Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

lakilak- ja tez jestem plaska jak deska:) przynajmniej mi sie tak wydaje. ale normalny stanik bedzie napewno troche wiekszy, przynajmniej w moim przypadku. lekarz zreszta pytal czy chce raczej mniejszy czy raczej wiekszy , powiedzialam ze jak najmniejszy sie da:) wiec teraz bede zyc plaska;) a powiedz mi, widzialas swoje piersi juz? tak w calej okazalosci? bo ja tylko od gory w trakcie zmiany opatrunkow. i niezbyt mily to widok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yvaine, z dostępnych w Polsce rozpinanych z przodu kojarzę tylko Pure Lime: http://www.leafit.pl/SPORTOWY_FASON_wysoki_poziom_wsparcia_piersi-55.html Inny model Pure Lime Kasica na Stanikomanii chwaliła, więc jeśli cena Cię nie ogranicza to spróbuj tej marki :) A jak nie to na ang. LessBounce znajdziesz kilka innych ciut taniej: http://www.lessbounce.com/search.html?mychoice=front_fastening&mysize=34D&x=62&y=10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga007, adres mam ten sam. ewabocher@o2.pl Ty też masz gdańską klinikę? Chyba powinnam robić notatki, kto, gdzie i jak, już się zaczęłam gubić, a wertować forum nie mam czasu. Sen z powiek mi spędza ta rozmowa z pania z kliniki. Nie to, że graniczy z cudem dodzwonienie się tam, to jeszcze taki tekst... Blizej wiosny to się chyba tam wybiorę na spytki-wypytki. Jak macie jakieś inne info to koniecznie dawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yvaine też widziałam tylko z góry i to dzień po operacji . Teraz staram się nie patrzeć , bo nie chcę oglądać szwów . Zobaczę po zdjęciu wszystkich. Ta część ciała wystająca spod stanika nie ma żadnych zasinień, przebarwień, a co jest pod opatrunkami - nie mam pojęcia . Napewno jest tak, że w innym staniku nasze piersiątka będą przyjemnie malutkie, a przy tym okrąglutkie ;) Już się nie mogę doczekać momentu , kiedy stanę pod natryskiem . No i ubrania jakiegoś ślicznego staniczka bez fiszbin i na cieniutkich ramiączkach . I myśl o tym, że latem będę mogła chodzić np. bez stanika ................... przyznam, że jeszcze mi trudno uwierzyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy w Łodzi albo w pobliżu Łodzi można wykonać zabieg pomniejszenia piersi w ramach NFZ?? Czy któraś z Was wie może coś o operacji w Łodzi?? Jestem z Łodzi i na pomorze mi daleko jechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy w Łodzi albo w pobliżu Łodzi można wykonać zabieg pomniejszenia piersi w ramach NFZ?? Czy któraś z Was wie może coś o operacji w Łodzi?? Jestem z Łodzi i na pomorze mi daleko jechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martenka87
ewunia33 Ja zaczynam kombinowaź z Warszawą... Dopiero wizytę u ortopedy mam na 1 marca;/ A wizytę u dr Jethona będę miała jakoś w czerwcu... Także niestety do samej konsultacji daleko, ale może się okazać, że będzie szybciej niż w Gdańsku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meloniasta
witam Wiem, że jesteście już ze sobą zanajowmione, ale mam pytanie do Pań, które zdecydowały się na pomniejszenie biustu, jakie są ceny takich zaiegów? Ja od zawsze mam duzy biust, a po urodzeniu dziecka zrobił się z niego dodatkowo obwis... :( Staniki (oczywiście jak na polskie warunki - źle dobrane) noszę 90-95 F (a i tak sie z nich bokiem i góra wylewa, nie mówiąc o tym, ze zapiecie mam czasem na łopatkach, po pod biustem powinnam nosić mniejszy, ale zawsze dopasowuje miseczke, a ewentualnie robie na staniku zaszewki). Bedęw wdzięczna za odp. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIezapominajka_75
Do Lakilak :) od kilku dni czytam w/w forum - ja także jestem zdecydowana na zabieg zmniejszenia piersi. Najbardziej odpowiada mi klinika na pomorzu, ponieważ jestem z północy Polski - czy moge prosić o namiary na email do Ciebie? Gdynia bardzo by mi pasowała na przeprowadzenie takiego zabiegu - no i Twoje wrazenia przed i po :) z gory bardzo dziekuję i czekam na wiadomość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do meloniasta!!! Zabiegi zmniejszenia piersi wchają się w granicach 10 tyś. (oczywiście plus minus) wszystko zależy od kliniki i lekarza. Wpisz sobie w ggogle "zmniejszanie piersi" i zobaczysz ile i gdzie kosztuje!!! Ale w tych lepszych (bardziej znanych lekarzy i renomowanych klinikach) koszty właśnie tak wyglądają!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meloniasta , napewno Best Bra Tobie pomoże w doborze stanika , bo ona jest super specjalistką . Zacznij od tego, że weź miarkę i zmierz się ciasno pod biustem . Bo w obwodzie napewno nosisz źle dobrane , dlatego latają Tobie po plecach . Byłam dzisiaj w galerii , otworzyły przede mną podwoje sklepy do których dotychczas nie chodziłam i kupiłam sobie dzisiaj bluzkę w rozmiarze M :) Miałam ochotę skakać do góry z radości :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laiklak- powiedz mi kiedy masz zdjecie/przyciecie szwow? ja mam zamiar jechac w piatek. wtedy tez bede mogla sie wreszcie wykapac. ale boje sie ze wszystko mi sie rozejdzie albo zacznie paprac:( i wtedy tez zobacze pewnie piersi w calej okazalosci. troszke sie tego obawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martenka 87 Będziesz zbierac nowe kwity? Ja myslałam, że może się przejadę z tą dokumentacją co mam. Jak mam znów zaliczać tych wszystkich lekarzy to chyba sobie daruje i poczekam. Do Warszawy mam daleko, już rok tu czekam to jak mam wypisywać się z kolejki i znów niewiadomo czy nie kolejne 1,5 roku czekać w Warszawie to chyba się mi to mało opłaca. Z tego co pamiętam, to w Warszawie nie czekało się tak długo, jakieś 3-4 miesiące. Chyba za dużo się rozpisujemy na tym forum i dziewczyny szturmują kliniki ;) Sama nie nie wiem co mam robić. A już było tak dobrze... Agania85 liczę na więcej informacji od Ciebie. Może mogłabym na maila do Ciebie napisać? Mój ewabocher@o2.pl Jak nie chcesz podawać na forum swojego to puść się na mój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martenka87
ewunia33 ja niestety na nowo muszę zdobić skierowania, bo te wcześniej zdobyte zostało w Klinice w Gdańsku, teraz załatwie sobie do Wawy. Myślę, że nie będę się wypisywać, po prostu pójdę tam gdzie mnie szybciej wezmą i dopiero wtedy się wypiszę. Może wiele jest takich osób i stąd takie kolejki? Sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie o to chodzi, ze teraz nie da się w kilka kolejek na raz ustawić. Jest rejestr pesel i jak się zapiszesz do nowej kolejki to automatem ze starej cie wykreslają, nawet nie musisz tego zgłaszać. Tak jest dla wszystkich palnowanych długoterminowych kolejkowiczów. Ja wszystkie dokumenty zabrałam do domu, nie maja prawa zatrzymywać wyników w dokumentacji. Zrobili tylko notatki w ten swój zeszycik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meloniasta, obmierz się: pod biustem ściśle i na wydechu, w biuście w najlepiej dobranym staniku i w tzw. zwisie (pochylając tułów by był równolegle do podłogi), podaj wyniki i zobaczymy, co powinnaś nosić (wiesz, że poprawnie dobrany stanik może także w znacznym stopniu poprawić stan piersi?) :) A jak masz w okolicy któryś ze sklepów ze "stanikowej mapy" to koniecznie go odwiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martenka 87 Ja zostałam zakwalifikowana w Gdańsku we wrześniu 2010, więc minęło dopiero 5 miesięcy i nie wiem co dalej robić. Przybliżony termin operacji miałam podany marzec 2012r. A ile minęło od Twojej kwalifikacji i dlaczego tak definitywnie chcesz zmienić na Warszawę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martenka87
ojej to w takim razie zostaję w Gdańsku.... Myślałam, że można jednocześnie zapisać się gdzie indziej.... Zostałam zakwalifikowana około 1.06.2010 i czekam już 8 miesiąc. Nie powiedziano mi przybliżonego terminu operacji. Powiedzieli tylko, że czeka się ok 2 lata... Ewunia dobrze że mi powiedziałaś..To w takim razie zostaję w Gdańsku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yvaine , część szwów mam już zdjętą ( dookoła brodawki ) , wszystko wygląda świetnie. Teraz mocno natłuszczam , A za kilka dni ściągamy resztę . Dam znać jak będzie. Też się boję . Dodam, że już się ze sobą oswoiłam i buzia cały czas mi się uśmiecha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż sie chyba ze mną rozwiedzie. Już prawie rok, a ja tylko o tych cyckach.... ;) Dziewczyny w sumie to powinnyśmy się cieszyć, że kasy na te nasze cycki nie obcieli. Niemniej jednak ja bedę do nich tam dzwonić i męczyć, żeby mi coś konkretniejszego powiedzieli. Wy tez podzwońcie, a pewnie każda z nas coś tam od nich wyciągnie. Jak złożymy to do kupy to może jakiś konkret nam wyjdzie. Martenka, ty jesteś chyba na miejscu, może dowiesz się coś więcej, jakoś się odwdzięczymy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martenka87
;) postaram się czegoś dowiedzieć, podzwonić itd... Teraz może mi się to nie udać bo mam niezły kocioł w pracy, ale zrobię to jak najszybciej... Mam nadzieję, że mi coś powiedzą;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze lakilak, a widzialas juz piersi w calej okazalosci? bo ja w staniku wygladam rewelacyjnie ale boje sie co pod spodem:( ja jutro jade wlasnie na obciecie tych koncowek szwow bo reszta jest rozpuszczalna. i mam nadzieje ze jutro wreszcie uda mi sie siebie obejrzec bo potwornie teraz swiruje ze cos pod spodem jest nie tak.... tfu tfu tfu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yvaine Kochana przestań panikować!!!! Napewno pięknie wyglądasz!!!!!!. W staniku sportowym zawsze ten biust będzie mega spłaszczony i trochę nienaturalny, więc później może nie będzie większy, ale co najważniejsze kształtny:) Poza tym skóra teraz jest naciągnięta i posiniaczona trochę.Po kilku tygodniach będzie coraz lepiej. Wszystko się zagoi i będziesz wyglądać pięknie. Co za różnica czy będzie to A, B, C czy coś innego. Ważne że są MNIEJSZE!!!!! i ty się z tym dobrze czujesz:) Dziewczyny strasznie wam współczuję czekania w tych kolejkach. Ja czekałam 9 miesięcy i wtedy wydawało mi się że to aż 9 miesięcy, a tu wychodzi że tylko 9 :)i o ile pamiętam, to po mnie we Wrocławiu chyba zoperowano z 5 osób jak nie mniej i do tej pory cisza, a ja już jestem rok po zabiegu. Życzę wam wtrwałości. Na pewno nie możecie się poddać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do best bra i dziewczyn z Wrocławia i okolic. Znalazłam na mapie satnikowej oprócz wrocławskiej Milli jeszcze dwa sklepy ze stanikami które mają małe obwody. Jeden sklep mieści się na ul. Jagiełły www. Onlyher.pl i Avocado w CH Renoma. Milla jak najbardziej mi odpowiada, tylko ceny mnie powalają. Nie powiem, bo zawsze wychodzę z tego sklepu zadowolona, mój ostatni zakup to Freya Arabella czerwony 65g. Ale widziałam na onlyher kilka staników poniżej 100zł i tak się zastanawiam czy warto tam pojechać? czy ktoś tam był i tam też tak samo mnie obsłużą i pomogą jak w Milli???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) wiesz klementynko ze jak sie tak siedzi w domu to sie oanikuje. ja chyba tak mam:) ale juz przestaje. bylam dzisiaj na obcieciu szwow, ogladal mnie pan doktor, mowi ze wsyztsko sie pieknie goi, piersi sa ladne, rowne (widzialam je dzis w calej okazalosci), ale jeszcze sa obrzekniete na dole i w zolte plamy bo mnie sie siniaki dlugo utrzymuja. od jutra mam smarowac alantanem i jesli wsyztsko bedzie ok to pokazac sie dopiero za 3 mies:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klementynko, nie masz się nad czym zastanawiać, Onlyher mogę tylko polecić (byłam, mierzyłam, obkupiłam się :D), właścicielka jest naprawdę świetną bra-fitterką :) A i marki mają warte uwagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny byłam wczoraj na konsultacji u dr Szczyta w Warszawie no i termin najbliższy to październik 2011r. Cena 10-11 tys netto ( niestety) plus podatek 20% to mi powiedział, że mój zabieg wyniesie 12 tys. Szczerze to jak jestem na tym forum to właściwie większość odpowiedzi na pytania znam czytając forum, ale lekarz utwierdził mnie, że tak właśnie wszystko przebiega jak my tutaj opisujemy. Można ustalić sobie dwa terminy operacji, gdyby pierwszy termin był nieodpowiedni z różnych względów to 2 tyg wcześniej należy ich o tym powiadomić. Ja z racji, ze urodzę w sierpniu to raczej zdecyduję się na dwa terminy. Teraz tylko zaliczka 1 tys i umawianie się. Klinika i lekarz sprawiają wrażenie spokojnych i znających się na rzeczy ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze wspolczuje wam ze teraz ten podatek teraz naliczaja. ja na szczescie tego uniknelam i calkowity koszt zabiegu wyniosl 10 tys. marteczka, ja tez wczoraj bylam:) moglysmy sie spotkac nawet:) tylko ze w tej ustawie o podatku jest napisane ze zabiegi ktore ratuja/poprawiaja zdrowie to nie sa objete tym podatkiem. a przeciez zmniejszenie piersi jest zabiegiem poprawiajacym zdrowie. moze warto by dopytac, czy np majac jakies zaswiadczenie od ortopedy nie uniknelaoby sie podatku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Yvaine - Ja byłam o 9 rano. Czy mogłabyś dać mi link do tej ustawy ? Chętnie się z nią zapoznam, ale podejrzewam, że skoro sam lekarz nie pytany o tym mówił to nie wiadomo jak z tym jest. Ale masz rację , zadzwonię i popytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×