Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość martenka87
Hej Nati - 7 Czy robiłaś operację PRZED ciążą? Jeśli tak to chciałabym się dowiedzieć jak Twoje ciało i zdrowie reagowało podczas i po ciąży. Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniusia1
Witam po dłuuuuugiej przerwie :) Jestem posiadaczką małych cycochów już ponad rok, operowałam się w Szpitalu kolejowym we Wrocławiu, operował mnie dr Wiatroszek i dr Marek Węgrzyn - oboje świetni specjaliści oprócz jak to nazwała koleżanka dr Jarlińskiego - któremu zawdzęczam zrobienie zabiegu na NFZ a nie prywatnie, bo to on mi doradził i wszystko napisał co mam zrobić, jak gdzie i kiedy - fajny facet jak dla mnie przynajmniej uczciwy i szczery. Robiłam zabieg w maju, miałam 75gg, mam teraz małe D - ponieważ miałm sam gruczoł i mało tłuszczu nie mogłam mieć mniejszych choć dr przymierzał się do C, ale bał się czy się piersi nie zdeformują i dobrze zrobił bo cycki są fajne :), co do powrotu do stanu użyteczności publicznej uważam, że tydzień murowany po zabiegu, a żeby pójść do pracy to zapewne 2 tyg. razem 3 tyg. Nie można szarżować, szwy przy cięciu kotwiczym lubią się rozchodzić i babrać - smarowanie cały czas przez pół roku maścią wit. A, naprawdę dział - super natłuszcza i skóra się redukuje fajnie, ziarninowanie przyspiesz Iruxol mono gdy zaczyna się coś babrać. przepisał mi go dr w razie gdyby coś się działo. Ja miałam to szczęście, że na zabieg czekałam 2 miesiące - to był dla mnie szok, i byłam jaedną z ostatnich przyjętych pacjentek, bo zabrakło kasy. Cierpliwie czekajcie nie rezygnujcie, ja żałuję, że tak długo czekałam, ale teraz jestem przeszczęśliwa pozdrawiam małe i te duże, te prywatne i te nfzetowskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martenka87
Paniusia... a czy Ty miałaś zabieg po ciąży? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczkapiraneczka
Witam ja tez zostałam zakwalifikowana na zmniejszenie z NFZ Na konsultacji byłam w marcu i juz mi powiedzieli ze pod koniec roku a może początek następnego. Wizyta tez przebiegła sprawnie i szybko. Nawet za wiele nie mówiłam Pani doktor chyba juz się tyle nasłuchała wcześniej że bez kłopotu zakwalifikowała do operacji. Mam tylko wykonać USG, konsultacje ortopedyczną i neurologiczną. Ale przy moim rozm 70 J myślę ze nikt nie będzie robił przeszkód. Pozdrawiam Anka Dziewczyny, które już robiły operacje w S. Kolejowym we Wrocławiu albo które zostały zakwalifikowane proszę o kontakt bo nie ukrywam że mam stracha bo jeszcze nigdy nie miałam zabiegu w narkozie itp. a szpital „odwiedziłam tylko 2 razy jak się rodziłam i jak sama rodziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila2106
Fajnie ze po przerwie ale jednak odzywają sie dziewczyny które sa juz szczęsliwymi posiadaczkami małych biustów.Tzn. że wszystko z Wami ok i nie macie komplikacji po zmiejszeniu a więc jednak naprawde warto to zrobić !!! ja juz pojutrze mam zabieg liposukcji ,lekarz obiecuje że zaraz po zabiegu bede miała rozmiar C lub D ,już nie moge sie doczekac chociaż strasznie sie boje głównie narkozy bo szwów żadnych nie bede miec,do pół roku maja dojśc do siebie i stojace co prawda nie beda ale beda małe i maja wygladac naturalnie a o to mi głównie chodzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też zżera ciekawość ile trzeba mieć w biuście aby się móc starać o refundację z NFZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila1026 trzymam kciuki i torchę zazdroszczę, że już tak niełdugo będziesz miała piersi w rozmiarze o jakim marzy większość dziewczym z tego fourm. Proszę odezwij się po zabiegu aby podzielić się swoimi doświadczeniami no i pewnie pochwalić nowym biustem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martenka87
Do aneczkapiraneczka, Czy w s.kolejowym po zakwalifikowaniu od razu kazali robić Ci badania? Ja też się zakwalifikowałam w maju w Gdańsku, i nic dr Muraszko nie kazał mi robić tylko czekać na telefon z kliniki... Będzie to trwało 1,5-2 lata/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila2106
Oczywiscie że opiszę swoje "przeżycia " z zabiegu i po nim ale powiem Wam szczerze że jakoś nie mogę sobie siebie wyobrazic z małym biustem :-) ale tak to chyba jest jak sie przez tyle lat nosi te okropne "balony" . A im blizej zabiegu to już chyba tak z nerwów :-) odczuwam coraz większy ból kręgosłupa i już nie moge sie patrzec na swoje odbicie w lustrze . Strasznie długo trzeba czekac na zabieg refundowany ,ja na zmiejszenie zdecydowałam sie w maju br. 12.05 miałam pierwszą konsultację ,później długo zwlekałam z USG bo bałam się zeby mi nie wynalazł lekarz jakiegos świństwa ale wyszło ok i 23.06. po drugiej (już bezpłatnej konsultacji )ustaliłam termin na 02.07 bez problemu z długim czekaniem taki jaki mi pasował świeżo po miesiączce bo to podobno wazne,za liposukcje płacę 7 tys.zł I teraz czekam ze strachem ale tez z ciekawością jak to wszystko będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanaana
paniusia1, odjęli Ci 15 cm w obwodzie w biuście? To jest możliwe???? Matko, powiedz, że tak, bo ja się dotychczas wahałam, nie mogłam się zdecydować nawet na wizytę wstępną (panicznie boję się komplikacji...), ale jeśli tak się da to jutro dzwonię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniusia1
Witanko ! Odjęli mi 3/4 gruczołu, jak zważyli mnie po zabiegu to ważyłam 4 kg mniej - serio !, jeśli chodzi o narkozę, to już bardzo indywidualana sprawa - ja przeszłam ją bez niewiadomych problemów - raz tylko zwymiotowałam i poprosiałm o lek p/wymiotny który mi bardzo pomógł i miałam już spokój ale wiem też z innych źródeł, że różnie jest z narkozą czasem daje popalić pozdrawiam Dziewczyny pamiętajcie zaszczepcie się p/żółtaczce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viefiurka
biaziczka ja robiłam zabieg w szczecinie w styczniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martenka87
co to znaczy ze narkoza może dać popalić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniusia1
Jeśli chodzi o nrkozę tzn popalić, że można się długo czuć nieswojo, mimo brania leków p/wymiotnych ciągnie do wymiotów, długo głowa boli, jest się słabym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila2106
Dostałam do domu ankietę do wypełnienia przed narkozą ,podpisuje sie w niej że mam świadomośc róznych niedogodnień związanych z narkozą łącznie ze śmiercią ,dlatego narkozy boje sie najbardziej a zabieg już jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka piraneczka
odpowiadając na pyt. Pani doktor powiedziała ze mam się nie śpieszyc ale z tymi badaniami mam byc gotowa jak ....zadzwonią. Jeszcze nic nie robiłam czekam jak minie okres urlopowy. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny te przed ... i te po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martenka87
paniusia1 czy miałaś zabieg po czy przed ciążą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila2106
Paniusia miała robiony zabieg po ciązy ,pisała o tym wczesniej na forum.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila2106
Dzisiaj mój wielki dzień , tzn. spełniam najwieksze marzenie mojego życia ...wiecie o czym mówię:-) Trzymajcie kciuki ,pozdrawiam serdecznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martenka87
trzymamy Kamilka trzymamy:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poletka
Witam, Na razie tylko czytam wasze posty, może się zdecyduję na zminiejszenie biustu mam 75j. Mąż mówi, że chyba oszalałam ale w końcu takie operacje robi się dla siebie (głównie) więc może nie wezmę jego słów do serca. Jedynie mogę wypowiedzieć się co do kupna biustonosza- ja kupuję dla siebie w sklepie Avocado mają stronę internetową i sklep w Wa-wie na ul. Brackiej. W sklepie sprzedawczyni robi pomiar (żeby nie przymierzać niezgodnego z naszymi wymiarami). Są tam też kostiumy kąpielowe z regulowanymi ramiączkami - po prostu super biust trzyma się w "górze"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczynki. Jakiś zastój na forum. Chyba wakacyjny czas nie sprzyja siedzeniu przy kompie... Ja zaglądam regularnie. Mężuś mówi, że mam fioła, ale cóż on może zrozumieć;) Strasznie mi się dłuży, minęły dopiero trzy miesiące od kwalifikacji, a jeszcze tyle przed mną. Ciekawa jestem dlaczego w Gdańsku trzeba tyle czekać a w w-wie i wrocku tak szybko załatwiają pacjentów? No trudno wyjścia nie mam, muszę czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewunia 33 ja czekam na kosultację ok. 2,5 miesiąca a potem na zabieg kolejne kilka m-cy a zamierzam zrobić go prywatnie. I różne miewam dni - raz mi się wydaje że będę czekać a raz szukam innego lekarza, u którego byłoby szybciej. Wierzę jednak w to, że wytrzymam, bo wybór lekarza i warunki w jakich ma się odbyć zabieg to podstawowa sprawa. Pocieszam się że za rok o tej porze będę miała biust w rozmiarze C i w końcu zacznę ubierać się tak jak chcę, a nie tak aby zakryć piersi i zniwelować dysproprcje no i przestanę wydawać duże piniądze na staniki, które i tak po praniu się rozciągają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila2106
Witam serdecznie Jestem juz piatą dobę po zabiegu,właściwie od wczoraj na chodzie ,bo wczesniej byłam bardzo osłabiona i sporo leżałam. Piersi już są dużo mniejsze ale narazie są opuchnięte i całe w siniakach fioletowo - żółte ,nacięcia po liposukcji juz sie zabliźniły ale piersi jeszcze są obolałe chociaz ograniczyłam tabletki przeciwbólowe do dwóch na dobę bo strasznie zakręcona po nich byłam. Ściągnieto mi po 1 l z kazdej piersi ,stanik korekcyjny mam w rozmiarze D Pozdrawiam serdecznie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila2106 gratuluję. Pisz jak tam dalej zachowują się cycuchy. Jestem pod wrażeniem - po 1 l z każdej piersi to bardzo dużo. Ciekawa jestem efektu, u mnie by sie to nie sprawdziło - odchudzać dyndałek nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amandaaaaxxx
aneczkapiraneczka ^^ u kogo byłaś na konsultacjach itp. U jakiego ortopedy ? Proszę opisz swoją drogę do małych piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry. Jestem tu pierwszy raz.Chcialam zapytac jak wyglada zabieg zmniejszenia piersi.Boje sie narkozy.ile kosztuje ta operacja? jJa mam uzbierane narazie 4 tys,ale to chyba malo.mam75c sa jakby troche za duze do mojej figury.czy musi byc narkoza pelna czy wystarczy miejscowe znieczulenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×