Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

gos 6 kochana, jakie Ty masz wymiary ciasno pod biustem i swobodnie w biuście? I jakie modele nosisz? Byłaś na Lobby Biuściastych? Pytałaś o pomoc w lobbowej galerii? Bo to co opisujesz to jest jakaś masakra, żaden staniki nie ma prawa Cię ranić, i niemożliwe jest, żebyś nie mogła jeść dlatego, że masz na sobie biustonosz (niby dlaczego? przecież obwodu stanika nie nosi się na żołądku tylko dużo wyżej, pod krawędzią piersi). Może to jest po prostu kwestia niedobranego modelu (wiele staników w GG+ ma długie i szerokie fiszbiny, trzeba szukać takich o lepszym kroju - jeśli masz u siebie Bravissimo to poproś -ba, domagaj się - o staniki z ich marki własnej, przede wszystkim o model Alana: to najlepszy obecnie krój na większe miseczki; u nas mamy świetne Effuniaki), może rozmiaru - dopóki nie sprecyzujesz wymiarów, a najlepiej nie wrzucisz fotek do zamkniętej galerii na Lobby to niewiele mogę powiedzieć oprócz tego, że Twoje doświadcznia nie są normalne :( kamapka, teraz rozumiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kya
Chcesz wiedzieć co się dzieje na forach medycznych http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/22 i jak nierzetelną wiedzę tam zdobywasz ? Przeczytaj i pomyśl czy warto brać za pewnik coś co pochodzi od ludzi zza ekranu komputera... ZBULWERSUJE CIĘ TA INFORMACJA http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/22 , ale może ochłońcie z euforii, że znaleźliście się wśród tylu doradzających, bo po jakimś czasie okażę się że trafiliście fatalnie. Wydacie niesamowitą ilość pieniędzy, będziecie nosić efekty swoich wyborów czasem do końca życia. Nie obwiniajcie wtedy lekarzy czy pseudo koleżanki z forum tylko miejcie pretensje do siebie, że pozwoliliście ingerować obcym ludziom w wasze wybory a czasem mieszać sobie w głowie osobom niekompetentnym http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PO raz kolejny zadaję pytanie !!!!!!!!!!!!! Dla mnie ważne Po jakim czasie od operacji mogłyście jeździć samochodem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mijo jak dobrze zrozumiałam wcześniej pytałaś o lekarza Feliksa Lewko z Olsztyna. Czy zdecydowałaś się na operacje u niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamapka
hej dziewczynki :) miałam dac znac jak było..... a więć szybciutko pobrano mi krew do kilku fiolek zrobiono rtg odcinka piersiowego i.... do domciu..... mam przyjechac w czwartek( czyli mój wielki dzien) Ciekawosc wzieła górę i zadzwoniłam do swojego lekarza chirurga zeby dopytac juz na spokojnie co i jak( bo w dzien kwalifikacji byłam taka szczesliwa ze wszystkie " mądre" pytania wyleciały mi z głowy. Dowiedziałam sie ze w szpitalu spedze około 7 dni ze nie potrzeba mi zadnych staników , bo przez 2 tygodnie bede miała jakies plasterki i nie bede potrzebowała staniczka . powiedział mi tez ze skoro 9 mam przyjecie do szpitala to w piatek beda ciac. Dziwnie sie czuje z tym wszystkim jakos za spokojna jestem.... o dziwo ... stres pewnie nadejdzie dopiero w wieczorny czwartek :) kiedy niestety zostane sama w szpitalu, bo mój mezus nie da rady ze mna byc. Takze w dzien operacji bede sama :( i to mnie narazie przeraza... oczywiscie po wyjsciu zdam relacje... mam nadzieje ze mnie nic " nie zje" w tym szpitalu.... trzymajcie za mnie kciuki biusciaste i juz bez banieczek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej Kamapka :) Fajnie, ze juz tuż tuż ta twoja operacja. Tez bym tak chciała :( Mam nadzieję, że wspomożesz koleżanki i stworzysz nam tu listę rzeczy zbędnych i niezbędnych do szpitala. Inaczej jak się idzie na 1 dzień do kliniki gdzie wszystko dają, a inaczej do szpitala na tydzień, gdzie nie wiesz jakie są warunki. Trzymam mocno kciuki, niech chirurg ma dobry dzień i tnie równiutko... ;) Daj koniecznie znać po! Ja tu czekam z niecierpliwieniem na relacje i efekty. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pojebane jestescie ;d ja mam 75F i żadnych problemów z kregosłupem ;) jedynie co męczy, że cięzko sukienke kupic ;) ale dziewczyny opanujcie sie pomniejszac z E? no ja was prosze? nie macie na co hajsu wydawać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FruitFantasy, nie żartuj ;) Oni dochodzą tylko do miseczki F-G kontynentalnej, czyli na piersi średnie mogą coś zaoferować ale do pełnej rozmiarówki i rzeczywistej oferty na większy biust brakuje im tych miseczek jeszcze ohoho i jeszcze trochę (porównaj choćby z Gorsenią mającą miseczki do M, o "brytyjczykach" nie wspominając) :P Obwodów poniżej 70 też tam jakoś nie widzę, a i kolorystycznie szału nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do biaziczka mam do ciebie jeszcze jedno pytanie. jak jest z ta zaliczka u szczyta? jest jakaś kwota minimalna? bo ja bym chciała sobie termin zaklepac na ta operacje a właśnie zrezygnowałam z pracy i nie wiem co robic bo i tak sie czeka na termin wiec lepiej zaplacic te minimum i zbierac na reszte:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka 172 Zaliczka to 10 % wartości operacji. Moja będzie kosztowała 10.000, więc zaliczkę wpłaciłam w wys. 1.000 zł. Zła informacja jest taka, że dopiero po wpłaceniu zaliczki możesz ustalić sobie termin zabiegu. Ja już mam termin maj 2011r. Zaczęłam odlicznie, staram się o tym jeszcze nie mysleć, bo to jeszcze 9 miesięcy no i co tu ukrywać, boję się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biaziczka wcale ci się nie dziwię że się boisz bo ja jeszcze nie mam nawet terminu ani nie byłam na wizycie bo to dopiero 22 października a też mam tyle myśli że serce podchodzi mi pod gardło a co będzie w dniu operacji to już nie chce mysleć. najbardziej chyba się boję narkozy i czy się obudze. nawet nie myśle jak moje piersi moga wyglądać po operacji. ale ty masz w maju a ja musze we wrzesniu najwczesniej bo mam same wesela przez całe wakacje fajnie by było mieć mały biust ale boję się ze bym nie mogła się bawić i nic w tym rodzaju. a na jesień już będzie na spokojnie wszystko. bo za 2lata sama wychodze za maż i chce mieć ladny biust :-) więc rok po operacji już powinny być w 100% zdrowe hehe pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamapka
hej dziewczyny.... dzis miał być termin mojej operacji... ale jak widzicie klikam do was..... niestety z domu..... spóżniłam sie....40 min przeważyło o mojej operacji no cóż krakowskie korki dały popalic .... mój nowy termin to 16 listopad :( cóż wam moge wiecej napisac? jestem tak zła na sama siebie ze szok....gdybym wiedziała ze zamiast 1h bede jechała 3h to to bym wyjechała o 4 rano :( teraz moge miec pretensje do samej siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamapka, tak mi przykro. Myślałam, że dziś masz tylko przyjęcie, a ciąć mieli cie jutro. Trzymaj się, ja to zawsze wychodzę z założenia, że nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło... Bozia czuwa ;) 16 listopad, to juz prawie prezent gwiazdkowy będzie ;) Ja tam dalej trzymać kciuki będę i czekać na relacje. Pozdrawiam cieplutko , buziaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamapka widocznie tak miało być nie martw sie tyle wyczekałaś to dasz rade jeszcze troszke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamapka
macie racje dziewczyny ... nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło... przynajmniej na spokojnie sie przeprowadze do nowego domku :) grunt t dobre nastawienie, ale aż mi się nie chce znowu jezdzic na te badania... no ale lepsze to niz 10tyś zapłacic no nie? :) buziki dla was dziewczynki za słowa otuchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia_83
witajcie, dawno mnie tu nie było.... czy wznowili operacje w szpitalu we Wrocławiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keria
hej, to znowu ja:) mam pytanko do kamapka: w którym roku zostałaś zakwalifikowana do operacji? i ile cm masz w obwodzie biustu? i ile masz lat? proszę o odp( szczerze współczuję wiem coś o krakowskich korkach..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, ale niektóre kobiety mają naprawdę spory biust i ja uważam, że jak najbardziej należy się jak najszybciej zdecydować na taka operacje. Bardzo dobrze zabiegi tego typu przeprowadzają specjaliści z IQ Medica - jeżeli ktoś ma taki problem, to warto byłoby się do nich zgłosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do dziewczyn po operacji. Ja tak z innej beczki - w oczekiwaniu na operację przychodzą mi do głowy rożne rzeczy. Ostatnio sie zastanawiałam czy będę po miała choć co włożyć w stanik czy zostanie mi tylko takie "jajko sadzone" jak to określił mój lekarz od usg. W sumie przez te dziesięciolecia tak sie przyzwyczaiłam do tego biustu w rozmiarze z końca tabeli, że jakoś mi głupio mieć mikro biuścik. Powiedzcie jakie rozmiary teraz nosicie normalnych staników (sportowce zawsze są trochę mniejsze), albo jakie macie wymiary w i pod biustem. Czy na nfz można ustalić rozmiar z doktorkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! Właśnie zaczęłam swoja osobistą walkę o małe piersi i mam już skierowanie do poradni chirurgii plastycznej, ale jeszcze nie mam zaświadczenia od ortopedy. Konsultacje w Gdańsku mam już w przyszły wtorek, więc muszę to szybko załatwić. Czy możecie napisać co dokładnie napisał Wam ortopeda (prośba zwłaszcza do tych zakwalifikowanych przez NFZ). Z góry dziękuję Pozdrawiam wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinga007 witaj w klubie gdańskich oczekujących. ja miałam w zaświadczeniu takie tam, że ze względu na schorzenia .... (i ty długa lista) wskazanie do operacji pomniejszenia piersi. Drugie miałam tylko o schorzeniach potwierdzających pierwsze zaświadczenie - lekarz powiedział, że to moje fanaberie i taki los kobiet - wał jeden. Od dwóch różnych ortopedów - zaświadczenia z pieczątką przychodni. Uwaga!!!Dobrze mieć w Gdańsku usg piersi!!! Trzymam kciuki, pewnie sie uda, tylko czas oczekiwania nieco długawy - ale co tam. Masz koleżanko forumowa teraz zadanie dopytać się na kwalifikacji kilka szczegółów, bo ja jak i inne dziewczyny z wrażenia zapomniałyśmy sie czegokolwiek dowiedzieć. Ja bym bardzo prosiła i info jak długo jest się w szpitalu i czy trzeba mieć stanik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki ewunia33 za szybką odpowiedź! Napisz mi chociaż przykładowe schorzenia, bo nie wiem czy trafię na rozgarniętego i pomysłowego ;-) ortopedę. Idę prywatnie, bo na ortopedę z NFZ czeka się u nas minimum pół roku. Zdziwiło mnie wogóle, że na konsultację do Gdańska tak szybko umawiają. Dziś rano zadzwoniłam, a Pani już na piątek chciała mnie umówić. Czytałam na forum, że dziewczyny czekały po 3 miesięce... a jeśli chodzi o USG piersi to mam tylko takie opisowe, że zmian nie ma. A Ty jaakie miałaś, takie ze zdjęciami? Jeśli tak to gdzie takie moge zrobić prywatnie? oczywiści spytam się o to co zapomniałyscie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gos6
wow zazdroszcze wam dziewczynyn ze przynajmniej p[rzez NFZ MOZECIE TO ZROBIC ja swoja mala walke zaczelam ponad rok temu moj lekarz najpierw wyslal mnie do fizjioterapeuty tam spedzilam 2 miesiace na masazach i cwiczeniach bez rezultatu. chcieli mi zapisac plan na proszki przeciwbolowe co usypiaja nawet slonia kolemnm krokiem bylo wyslanie mne do goscia od bolow reumatycznych (a ja mam przeciez 26 lat) rezultatem jest diagnoza wieloletniego uszkodzenia nerwu bla bla bla dalej skierowali mnie na rendgen i pobieranie krwi czuje sie bazradna i wkurzona nieznosze tych niedoukow gdyby nie to ze moje zycie jest juz ulozone tutaj za graica to wrocilabym do polski i zrobila operacje tutaj podobno obcieli funusze na operacje plastyczne wiec zycaja mna jak miesem od kajfasza do judasza banda ignorantow datego pozdrawiam was dziewczyny trzymam za was kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam1111
witam wszystkich. zapraszam na niedawno otwarte forum o zdrowiu, urodzie, medycynie estetycznej i chirurgii plastycznej www.beautystrefa.cba.pl/forum pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie. Pomóżcie proszę! We wtorek mam konsultację w Gdańsku, a dzisiaj idę do ortopedy i nie wiem co w zaświadczeniu od Niego najbardziej decyduje o zakwalifikowaniu do operacji przez NFZ. Chciałabym dowiedzieć się też czy mam robić mammografię czy usg? Miałam niedawno robione usg piersi, ale lekarz dał mi tylko krótki opis na kartce,że zmian nie ma i zdjęć żadnych nie dał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj coś się nie udało, kinga007 pisze jeszcze raz na zaświadczeniu od ortop. musi być wskazanie do operacji pomniejszenia piersi w zwiazku ze schorzeniami kręgosłupa. jakby lekarz nie wiedział na co żle cycki wpływają , to na odcinek piersiowy i szyjny. usg tylko opisowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakieś problemy z postami, sorki za zaśmiecanie, ale chcę pomóc to piszę jeszcze raz ortopeda - wskazane wykonanie operacji pomniejszenia piersi ze względu na schorzenie/a kręgosłupa. może byc wpisane jakie lub nie, ja miałam odcinek piersiowy(th) i szyjny usg tylko opisowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×