Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

I jeszcze jedno pytanie :) W jakim czasie po operacji zaczęłyście prowadzić samochód ? Domyślam się, że to sprawa indywidualna ale ciekawa jestem kiedy będę samodzielna i niezależna o męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lakilak, nie mam wyznaczonego terminu. Mam czekać na telefon z kliniki. Mogę tak czekać do dwóch lat. Jednym słowem nie znam dnia ani godziny ;) dr Muraszko to podobno spec od podnoszenia. Ja niestety nie wiem na kogo trafie, ale w klinice są sami dobrzy specjaliści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkręcam się w temat . Muszę się pośpieszyć ze szczepieniami p-ko żółtaczce. W poniedzialek ide zbadac ANTYGEN HBS i przeciwciala anty-HCV ; koszt okolo 80 zlotych . Jak beda wyniki to szczepenie - na razie dwa szczepienia po 50 zl kazde .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za 3 tygodnie mam zabieg podciągnięcia piersi.Miałam zrobic badanie morfologi i układ krzepnięcia.Lekarz o innych nie wspomniał.Także o p.żółtaczce.Trochę się obawiam, czy to nie za skromnie.............?Czy narkoza podawana jest w zastrzyku czy też nakłada się na usta taką jakby maskę?Miałam kiedyś zabieg w tzw. znieczuleniu ogólnym.Czy to to samo co narkoza?Dobrze ją zniosłam.Czy mogłabym się jeszcze zaszczepić p.żółtaczce nie jest za późno-zabieg za 3 tygodnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pymp
Hej. Ja jestem 5 dni po zabiegu. Mam 20 lat i 157 cm, ważę 48-49 kg. Zabieg robiony miałam w klinice ArtPlastica w Szczecinie i z czystym sumieniem moge powiedzieć ze nie żałuje! Dr Pastucha to nie tylko bardzo ciepły człowiek to także posiadacz magicznych dłoni, które przemieniły moje balony w bardzo ładne, stojące piersi. Cena nie jest niska, ale lepiej zapłacić więcej i mieć profesjonalna opiekę i lekarzy i pewność ze nikt ci nie spartoli sprawy. Miałam rozmiar 65E albo duże D i teraz mam C. Mam jeszcze szwy i troche bolą mnie piersi, ale juz czuje sie swietnie w swojej skorze. Marzylam o tej operacji bardzo dlugo. Głównym motywatorem było ludzkie chamstwo i prostactwo, przez które wielokrotnie czułam się upokorzona i wściekła. Ludzie czasami powinni się zamknąć zamiast komentować rozmiar czyjegoś biustu. W dniu operacji mialam wątpliwości czy napewno tego chce, w sumie moje piersi nie byly takie oblesne ani obwisle. Te mysli zostaly szybko rozwiane przez pania w Netto, ktora krzyknela do mojej Mamy: "ALE MA PANI DORODNĄ CÓRKĘ!" prawie sie poplakalam z nienawisci do niej :) ale juz jest po wszystkim. Dzisiaj wydałam fortunę w Zarze na bluzeczki z marszczeniami i falbankami, ktorych nigdy nosic nie moglam z wiadomego powodu a teraz mogę!!! Mogę!!! Juhu :) \Trzymajcie się ciepło jak macie jakieś pytania to piszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie;) Dotarlm tutaj, bo jak wikszosc z Was mam problem z duzym biustem. Rowniez zamierzam go zmniejszyc, ale moze nie tyle zmniejszyc, co zliftingowac:) Nosze rozmiar 70h i mysle, ze gdyby pozbyc sie glownie skory, to zostaloby z tego jakies 70f - i o to wlasnie mi chodzi. Moje pytanie brzmi, czy ktoras z was podnosila jedynie tak duzy biust i jaki byl tego efekt? Zastanawiam sie, czy w takim wypadku nie beda rozchodzic sie szwy, czy blizny sie dobrze zagoja - bo jak na poszyta skore to wciaz duzy ciezar (przy wycieciu samej skory waga piersi sie praktycznie nie zmieni). Nie jestem pewna, czy taka operacja nie bedzie, wbrew pozorom, bardziej skomplikowana niz znaczna redukcja. Mam tez problem z wyborem lekarza - waham sie pomiedzy jarlinskim, kasprzykiem, sliwinskim, skupinem - a moze w niedlugim czasie wpadnie mi do glowy jeszcze inny lekarz. Dlatego chce zapytac te z Was, ktore juz maja zabieg za soba - u kogo zmniejszylyscie biust i z jakim skutkiem? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamierzam za 3 tygodnie podciągnąć 70G. W Słubicach.Podobno tam głównie Niemki operują.Na polskich portalach opinii niewiele, ale same pozytywy.Koszt to 8000.Mam nadzieję,że samo podciągnięcie wystarczy bez redukcji.Dr powiedział,że będą mniejsze, ale nieznacznie.Dam cynk jak wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeanette_
cyganerin, wiec czekam na relacje i trzymam kciuki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Kobietki:) Czytam, czytam i czytam, i coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że podjęłam (prawie) słuszną decyzję o zmniejszeniu piersi. Jestem na etapie szukania lekarza, kliniki. Najwygodniej byłoby mi to zrobić w Olsztynie. Znalazłam informację, że m.in. takie operacje plastyczne wykonuje się klinice MSWiA w Ol. Czy ktoś z Was korzystał z tego typu usług w tej klinice? Niekonieczne akurat zmniejszenie piersi, ale w ogóle z chirurgii plastycznej i jaką macie opinię na temat tego oddziału?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mijo, wiadomo mi tylko tyle, ze operuje tam nijaki felix lewko - chirurg, ktory operowal przez 25 lat w niemczech i w zeszlym roku wzial sie za olsztyn. ciezko sie doszukac jakichkolwiek informacji o nim, dziewczyny na wizazu wspominaja cos o nosach robionych przez niego, ale nie znalazlam opinii dot.efektu tych zabiegow. ja radzilabym rozejrzec sie po polsce, nie skupiac sie na wlasnej okolicy, jesli chodzi o wybor lekarza. lepiej przejechac polske wzdluz i wszerz, jesli trzeba i miec 100% pewnosci, ze oddajesz sie w rece swietnego specjalisty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
best_bra mam pytanko do ciebie, kilka postów wcześniej sugerowałaś mi zakup effuniaka. Tak weszłam na ichni kalkulator i zgłupiałam. Każą mi się tam mierzyć w pochyleniu, a tak sobie myślę, ze mój "dłuuugi" zwis trochę może zafałszować wynik. I sama nie wiem, jak to z doświadczenia może mi pomożesz. Posprawdzałam sobie jak dziewczyny o podobnych wymiarach do moich noszą na balkonetka.pl, ale więcej to zamieszania wprowadziło w moje obliczenia niż pomogło. Każda z nas inna i chyba nie chcę się aż tak sugerować. Jaki wynik przybrać. Rzeczywisty zwis, czy trochę ujarzmiony w miękkim staniczku? bo to różnica rozmiaru. Czaję się na ten cielisty lub czarny, może to też ma znaczenie? helpunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
best_bra mam pytanko do ciebie, kilka postów wcześniej sugerowałaś mi zakup effuniaka. Tak weszłam na ichni kalkulator i zgłupiałam. Każą mi się tam mierzyć w pochyleniu, a tak sobie myślę, ze mój "dłuuugi" zwis trochę może zafałszować wynik. I sama nie wiem, jak to z doświadczenia może mi pomożesz. Posprawdzałam sobie jak dziewczyny o podobnych wymiarach do moich noszą na balkonetka.pl, ale więcej to zamieszania wprowadziło w moje obliczenia niż pomogło. Każda z nas inna i chyba nie chcę się aż tak sugerować. Jaki wynik przybrać. Rzeczywisty zwis, czy trochę ujarzmiony w miękkim staniczku? bo to różnica rozmiaru. Czaję się na ten cielisty lub czarny, może to też ma znaczenie? helpunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adza
wiecie co ja sama mam rozmiar D powiem wam że kręgosłup masakra ból niesamowity a do tego mam roczne dziecko które zmuszam do nauki chodzenia po schodach ( mieszkam na 3 piętrze), ale nie mam wyjścia. Ból jest straszny. pomijam że mam rozmiar D a tylko 70/75 pod biustem - staniki wszystkie przerabiane. Mam dość i chciałabym z tym coś zrobić. Jestem gotowa zmniejszyc do najmniejszego rozmiaru. Mam dośc tej katorgiii!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adza, przeciez miseczka d z malym obwodem to ledwie sredni biust. nosze miske 2x taka i nie narzekam na bole, a na kwestie estetyczne:) albo nosisz za male miski, albo przesadzasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adza, na 100% nosisz źle dobrany rozmiar. 70D czy 65D w przypadku, gdy jest to stanik w prawidłowo dobranym rozmiarze to są nieduże piersi, sama zobacz: http://stanikomania.blox.pl/2008/07/Alfabet-8222Stanikomanii8221.html Jeśli pod biustem masz 70 cm (mierzymy ciasno i na wydechu!) to potrzebujesz staników z obwodem 65 albo nawet 60 i miseczka z pewnością dużo większą niż D. I naprawdę nie ma po co się męczyć w niedopasowanych czy przerabianych stanikach, bo bez problemu można kupić takie rozmiary jak 65HH, 60J, 70K etc., i to nie będą szarobure namioty a fajne kolorowe biustonosze :) Zmierz się i sprawdź tutaj, jakiego rozmiaru tak naprawdę potrzebujesz: http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/index2.html A potem zobacz i poczytaj, jaką fajną rewolucję w wyglądzie i w wygodzie da Ci taka prosta zmiana staników: http://stanikomania.blox.pl/2007/08/Kwestia-rozmiaru.html http://forum.gazeta.pl/forum/w,32203,75213023,75229152,Re_Co_mi_dala_zmiana_rozmiaru_stanika_na_wlasciw.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewunia33, Effuniak radzi się mierzyć bez stanika, w pochyleniu także, więc tak bym Ci radziła mierzyć. A kalkulator na ich stronie po to bierze pod uwagę dwa różne pomiary żeby zmaksymalizować prawdopodobieństwo trafienia w rozmiar :) Ale jak w przypadku dobierania prawidłowego rozmiaru w innych markach: najlepiej zamówić 2-3 sąsiednie rozmiary, żeby mieć porównanie i w razie czego oszczędzić na wymianie - kalkulator nigdy nie będzie nieomylny, bo o tym, jakiego rozmiaru potrzebujemy decydują nie tylko pomiary, ale też np. kształt piersi, szerokość ich podstawy etc. Zawsze też możesz napisać do Effuniak czy Uli (współpracownica Ewy) - one najlepiej znają swoje produkty i rozwieją Twoje wątpliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamapka
hej dziewczynki dawno mnie nie bylo... jedna z was zadala ciekawe(tez dla mnie) pytanie, mianowicie Co ZABRAĆ DO SZPITALA (NFZ) czy mozecie stworzyc jakąs liste najbardziej potrzebnych rzeczy??? ja 2 mam pojawic sie na badania...czyli tydzien przed planwanym zabiegiem.... piszecie o fuczacych mężusiach..... dziewczyny kocha to sie przyzwyczai.... nie przyzwyczai sie?? z takim biustem znajdziecie nowego :) grunt to pozytywne nastawienie... mojego przyzwyczajałam 2 lata... i dziwo nie fuczy już tylko tesciowa go namawia zeby dzidziusiem wybił mi glupoty z głowy.... ale mam to w tyłku.... a on wie że jeśli jest cos dla mnie wazne to jest tak sam wazne dla niego.... a jestesmy dopiero 4 lata razem.... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dziewczyny, jestem tu pierwszy raz, ale jak się Was czyta, to od razu się robi lepiej:) Mam 75F i od jakiegoś czasu coraz częściej myślę o operacji. Przeczytałam kilkanaście stron ,ale jakoś nie udało mi się znaleść odpowiedzi na pytania, które mnie nurtują najbardziej: 1. czy w Warszawi jest jakiś sprawdzony lekarz, którego polecacie? 2. ile to kosztuje prywatnie? 3, Jak długo się czeka w prywatnych klinikach na termin? ( Ja chyba nie mam szans na NFZ, więc pewnie odpuszczę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katka00, 75F? Na pewno? Sprawdzałaś tutaj: http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/index2.html Bo często wystarczy zmienić stanik na lepiej dopasowany, żeby przestać myśleć o operacji :) Zobacz i poczytaj: http://stanikomania.blox.pl/2007/08/Kwestia-rozmiaru.html http://stanikomania.blox.pl/2008/02/Biust-osiemnasty-czyli-pozegnanie-z-DD.html http://forum.gazeta.pl/forum/w,32203,75213023,75229152,Re_Co_mi_dala_zmiana_rozmiaru_stanika_na_wlasciw.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Kamapka Ale fajnie, że operacja już tuż tuż. Ja muszę jeszcze trochę poczekać, u nas dłuuuuższe są terminy. Wiesz ile dni będziesz w szpitalu planowo? Koniecznie daj znać co i jak. Będę trzymać kciuki i czekać na relacje z niecierpliwością. Koniecznie się odezwij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do yvain dawno nie byłam na forum bo zrezygnowałam z operacji. jednak temat ten wciąż do mnie wraca. kilka dni temu znów weszłam na to forum i znów się zaczęło:-) byłyśmy umówione do tego samego lekarza ale ja zrezygnowałam. ale dziś znów umówiłam się na wizytę do doktora szczyta. mam 22 października. mam nadzieję że tym razem wytrwam do samego końca:-) ale chciałam zapytać jak było? czy dużo pytań zadawałaś no i ile było tych konsultacji zanim powiedział ci konkretny termin operacji?? kurcze ja to już się obawiam jak to będzie i czy wszystko się uda. no i oczywiście trzymam kciuki za ciebie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmierzyłam się na jakimś podanym na kefeterii portalu i wyszło mi 65 H a staniki z Triumpfa kupowalam 75F...........Fakt ciasne nie były pod biustem tylko lekko dopasowane.Widziałam fotki na których dziewczyny z banalnie małymi cycuszkami prezentowaly miskę G.......Ja bym im co najwyżej B lub C dała.6 września mam zabieg podciągnięcia.Po jakim czasie zdejmą mi szwy?Nie wiem na kiedy mam wiąć urlop.Dajcie szybko cynk,abym zawiadomila szefostwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg87
Witam wszystkie biuściaste:) Kochane jesteście nieocenionym źródłem informacji:) Dzięki Wam dziś rozpoczęłam bój o mniejsze i śliczniejsze cycuszki:) Narazie skazana jestem na 2 bimbałki (75 H, a druga 75 HH ;/ )Jeszcze straaaaaaasznie długa droga przede mną. Ale co tam... warto:) Dzięki Waszym postom uwierzyłam, że warto, wcześniej miałam opory, bo jeszcze nie mam dzieci... no ale mój kregosłup coraz bardziej doskwiera... Mam pytanko, czy po zakwalifikowaniu się do zabiegu na NFZ w szpitalu w jednym woj. mogę zgłosic się do szpitali w innych województwach, żeby ten zabieg wykonac? Czy tą procedurę kwalifikacji do zabiegu trzeba powtarzac w każdym województwie? (wiem że pytanie może wydac się głupie, ale są tak znaczne różnice w czasie oczekiwania na zabieg..) Wszystkim po gratuluje, a wszystkim przed życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyganerin, bo to jest właśnie pułapka niewiedzy o prawidłowych rozmiarach i literowych stereotypów ;) Litera sama w sobie nie oznacza żadnej wielkości, dopiero z obwodem coś znaczy, a naprawdę rozmiar coś mówi tylko jeśli jest dobrze dobrany (i wtedy właśnie są reakcje takie jak u Ciebie: jakie eeeeF?? ja tu widzę "małe B", a dziewczyna ma po prostu dobrze dobrany rozmiar i rzeczywiście przy przeciętnym biuście nosi np. 65F :) ). Róznica między źle dobranym "małym B" i dobrym "eeeF" bywa spektakularna: http://balkonetka.pl/katalog/bra/nieznany-80b-kontra-panache-cleo-george Podobnie przy innych rozmiarach: http://stanikomania.blox.pl/2007/08/Kwestia-rozmiaru.html http://www.youtube.com/user/BrafittingByMaheda Skoro Ci wyszło 65H (w elektronicznym brafitterze jak sądzę, i pewnie to angielski rozmiar?) a nosiłaś 75F to znaczy, że nosiłaś staniki sporo za luźne i pewnie z za małymi miskami (bląd większości kobiet...), a to niestety bardzo szkodzi piersiom :(... Jak już będziesz po operacji to koniecznie odwiedź Lobby Biuściastych albo któryś ze sklepów ze stanikowej mapy, żeby wtedy dobrać odpowiedni stanik i żeby cierpienie nie poszło na marne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie rozejrzę się za dobrym stanikiem, aby utrzymać efekt zabiegu.W tzw.normalnych sklepach rozmiar E jest maksymalnym.Obawiam się trochę zakupów internetowych, bo jednak wolę mierzyć a po drugie cycuchy będą inne i to trochę tak jakbym ich się uczyła na nowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Best -Bra, Dzięki za informacje, przeglądam stanikowe metamorfozy i robi się lepiej mi troszkę, ale operacja to inny temat...Marzy mi się sukienka bez pleców i ramion i tego nie zrealizuje nawet najlepiej dobrany stanik. Co nie oznacza ,że nie powinno siędobrze dobranych staników nosić:) Mam prośbę o podanie namiarów na sklepy internetowe, które handlują takimi rozmiarami, pewnie z nich skorzystam. A do reszty formumowiczek ponawiam pytanie - czy ktoś w Warszawie zmniejszał biust prywatnie i czy jest jakiś lekarz godny polecenia? Oraz jakie są aktualne ceny i ile trwa od wizyty uzgadniającej operacjędo jej samej pozdrrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katka00 ja w warszawie mam zamiar sie operować u dr szczyta koszt jakieś 10 tysięcy na mniej bym nie liczyła. wczoraj umówiłam się na konsultację na 22 października. a poźniej tak liczę z 10 miesięcy. ale ja i tak chcę po wakacjach wrzesięń październik więc mi to nie przeszkadza czekanie. pozatym strasznie się boję operacji. ale codziennie się utwierdzam że to najlepszy pomysł bo już mam dosyć wszystkiego. żaden stanik tego nie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka 172 Wczoraj byłam na konsultacji u dr Szczyta w sprawie zmniejszenia biustu. Ogólne wrażenie lekrza i kliniki dobre. Lekarz wytłumaczył co i jak, pokazał gdzie będą cięcia i blizny (na moich piersiach), wymienił ewentualne powikłania po operacji, pokazał przykładowe zdjęcia tego typu zabiegów wykonywanych przez niego, dał wykaz badań jakie należy wykonać przed operacją i spisaną w punktach informcję jak należy się do zabiegu przygotować. Koszt operacji to 10.000 tys. złotych. Cena zawiera zabieg, dobę w klinice, stanik pooperacyjny i późniejsze konsultacje po zabiegu: zdjęcie szwów i kontrole. Myślę, że jak na Warszawę cena nie jest wygórowana (w czerwcu br. byłam na konsultacji w Łodzi i lekarz zażyczył sobie 13.000 zł) Jak do tej pory jedyną wadą tej kliniki jest czas oczekiwania na zabieg: pierwsze wolne terminy mają na maj 2011r., ale ja już zdecydowałam: wpłacam zaliczkę (1.000 zł) i umawiam termin. Nie należę do cierpliwych osób i najchętniej to chciałabym to zrobić we wrześniu, październiku tego roku, ale tłumaczę sobie, że skoro mam takie piersi już ponad 10 lat, to i te 9 -10 mieisęcy wytrzymam. Jeśli są na forum dziewczyny, które zmniejszały w tej klinice piersi to proszę o jakiekolwiek informacje i wrażenia. Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do biaziczka no właśnie wszystko ładnie pięknie ale wszystkie opinie o dr szczycie słyszałam tylko na temat nosów powiększania piersi odsysania itp a tylko raz słyszałam że zmniejszał piersi. ale widzę ze dużo kobiet teraz się do niego wybiera więc ktoś na pewno będzie przede mną. ale ja i tak bardzo się obawiam. ja bym chciała przynajmniej ze 2 dni być pod ich obserwacją ale to pewnie będzie kosztować więcej. trudno jakoś trzeba wytrzymać to już ostatni rok:-) a czy mogłabyś napisać o tej zaliczce?? jak ktoś się rozmyśli to zwracają?? no i najbardziej boję się że się nie obudzę:-( ale mój chłopak mi bardzo pomaga i trzyma kciuki:-) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×