Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Cześć dziewczyny:) ja niestety tez mam ten problem noszę staniki w rozmiarze 75 F a jeden mam nawet 75 J......mam tez serdecznie dosc bo niestety niemoge nosic stanikow na fiszbinach bo mam uczulenie na metale....wiec nosze tylko miekkie staniki co niestety nie wyglada najlepiej w bluzkach a juz nie wspomne o sukienkach:( chcialam sobie kupić jakis ładny gorset bez ramiaczek ale niestety niema w takich rozmiarach....mnie tez bolą plecy, i ramiona od ramiączek i zastawaniem sie nad operacja ale niewiem gdzie i jak sie zabrac za to....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) ja niestety tez mam ten problem noszę staniki w rozmiarze 75 F a jeden mam nawet 75 J......mam tez serdecznie dosc bo niestety niemoge nosic stanikow na fiszbinach bo mam uczulenie na metale....wiec nosze tylko miekkie staniki co niestety nie wyglada najlepiej w bluzkach a juz nie wspomne o sukienkach:( chcialam sobie kupić jakis ładny gorset bez ramiaczek ale niestety niema w takich rozmiarach....mnie tez bolą plecy, i ramiona od ramiączek i zastawaniem sie nad operacja ale niewiem gdzie i jak sie zabrac za to....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamciu, a jakie masz wymiary pod biustem (mierzone ciasno, na wydechu) i w biuście? ? Bo bolące ramiona oznaczają, że nosisz biustonosze za luźne w obwodzie i cały ciężar biustu niepotrzebnie wisi na ramionach zamiast opierać się na obwodzie, a dobrze dobrać obwód i miseczkę należy niezależnie od typu stanika. Co do fiszbin to cieżko mi coś doradzić bo ogólnie przy większym biuście są bardzo wskazane ( znacznie poprawiają podtrzymanie i kształt). Jeśli wiesz na jaki konkretnie metal masz uczulenie to można by popisać do producentów z pytaniem, jakich fiszbin używają. Na pewno możesz też napisać do konstruktorki staników Ewy Michalak z pytaniem, czy nie istnieją np. dobre fiszbiny plastikowe, które mogłaby Ci wszyć w stanikach jej produkcji :) Z gorsetów bez ramiączek jest np. Panache Confetti, Monsoon Maya czy Elomi Occasions (do brytyjskiej miseczki G = nasze J-K), ale one w części stanikowej też mają metalowe fiszbiny (i każdy gorset ma, dobre gorsety tego typu też: http://www.restyle.pl/Czarny_retro_gorset_overbust_z_ornamentami-51.html).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afromallinka
W jakim wwielku zrobiłyście sobie operacje? (mam 21 i bardzo jej chcę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxanaa20
Witam, mam na imię Asia mam 25 lat.Od bardzo dawna czytam Was ,ale dopiero teraz pierwszy raz piszę .Rozmiar biustonosza nosze 90 H. 21 czerwca mam konsultację w Szpitalu Wojskowym w Szczecinie.Bardzo się boję ,że się nie zakwalifikuję związku z tym mam do Was dziewczyny ogromną prośbę czy bym mogła prosić o zdjęcia waszych piersi przed operacją i po ,będę Wam bardzo wdzięczna Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo599
Mam pytanie do dziewczyn które miały operacje w szpitalu kolejowym , czy termin operacji ustalony był na wizycie kwalifikującej do zabiegu, czy też najpierw wpisane byłyście na listę osób oczekujących. No i jeszcze raz proszę prześlijcie zdjęcia żadnego się nie doczekałam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barszy
witam! Mam do odstapienia termin konsultacji w Wroclawiu do Poradni Chirurgi Plastycznej w Szpitalu Kolejowym ul Wiśniowa 36 w dn.27.04.2010. na godz 12,00 zapisałam się w listopadzie ubiegłego roku ale zdecydowałam się w międzyczasie na operację prywatnie i jestem już 2 m-ce po operacji więc ktoś może wykorzystać termin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Opisz swoją historię ,podziel sie z innymi swoimi doświadczeniami- wejdz na forum www.feelbeauty.eu -ZAPRASZAMY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manta23
Witam wszystkie Panie z tym oooogromnym problemem. Ja dzwigam piersi o rozmiarze 80H, choc zdaza sie wiecje, jak uda mi sie dopasowac stanik:( przy moim skromnym 163 piersi wygladaja okropnie, tj. jak ide to duuzo wczesniej pojawiaja sie one. Mam problemy z kregoslupem, przede wszytskim z odcinkiem szyjnym. A co z tym sie wiaze mecza mnie straszne bole glowy. obecnie nie jestem w stanie wystac ok. 30 minut... Jednak nie stac mnie na zabieg, interesuje mnie refundacja. Co prawda obawiam sie powiklan oraz skutkow, jednak jak do tej pory moj stan sie pogarszal. wczesniej wazylam 83 kg, obecnie udalo mi sie zrzucic do 73, no i ciagle spada mi waga, ale biust ani drgnie... Mam 23 lata, nie mam dzieci, ale nie wiem jak dlugo jeszcze wytrzymam. gdzie moglabym sie czegos dowiedziec na temat refundacji oraz szpitali wykonujacych takie zabiegi nieprywatnie? p.s. jestem w grupie ryzyka (w rodzinie kilka przypadkow zachorowania na raka). co robic? Prosze o pomoc. Pozdrawiam wszystkie Panie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manta23
Dodam jeszcze ze jestem z Krakowa. CZy moglyby mi Panie doradzic lekarza specjaliste celem zasiegniecia fachowej opinii? Moje piersi naprawde mnie przerastaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manta23 W krakowie na nfz tylko szpital Rydygiera. Cała procedura jest na 44-46 stronie kafetrii i dalej. Na stronie nfz jest link do "lista oczekujących" tam możesz sprawdzić w każdym woj. jakie są szpitale z oddziałami chir plastycznej. Sa też telefony. Trzeba zadzwonić i zapytać się czy wykonują takie operacje, lub zajzeć na ich strony www. Jesli chodzi o prywatne to wystarczy w google wpisać chir plast kraków i juz masz wzystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martenka87
Hej kobietki! Ja się trochę scwaniłam i się umówiłam do kliniki w Gdańsku (22maja) i w Wawie (27lipca). Od razu próbuję w razie jakby mnie zakwalifikowali... Chciałam się zapytać tych co już są po wizycie... Potrzebny jest rentgen całego kręgosłupa? a może tylko piersiowego? Pytam bo chcę żeby mi rodzinna od razu wypisała,a potem tylko do ortopedy po skierowanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feelbeauty.eu
Opisz swoją historię ,podziel sie z innymi swoimi doświadczeniami- wejdz na forum www.feelbeauty.eu -ZAPRASZAMY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeg 24
witam dziewczynki:)ja jestem juz rok po zmniejszaniu.moja "gigantomastia" byla zmniejszona na nfz...w sumie nie zaluje tylko o maly wlos nie stracilam lewej piersi.Miala zastoj zylny zaczela mi obumieracv brodawka..gnilo i.t.p juz na 2 dobe po operacji.Przezylam straszne dni ..gdy lekaze powiedzieli " jhak do jutra sie nie poleprzy po kijankach operacja"usuwanie brodawki.Teraz czeka mnie kolejna operacja..rekonstrukcja brodawki,nie mam czucia w tej piersi:(ale krztalt cuudowny:)ale to co przezylam to moje leczgdybym miALA PODJAC TA DECYZJE RAZ JESZCZE....NIE ZAWACHALABYM SIE ANI PRZEZ CHWILE:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia200377
do meeg24 cześć widze że nie tylko ja mam problemy po operacjimyślałam że jestem wyjątek ty miałaś podobne komplikacje z tymi brodawkami to jest straszne ja jestem już dwa miesiące po operacji i nadal jeżdże codziennie na opatrunki brodawki mi wmiare doszły do życia chociaż jedną też miałam martwą to pod brodawkami zaczeło mi gnic wdała mi sie bakteria wredny gronkowiec i mam to powycinane są dziury które w tym tygodniu będe miała ponoć zaszyte bo byłam 12 dni na antybiotykach podwojnej dawce chodziłam jak pijana . Nie wiem kiedy wkoncu to sie skończy mam już poprostu tego dość , powiedz mi ty długo miałaś problemy z tym wszystkim jaki długi czas to trwało jak już wszystko było dobrze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny. Zakwalifikowali mnie na operację. Hura! Tylko teraz sobie poczekam. olcia200377, meeg 24 powiedzcie jaka metodą miałyście robione? na szypule czy wolny przeszczep?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny! Zakwalifikowałam się do zabiegu. Teraz tylko musze trochę poczekać. olcia200377, meeg 24 powiedzcie jaką metoda miałyscie robione piersi? na szypule czy wolny przeszczep?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny! Zakwalifikowałam się do zabiegu. Teraz tylko musze trochę poczekać. olcia200377, meeg 24 powiedzcie jaką metoda miałyscie robione piersi? na szypule czy wolny przeszczep?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martenka87
POZAZDROŚCIĆ;) no właśnie jaką metodą najlepiej zmniejszyć biust? Bo szczerze mówiąc ja znam tylko 1 - cięcie na kotwicę, wokół brodawki i pod piersią. Znacie coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia200377
no ja mialam cięcie na kotwicę i wokół brodawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxanaa20
Witam, dziewczyny które są po operacji mam do Was ogromną prośbę .Bardzo proszę o wysłanie zdjęć przed i po operacji ,chciałam sobie porównać z moimi piersiami . Konsultację mam 21 czerwca w Szczecinie w Szpitalu Wojskowym .Mam nadzieję , że się zakwalifikuję . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxanaa20
Witam, dziewczyny które są po operacji mam do Was ogromną prośbę .Bardzo proszę o wysłanie zdjęć przed i po operacji ,chciałam sobie porównać z moimi piersiami . Konsultację mam 21 czerwca w Szczecinie w Szpitalu Wojskowym .Mam nadzieję , że się zakwalifikuję . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxanaa20
Witam, dziewczyny które są po operacji mam do Was ogromną prośbę .Bardzo proszę o wysłanie zdjęć przed i po operacji ,chciałam sobie porównać z moimi piersiami . Konsultację mam 21 czerwca w Szczecinie w Szpitalu Wojskowym .Mam nadzieję , że się zakwalifikuję . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxanaa20
Witam, dziewczyny które są po operacji mam do Was ogromną prośbę .Bardzo proszę o wysłanie zdjęć przed i po operacji ,chciałam sobie porównać z moimi piersiami . Konsultację mam 21 czerwca w Szczecinie w Szpitalu Wojskowym .Mam nadzieję , że się zakwalifikuję . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxanaa20
Witam, dziewczyny które są po operacji mam do Was ogromną prośbę .Bardzo proszę o wysłanie zdjęć przed i po operacji ,chciałam sobie porównać z moimi piersiami . Konsultację mam 21 czerwca w Szczecinie w Szpitalu Wojskowym .Mam nadzieję , że się zakwalifikuję . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxanaa20
Witam, dziewczyny które są po operacji mam do Was ogromną prośbę .Bardzo proszę o wysłanie zdjęć przed i po operacji ,chciałam sobie porównać z moimi piersiami . Konsultację mam 21 czerwca w Szczecinie w Szpitalu Wojskowym .Mam nadzieję , że się zakwalifikuję . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roxanaa20, tak długo czeka się w Szczecinie na kwalifikację? czy chciałaś akurat taki termin? Wcześniej pisałaś, że masz rozmiar 90h, polskie czy brytyjskie? Ja mam 70j lub 65k brytyjskie. To 76/113 i się zakwalifikowałam, ale w Gdańsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roxanaa20, tak długo czeka się w Szczecinie na kwalifikację? czy chciałaś akurat taki termin? Wcześniej pisałaś, że masz rozmiar 90h, polskie czy brytyjskie? Ja mam 70j lub 65k brytyjskie. To 76/113 i się zakwalifikowałam, ale w Gdańsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila2106
Witam Czy któraś z Was dziwewczyny zmniejszała piersi u dr Kuczyńskiego w Lublinie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×