Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Dzięki za odpowiedzi , a wydawałoby się , że załatwienie tego z NFZ to bardzo trudne, ale dzięki Wam i temu forum czuje się , że warto próbować.Pozdrawiam.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paniusia1 Jutro twój wielki dzień:) Trzymam kciuki i czekam z niecierpliwością na aż się odezwiesz po operacji:) ja dzisiaj wybieram się do Mili żeby kupić wielki strój kąpielowy:( ale do 6 października już niedługo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga40
Cześć Towarzyszki niedoli Do tej pory nie wstawiłam swojej żadnego komentarza ale czytam Wasze wypowiedzi od pewnego czasu. Obecnie jestem 4 tygodnie po operacji zmniejszenia piersi. Operację miałam wykonywaną w Czechach w Trincu ( bardzo blisko polskiej granicy). Jeśli któraś potrzebuje informacji na temat, służę swoimi doświadczeniami. Osobiście jestem zadowolona z lekarza, opieki w szpitalu (tak to jest duży szpital z oddziałem chirurgi plastycznej, bez problemu można porozumieć się po polsku). Z piersi jestem na razie zadowolona, czekam tylko aż zniknią wszystkie opuchlizny. Ja z kolei prosiłabym o informacje jak postępować z bliznami aby pozostały maksymalnie małe. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniusia1
DO KLEMENTYKA 26 - FENKJU :):), JAK TYLKO PORUSZĘ CHOĆBY KCIUKIEM ZARAZ NAPISZĘ JAK BYŁO ! DO AGA 40 Ja rozmawiałam z moją koleżanką która jest fizykoterapeutką i mówiła mi że etapy do bliznowacenia są trzy: 1. Alantan 2. Contratubex 3. No-scar Ten ostatni drogi ale ponoć świetny w wybielaniu i pozbywaniu się zrgowaceń pobliznowatych pozdrawiam Już jutro wale na sale hahahahahaahah trzymajcie kciuki są mi potrzebne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska75E/F
WITAM DZIEWCZYNY!!! mialam dzis wizyte u tej lekarki ktora naslala na mnie kasa chorych,hehe no i zmniejrzyla mnie pod biustem w biuscie wazyla mierzyla wazyla z biustem bez biustu,hihi moj biust wazy nie uwierzycie ponad 6 kg...masakra co nawet ta lekarka powiedziala ze szok....i ja pol zycia dzwigam ten bagaz za soba,hehe w sumie to nie smieszne...no i ja tam sie poplakalam standardowo jak zaczelam rozmawiac ogolnie na temat tych wszystkich problemow ktore sa z biustem zwiazane...no teraz musze czekac na odpowiedz...jestem dobrej mysli ale nie nastawiam sie zabardzo bo moge sie zwiesic...paniusia trzymam mocno kciuki jutro jestem z toba bedzie git i jak juz dojdziesz do sibie to daj znac,trzymaj sie kochana:-)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rena3
Witam Dziewczyny!Ja juz jestem 10 dni po zabiegu,ogólnie jestem zadowolona,jednak jest jeden problem bo zrobił mi sie krwiak na piersi,narazie biore zastrzyki,jak za dwa misiące sie nie wchlonie to niestety czeka mnie kolejny zabieg :-( I mam jedno pytanko do dziewczyn PO,z pewnego miejsce na szyciu leci mi ropa i zauwazyłam ze puscił mi tam szew,co powinnam zrobic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monalicous
Do Rena3; ja też miałam problem , po jakiś 2 tygodniach puścił mi szew pionowy i też mi się ropa sączyła, ale na szczęście szybko udało się to opanować, Musisz to szybko zasuszyć bo zostanie duża blizna. ja stosowałam gencjanę na spirytusie i nie moczyłam rany przez tydzień. po 2-3 dniach wszystko ładnie zaschło a po tygodniu już strupek odpadł. nie stosuj tylko na to miejsce żadnych maści nawilżających bo to tylko pogarsza sprawę. W miejscu rozejścia się szwu mam teraz grubszą bliznę, co na razie mi nie przeszkadza, ale lekarz już mówi że to miejsce będzie chiał poprawić za jakieś 5-6 miesięcy . A ten krwiak to ci się gdzieś głęboko zrobił???? czy widać go pod skórą??? Mam nadzieję, że wszystko Ci się wygoi szybciutko i będziesz mogła się cieszyć :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 75JJ
Witajcie! Mi jutro minie 2 tygodnie od operacji. Wczoraj byłam na wizycie kontrolnej u lekarza i kazał mi właśnie masować piersi tj. blizny. Mam 3 razy dziennie uciskać i masować miejsce przy miejscu na całej długości (20 sekund każde miejsce). Dodatkowo już od tygodnia smaruję blizny wazeliną lekarską 5 razy dziennie. Na razie mam tym smarować, aż lekarz nie zaleci mi nic innego, bo też się pytałam o cepam czy cotratubeks, ale na razie kazał używać tylko wazeliny. Piersi mam na razie opuchnięte i mają dziwny kształt, chociaż i tak jest duuuuużo lepiej niż wcześniej hihihi. Piersi mają "trójkątny" kształt i strasznie mi wystają do przodu. Wczoraj pytalam o to lekarza i powiedział mi, że tak się robi ale piersi trochę opadną. Mam nadzieję, bo na razie to mam taki cyc jak Madonnna w swoim spiczastym staniku od JPG ;-) , a ja bym chciała bardziej okrągłe. Poza tym piersi są bardzo twarde, a skórę to mam tak mocno naciągnietą, że włosy pod pachami to mam teraz na piersiach ;-) Co do rozmiaru, to z mojego 75 JJ Panache Tango II, teraz dostałam stanik medyczny Lipoelastic w rozmiarze 75 B!!!!!!! W obwodzie dużo mi nie ubyło, bo wcześniej miałam 110 cm, a teraz mam 105 (powinno być mniej gdy zejdzie opuchlizna). Ale sama wielkość spadła o połowę!! Lekarz twierdzi, że zmniejszył je o ok. 50 %, a z każdej piersi wyjął ok. 0,5 kg. Z ciekawości zalożyłam stary stanik i miałam w nim duuuże luzy ;-) Pozdrawiam wszystkie Cycatki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2xbigcyc
kaska75E/F - tak z ciekawości pytam...Jak Ci zważyli biust?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska 75E/F
WitaM!stanelam na wadze w samych majtach normalnie i wayzlam 72,2 a potem pani lekarka podniosla mi oiersi,hihi do gory od tylu i wazylam 65,6!üpzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co sie stalo
mnie wazyli tak jak kaske75f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamitka
Hei dziewczyny. Do mnie zadzwonili z kasy chorych i mam termin do lekarza na 9 czerwca. Od niego zalezy czy sfinansuja mi te operacje. Normalnie az rece mi sie trzesa z wrazenia. Kasia75E\F. O czym z toba rozmawiala ta pani ginekolog. Zadawala ci jakies pytania? Matko boska. 6 kilo zywej wagi, to juz cos. Ja swoje chcialam zwazyc na takiej kuchennej wadze i wyszlo ok 900 gr. jeden. To ledwo 2 kilo. Moje baloniki wcale nie sa takie ogromne przy twoich.Ale przy mojej budowie ciala sa ogromne. Kiedy dostaniesz odpowiedz i te "gutachten"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska 75 E/F
witam! noo ja sama jak zobaczylam na wadze 6 kg to sie przestraszylam...a jak juz pisalam pani lekarka powiedziala tez ze szok!!!!i ze to jest ogromny ciezar...ona pytala sie mnie o wszystko patrzyla na skore czy mam odpazenia czy mam slady po staniku ze sie wbija mierzyla pod w biuscie od gory cycka do sutka itd...zadawala pytanie od kiedy mam takie piersi czy zawsze mialam takie jak tam u mnie z waga czy czesto zminia mi sie moja waga itd....zadala mase pytan..ogolnie potem co moim zdaniem zmieni ta op jakie mam oczekiwania no i kilka razy czy jestem na 100%pewna ze tego chce jak na to patrza i co o tym mysla najblizsi no mase pytan mi zadala..na koncu...ale powiedziala ze nie dziwi sie mi ale...i to gutachten ona wysle do AOK w tym tyg.no i moze juz w przyszlym tyg.dostane odpowiedziec czy mi zaplaca czy nie!!!!no i tak czekam i mam ogromna nadzieje:-)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyślij no panią lekarkę na Lobby, bo zęby bolą jak się czyta o tej \"diagnostyce\" :P Odparzenia = zły biustonosz, w dobrym piersi są uniesione i rozdzielone, odparzyć się więc nie ma jak. Ślady po staniku : po dobrym biustonoszu zawsze są, jest odciśnięta cała konstrukcja (najmniej ramiączka). Tyle, że w przypadku dobrego stanika ślady po fiszbinach otaczają biust, nigdy nie są odbite na tkance piersi. W przypadku złego biustonosza fiszbiny będą odbite na piersiach (tak jak u tej pani np.: http://tnij.org/dgxc i od wewnątrz) a ramiączka będą wbite w ramiona, śladów po obwodzie za to prawie nie będzie. Więc pytanie nie powinno brzmieć \"czy\" biustonosz zostawia ślady, ale \"gdzie\" te ślady są ;) A co do ważenia to dziewczyny z Lobby mierzyły kiedyś metodą Archimedesa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim:) Dziewczyny muszę wam powiedzieć że zgadzam się w 100% z best-bra. Jeszcze tydzień temu pewnie bym się wykłócała,że mam staniki dobre a i tak mam odparzenia itp. Ale nie teraz. W poniedziałek byłam w sklepie Mila we Wrocławiu iiiiiii szok! przesympatyczna pani najpierw mnie wymierzyła i zaczęła dawać staniki odpowiednie wymiarom. I jestem pod wielkim wrażeniem:) Po raz pierwszy moje piersi nie stykają się ze sobą, wczoraj był upał a ja zero odparzeń, mokrości pod piersiami. Wydawało mi się, że moje poprzednie biustonosze Triumpha były super ale teraz wiem że to totalna klapa. I co ważne: nie garbię się, biust wydaje się mniejszy i jak ściągam stanik biust mnie nie boli:) jestem teraz naprawdę szczęśliwa. I co ważne mam super strój kąpielowy z wbudowanym stanikiem:) Ale oczywiście dalej z niecierpliwością czekam na termin operacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rena3
Do Monalicious: Mi tez puscił ten szew pionowy od brodawki w dół na 2.5com i na szerokosc 2cm,nie wygląda to ciekawie,ale w piątek jade do chirurga i mam nadzieje ze jakos mi sie to zagoi.Jesli chodzi o krwiaka to jest on dosc duzy,znajduje sie na prawej piersi,po lewej stronie na dole,deformuje mi tą piers i wygląda tak jakbym miała jakiegos guza.Jak mi nie zejdzie (a podejrzewam ze nie,to mam zabieg za 3 misiące) :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska 75 E/F
witam! ja tez mam stanik kupiony w mili jest naprawde rewelacyjny ale no nic dziwnego slady na ramionach mam bo taki ciezar nawet stanik nie utrzyma tak jakbym sobie zyczyla!stanik jest ok cycki leza jak ulal ale jakos nie wydaja sie mniejsze:-)i ta ekspedientka w mili fajna prrzyjemna ale sama do mnie powiedziaala o boze jak sciaglam bluzke i stalam w staniku.....i ona juz pewnie widiala mase biusciastych ale jakos sie bardzo zadziwila na widik moich piersiatek,hehe druga sprawa piszecie o tym ze tam gduies szwy puszczaja jakies krwiaki????ojej ale jak to jest drugo zabieg tez musicie placic???i wogole czesto sie to zdarza to chyba malo normalbne ze szwy pucsczaja????dlatego chcialam prywatnie w czechach cycki zmniejszc ale sie boje ze cos pojdzie nie tak albo zacznie mi sie pieprzyc i na kase chorych jest sie w razie ci ubezpieczonym!!ojndzwczyny trzymam kciuki zeby sie wam pogoilo!!!!!!!!!!!!!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klementynko, cieszę się z Twojej udanej wizyty w Milli! :) Będę trzymać kciuki za operację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanonna
Do klementyka26 mam pytanie co to wizyty w poradni czy należy się wcześniej umówić czy tak z marszu ja mam 100km do Wrocławia i nie chciałabym robić sobie tylko wycieczki na darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapraszamy
zapraszamy serdecznie na nowo otwarte Forumwww.feelbeauty.eu/forum o operacjach plastycznych i medycynie estetycznej i nie tylko... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lannona- tam nie rejestruje się wcześniej. Po prostu stoisz w kolejce. rejestracja wygląda tak, że od 11.45 wychodzi lekarz czy pielęgniarka i bierze od ludzi według kolejki: skierowanie, dowód osobisty i legitymację ubezpieczeniową.Oni zakładają kartę a później po kolei się wchodzi i załatwi sprawę. To szybko idzie, bo nie siedzisz tam w środku i czekasz aż ci założą kartę i wszystko wypiszą. Ja tam byłam o 11.00 i byłam już 10w kolejce,a lekarz przyjmuje od 12.00. Jakbyś przyjechała tam szybciej to nie zdziw się że jest tam full ludzi, bo do 11.30 przyjmuje chirurg ogólny i to może być mylne.Jak jedziesz 100km to proponuje ci tam być juz dwie godziny wcześniej i odsiedzieć swoje, bo niby jest tak, że lekarze przyjmują do ostatniego pacjenta, ale jak ja siedziałam, to jakaś pani opowiadała, że ostatnio się nie załapała bo lekarz przyjmował tylko do 14.00. W razie wątpliwości pytaj, a także przejrzyj ostatnie moje wypowiedzi (chyba gdzieś od str 44) bo ja pisałam tam o tej komisji i jakie dokumenty trzeba:) Trzymam kciuki za powodzenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapraszamy
Zapraszamy serdecznie na nowo otwarte Forum www.feelbeauty.eu/forum o operacjach plastycznych i medycynie estetycznej i nie tylko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mionuś
kurcze , mam ten sam problem. ; / mam 17 lat , jestem dość niska ( 158cm ) , jestem szczupła ( waże 49 kg ) i mam rozmiar 70 DD . ; / to takie wkurzające . koledzy śmieją sie ze mnie , ze mogłabym konkurować z Dodą . koleżanki , owszem zazdroszczą bo wg. mnie są głupie . też zastanawiałam sie nad operacją , ale niestety nie ufam polskim lekarzom . ; / no i potrzeba kasy. zastanawiałam sie też nad odchudzaniem , ale koleżanka mi powiedziała , że wtedy moje piersi sie nie zmiejszą a , brzydko mówiąc , obwisną , czy to prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska75E/F
witam! czarnulkanulka masz bardzo ladne piersi,naprawde co w nich ci sie nie podoba???no ale my juz takie jestesmy wiecznie cos nie pasi:-)ale naprawde moglabym pozazdroscic...;-)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mionuś, najpierw szybko sprawdź rozmiar stanika (pamiętaj, aby pod biustem wymierzyć się bardzo ciasno i na wYdechu, w biuście luźno): http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/index2.html Przy niskim wzroście piersi, które na dziewczynie o kilkanaście cm wyższej są średnie rzeczywiście mogą wyglądać na duże, ale dobrze dobrane 70DD do takich nie należy. Zobacz, to jest 70E, czyli o miskę więcej niż 70DD: http://stanikomania.blox.pl/2007/06/Biust-tygodnia-po-raz-trzeci.html To malutki biuścik! A tu zobacz, że dobrze dobrany rozmiar stanika bardzo dużo zmienia wizualnie: http://stanikomania.blox.pl/2008/02/Biust-osiemnasty-czyli-pozegnanie-z-DD.html http://stanikomania.blox.pl/2007/08/Kwestia-rozmiaru.html I poczytaj, jak bardzo zmienia się komfort życia: http://tnij.org/cn2q Dobrze ostanikowane piersi nie przyciągają tak uwagi, bo biust jest optycznie zmniejszony i praktycznie unieruchomiony (a to podskakiwanie piersi przy każdym kroku przyciąga natrętne spojrzenia) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mioniuś. Kochana sprawdź sobie naprawdę prawdziwe wymiary bo nie wierzę że przy takim wzroście i wadze masz obwód 70. Ja ważę trochę więcej i mam obwód 65 (a zawsze kupowałam na 75). Poza tym trochę się zagalopowałaś z tą nieufnością do Polskich lekarzy. Tutaj na foum jest dużo dziewczyn które wykonują operację w Polsce i to nie tylko prywatnie ale także na NFZ i sa bardzo zadowolone. Nie wiem np czy widziałaś jak wyglądają nasze prywatne kliniki plastyczne czy szpitalne odziały plastyczne, ja byłam zdziwiona, że u nas takie rzeczy są na takim poziomie:) Oczywiście każdy ma swoje zdanie, ale zawsze tak jest że cudze chwalicie, swego nie znacie:). Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapraszam na
polecam www.feelbeauty.eu/forum tam sa dziewczyny,ktore mialy zmniejszane,albo mialy poprostu ladnie korygowane ilmpantem piersi.Sama mialam miec podniesienie...ale tak mi lekarz zrobil ze sa boskie bez dodatkowych ciec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65J
ale zastój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×