Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Lakilak, Yvaine- i jak w pracy? Zmniejszone piersi zostały zauważone czy raczej obszernie się ubrałyście? Były jakieś pytania? i co odpowiadałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam teraz metode ubierania sie warstwowo bo nie chce zadnych komentarzy czy pytan. mam zamiar stopniowo sie "odslaniac":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się upiekło :) Od kilku miesięcy się odchudzam, o czym koleżanki wiedzą . Schudłam w sumie kilkanaście kilogramów . PO kilku tygodniowej nieobecności wszyscy uważają, że moja małe piersi to efekt odchudzania . Słyszę tylko komentarze, że niesamowicie wyszczuplałam . Nikogo z błędu nie wyprowadzam ;) Pojawiają się w niektórych miejscach zgrubienia na bliznach, sporo masuję . Wydaje mi się, że lepiej było jak stosowałam wazelinę kosmetyczną, po alantanie blizny mniej nawilżone są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lakilak smaruj blizny mascią z wit A. Jest niedroga a skuteczna. Ja tylko tym smarowałam i zero zgrubien, blizny prawie niewidoczne. Tak karzą w szpitalu we Wrocku- metoda sprawdzona na wielu dziewczynach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie do tej pory ludzie są przekonani, że tak się odchudziłam. Czasami się pytaja co ty zrobiłaś że tak schudłaś, a jak ci przy okazji biust polecial:) Oczywiście nikogo nie wyprowadzam z błędu:) Nie wszyscy są tak tolerancyjni i rozumieją nasz problem. Ja jak zaczynałam myśleć o operacji to pierwsze słowa jakie usłyszałam to były: odbiło ci?? popatrz na te co nie mają i ci zazdroszę! (bo jest faktycznie czego zazdrościć)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ten wątek jest tak gigantyczny, że obawiam się, ze nigdy nie przebrnę przez niego mając u boku dziecko i mase domowych obowiązków, etc. Ppoproszę o pomoc. szukam kobiety chirurga plastyka, osoby wybitnej w szczególności jesli chodzi o zmniejszanie biust. Nie mam wyjscia, musze to zrobić, bo po prostu życie mi ucieka na zamartwianiu się nad tym jak wygladam po ciazy :( Facetów nie cierpię, lekarzy w szczególności i uparłam się na kobietę w tym zakresie. PLS!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam, że boję się bardzo, że lekarz mi wykrawa na biuście nierówno cięcia, że jedna piers będzie się po zabiegu rózniła od drugiej, że brodawka może miec tez rózny kształt i wielkość... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,ja już ze dwa lata jestem po i tak grzebałąm na kafeteri i znalzałam Wasz topik:))Jeżeli któras mieszka blisko Bydgoszczy to polecam na kase chorych operacje w szpitalu w Bydgoszczy.Cudowna opieka,piersi też jak marzenie jędrne.Nic nie dawałam w łape jak to nieraz się słyszy a na operacje czekałąm od wizyty jakies 1,5 miesiąca na miejsce.Jak któras ma pytania to odpowiem z przyjemnością.Nie bać sie po operacji życie jest cudowne:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,ja już ze dwa lata jestem po i tak grzebałąm na kafeteri i znalzałam Wasz topik:))Jeżeli któras mieszka blisko Bydgoszczy to polecam na kase chorych operacje w szpitalu w Bydgoszczy.Cudowna opieka,piersi też jak marzenie jędrne.Nic nie dawałam w łape jak to nieraz się słyszy a na operacje czekałąm od wizyty jakies 1,5 miesiąca na miejsce.Jak któras ma pytania to odpowiem z przyjemnością.Nie bać sie po operacji życie jest cudowne:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo599
Silvia01 proszę napisz jaki szpital w Bydgoszczy wykonuje operacje na NFZ, oraz kto przeprowadza kwalifikacje do zabiegu.Ja mieszkam w Toruniu a zapisana jestem od zeszłego roku we Wrocławiu .Tylko tam sytuacja jest tak niepewna , dzwonię często i nie dostaję żadnych konkretnych odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://jurasza.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=65&Itemid=89 kleo599 na tej stronie co Ci podałam tam są numery tel zadzwoń.Umów się na wizytę:)Ja na wizytę czekałam tydzień i od razu na pierwszej wizycie dostałam termin operacji.Mąż który czekał na mnie na dole bo nie mógł auta zaparkować myślał że nie udało mi się bo tak krótko byłam na wizycie:))Nie wiem jakie Ty masz rozmiary bo to od tego zależy.Ja byłam na tą wizytę dobrze przygotowana.Miałam ze sobą zdjęcia i opisy mojego kochanego kręgosłupa:)któy troszkę w dupę dostał przez te cycuchy no i przez dwie ciąże.Tam jest cała kadra lekarzy wyspecjalizowanych w takich operacjach nie robią tego na lewo jak to się słyszy czasami:))Blizny mam ale są tak delikatne że nie widać:))Nic mi się nie paprało,a dotarłąm tam też z namiarów z innego forum tam tez taka kobitka sobie robiła cycki:))lekarze są konkretni i nigdy nie dali mi odczuć że byłam jakaś gorsza mimo że n asali leżały ze mną dziewczyny które powiększały sobie cycuszki.Pytaj o co chcesz odpowiem na wszystki Twoje pytania bez krępacji pytaj się bo ja wiem jak to jest przd operacją:((Nie wiem jak Ty ja nienawidziłam swoich cycków.Ach dużo by pisać.Ale operacja na kase chorych jest naprawdę możliwa:))Ja pojechałam do Bydgoszczy bo w Szczecinie lekarze robiący na kase chorych chcieli dla siebie w łapę i to tyle kasy jakby m miała robić prywatnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo599
Dziękuje za szybką odpowiedż , startuję z rozmiarem 65HH i też jestem juz po dwóch porodach .Zdjęcia kręgosłupa też mam ,w opisie napisali skolioza nie byłam jeszcze u ortopedy ,myślisz że warto przed kwalifikacją udać się do niego .Tchnełaś we mnie nową nadzieje ,postaram się jak najszybciej umuwić na wizyte u nich Dam znać jak będe coś wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kleo599 kochanie ja miałam podobne rozmiary więc na kase chorych dostaniesz jak nic:))Jak masz zdjęcia od ortopedy to idz jeszcze dla świętego spokoju po opis ja poszłam i zapisał mi że wskazana jest operacja zmniejszenia piersi ze względów zdrowotnych.A ból kręgosłupa jest w tej chwili znikomy w porównaniu z bólem z przed operacji to teraz można powiedzieć że nie ma go w ogóle:))Ja wiem że ktoś powie eee na kase chorych ale naprawdę mam świetne cycuchy takie naturalne,obsługa w szpitalu była cudowna,kroplówek przeciw bólowych to mogłam mieć do bólu ale kleo599 ja wziełam tylko dwie i to tylko ze strachu że mogło by mni ecoś zaboleć a nie że bolało hihihi nic mnie nie bolało po operacji:))Dzwoń i daj znać na kiedy się umówiłaś na konsultacje:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dzwoniłam do tej kliniki w Bydgoszczy i niestety od tego roku juz nie maja umowy z NFZ i nie robią zmniejszania na kasę chorych ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dokonałam wyboru. Zastanawiałam się nad chwalonym dr Szczytem gdzie konsultacje mam w kwietniu a potem 9-11 miesięcy oczekiwania na operację albo klinika IQ Medica dr.Osuch gdzie konsultacje mam w ,arcu a operacja jest 203 tyg od konsultacji, przedziały cenowe takie same. W IQ Medica jest mozliwość zapłaty na raty przy czym zaliczka to 2tyś u Szczyta nie wiem jak z ratami ( a nie wiem czy zdąże uzbierać tak dużą kwotę) zaliczką 1 tyś. Jednak opinia nt dr. Szczyta przekonała mnie do tego aby czekać,szkoda bo już na to lato chciałabym pozbyć się tego balastu i spojrzenia ludzi z miną...." ale ma wielkie cycki" no ale cóż ważniejszy jest wybór odpowiedniego lekarza. Dr Osuch też ma jakies dobre opinie ale nie wiem nic nt tego jak zmniejsza biust. W necie nic nie moge znaleźć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki to jak wrócę do domku to sprawdze w kompie namiary na to forum gdzie ja siedziałam przed i po swojej operacji tam była prawdziwa kopalnie wiedzy na te tematy tam na pewno znajdziecie namiary gdzie na kase chorych można zrobić:))oczywiście jak chcecie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do karolina- mysle ze dokonalas slusznego wyboru. nie chcialam nic pisac bo uwazam ze kazdy sam podejmuje decyzje i my mozemy tylko pisac o faktach ale nie namawiac nikogo do jakiegos tam lekarza. ale ja osobiscie nie zdecydowalabym sie na lekarza ktory mimo ze ma swietne opinie ale nie ma opini dotyczacych operacji ktora chce wykonac. dla mnie to bylo najwazniejsze. ze ktos robil taki zabieg przede mna i wiem czy jest zadowolony czy nie z rezultatu u konkretnego lekarza. ale ale... bylam dziisaj w klinice bo mi sie tam szew nie rozpuscil i mi musieli kawalek wyciagnac zeby sie lepiej i szybciej goilo(aczkolwiek paprze sie tylko jakis 1-2 cm na dole piersi, reszta sie super zagoila i niedlugo zaczynam smarowac dermatixem), i dowiedzialam sie ze prawdopodobnie z koncem roku klinika sie przenosi i nie bedzie juz na grzybowskiej. tylko gdzies na wilanowie. z tym ze tam beda ponoc lepsze warunki, bo 3 pietra, duzo wieksza powierzchnia niz tutaj, samodzielny budynek, parking podziemny etc:) takze dziewczyny ktore teraz sie umawiacie i bedziecie miec operacje pod koniec roku badz w przyszlym to calkiem mozliwe ze w calkiem nowej klinice:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dziewczyny :) Jestem drugi dzień po operacji. Znalazłam to forum kilka dni przed ale byłam już tak posikana ze strachu że nie chciałam nawet nic pisać. Teraz już jestem na szczęscie po. Jeśli któraś z was ma jakieś pytania co do operacji, mojego samopoczucia itd chętnie odpowiem. Emocje są ogromne. Operację zrobiłam u doktora Bratosia w Łodzi. Wybór był dla mnie oczywisty bo jeszcze jako dziecko miałam u niego zabieg koagulacji blizny i on już wtedy zajmował się zmniejszaniem piersi. Więć uznałam że jeśli ktos zajmuję się tym tyle lat to raczej nic nie schrzani. Zabieg i samopoczucie nie jest fajne, ale jeśli ktoś jest zdeterminowany i od dawna o tym marzy to spokojnie to przetrwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhhhhhhhhhhss
silvia01. widzę, że bardziej podstępny sposób na spam znaleźliście? bo zaśmiecanie forum 100 linków nie działało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do po_operacji - a jakie są terminy od konsultacji i ile płaciłaś no i co z vat? I opisz jakie wrażenia z opieki, zabiegu. lekarza itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cena zabiegu, na który składa się zmniejszenie plus podniesienie piersi to 10.700,- Z terminami nie ma żadnych problemów, ja miałam wyznaczony termin tydzień po konsultacji. Lekarz jest dość specyficzny w kontakcie, myślę że może to niektóre zrazić. Mam na myśli to że w ogóle to go nie rusza :). Uważa operację za lekką, twierdzi że jest jedną z najmniej bolesnych. No nie twierdzę że oczekiwałam że będzie razem ze mną opłakiwał stan moich piersi i razem przeżywał strach przed operacją ;) No ale to była trochę przeginka w drugą stronę. Pewnie wynika to z faktu że on zajmuję się takimi zabiegami od kilkunastu lat. W każdym razie zabieg odbył się po południu, trwał 2 godziny. WYbudzono mnie z narkozy na stole i przeniesiono do salki obok gdzie zostałam na noc. Noc przespałam prawie bez problemów, co chwilę zaglądała pielegniarka. Rano wysłali mnie do domu. Boli w sumie mniej niż się spodziewałam, ale ciężko się poruszać i na razie mam ciągłą schizę że szwy puszczą ;/ Mam też na razie problem ze wstawaniem z łóżka, szwy bardzo ciągną i od razu robi mi się słabo. No ale to dopiero 48 h po operacji mam nadzieję że z każdym dniem będzie łatwiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna323
Hej dziewczyny! Ależ sie cieszę, że znalazłam to forum! Kiedy pierwszy raz tu zajrzałam prawie sie popłakałam ze szczęścia, bo pierwszy raz w życiu przekonałam się, że nie tylko mnie przeszkadzają duże piersi. I że nie jestem tak nienormalna, jak mi to dotychczas wmawiano. Dziękuję Wam! :) Do po_operacji i innych dziewczyn, które mają ten zabieg za sobą: czy Wasze piersi są... równe? Generalnie na zabieg jestem zdecydowana, ale przejrzawszy chyba z milion zdjęć przed i po trochę się obawiam, czy moje piersi będą równe po operacji ;) Mogłabyś coś jeszcze opowiedzieć o lekarzu? Ma naprawdę takie duże doświadczenie? Przejrzałam juz stronę niejednej kliniki i póki co właśnie On jest najbardziej hm... "kuszący" ;) Czy znacie jakiegoś dobrego lekarza w w Poznaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhhhhhhhhhs słuchaj ja już jestm dawno po nie siedze na tym forum teraz bo nie mam takiej potrzeby podałam go ponieważ tam znalazłam przed operacją dużo wiadomości od dziewczyn które było przed i po jest mi to obojętne czy tam wejdziesz czy nie.Ale wiem że jak ktoś ma duże cycki to szuka wszedzie informacji potrzebnych do zdecydowania na operację.Nie czytałam waszego forum czy kltoś Wam wklejał tego linak czy nie wkleiłam go z ludzkiego odruchu szkoda że Ci to przeszkadza,Ja już dawno mam swoje wymarzone więc nie musiałam tu wchodzić tylko może ni emasz takiej psychiki zmęczonej jak ma się duże cycki więc może nie rozumiesz że każda informacja sie liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć jagna, jak wyglądają teraz moje piersi to ci mogę dopiero w środę napisać. Teraz po zabiegu są poobkładane opatrunkami i wsadzone w stanik, którego mam nie zdejmować do pierwszej wizyty pooperacyjnej. Będzie ona właśnie w środę i wtedy będą też zdejmowane pierwsze szwy. Kusi mnie oczywiście żeby coś wcześniej podejrzeć, ale wolę nie naruszyć żadnego z szwów. Poza tym będzie to dość hardcorowy widok, bo zajrzałam sobie troszkę i jak zobaczyłam ten biedny sutek cały przyszyty grubą nicią to .... brrrr Musisz brać poprawkę na to że ja nie mam za mocnej psychiki do takich widoków i i od razu mdleje ;) Co zresztą miało miejsce przed operacją, w czasie bardzo żmudnego wykreślania flamastrem linii cięć na moim ciele. Jednak generalnie jestem dobrej myśli, moje piersi przed operacją były tak żenującym widokiem, że nie sądzę żeby mogło być gorzej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalnie zawsze jedna piers czy reka, stopa jest minimalnie wieksza od drugiej. ja mialam tak przed operacja ale to nie byla jakas wielka asymetria tylko taka tyci tyci a teraz jestem prawie miesiac po operacji i piersi sa sterczace i takie fajne:) a to czy sa rowne to widac chyba dopiero tak 3 mies po operacji.kiedy wszytsko sie zagoi i zejdzie wszelka opuchlizna i obrzeki. narazie jestem zadowolona i jakiejs wiekszejj asymetrii nie widze. moze minimalnie jedna jest ciut wieksza ale jest tez bardziej nabrzmiala pod spodem wiec narazie nie moge sie wypowiadac bo jeszcze dluga droga do idealnych piersi przede mna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania1987wroclawww
mam zespol pollanda, nie podniosa mi chorej piersi ale tą zdrową mi zmniejszą, przeczytalam w necie ze jest metoda ktora polega na wycinaniu piersi z zewnetrznej strony i dzieki temu umozliwia karmienie piersia w 100% slyszalyscie o tym??? operacje mam we wtorek w szpitalu kolejowym we wroclawiu na NFZ, w polanicy mi powiedzieli ze 8 lat czekania ale wpisalam sie na liste a tu sie udalo szybciej jednak. niestety metodą "T", moze tamta wymaga wiekszych kosztow, wiekszej ekipy lekarzy i przez to jest wykonywana tylko w prywatnych gabinetach? napisze jak bede po..... mam 23 lata czekalam na to odkad bylam nastolatka, jak juz mialam 16 lat to juz sie wkurzalam ze jeszcze jestem za mloda, mysle ze za pare dni bede bardzo szczesliwa na sama mysl o tym ze juz po wszystkim :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silvia0prosze swoje zdjecia przed i po.Tak z ciekawosci chce zobaczyc :) bede wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Yvaine, mam pytanie. Po jakim czasie doszłaś tak mniej więcej do siebie? Ja na razie ( 3 doba po operacji ) mam problem z dłuższym siedzeniem - strasznie ciągną szwy. A o myciu włosów to nawet nie marzę... Ile czasu leżałaś w łóżku? Kiedy będę mogła normalnie wstać, ubrać się i wytrzymać cały dzień bez leżenia? Lekarz naopowiadał mi że niektóre babeczki normalnie po kilku dniach wracają do pracy, ale na razie jakoś ciężko mi w to uwierzyć...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×