Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość cycastaaga
Trzymam się jakoś tylko +2 kg do przodu,jutro jadę trzymajcie kciuki ,mam nadzieję że nie zwieje i będę silna do końca,pozdrawiam serdecznie dam znać jak tylko będę miała dostęp do komputera Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika2702
Witam wszystkie dziewczyny :) jestem w totalnym szoku po wczorajszej wizycie i planowanej operacji mimo że p.dr. przyszła z dużym opóźnieniem doczekałam się i jestem szczęśliwa.27.02.konsultacja u anestezjologa ze wszystkimi badaniami myślę że będą dobre, a 7.03 tatatatatatdam OPERACJA jejku myślałam że będę skakała ze szczęścia :).Pani dr, myślała że będę strasznie zdenerwowana przed operacją a ja tylko ją zapytałam czy będę mogła 24.04. chodzić na rehabilitację powiedziała że tak i to bardzo dobrze bo kręgosłup nie będzie tak obciążony SUPER.Już bym mogła się położyć i wyciąć te dwa odważniki. Pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycastaaga
Jadeeeeeeeee pozdrawiam trzymajcie kciuki Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cycastaaga ja takze jestem z Toba!!Juz sie nie moge doczekac jak bedziesz po i zdasz nam relacje:)trzymaj sie babo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
marika2702 operacje bedziesz miala na nfz czy usisz placic? jak dlugo czekalas od rozpoczecia starania? ja dzis wybieram sie na rentgen kregoslupa pozdrawiam cycastaaga-trzymm kciuki,:) i biust :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika2702
Operacja na NFZ, hm ile czekałam ja swoją rodzinną informowałam o swoim zamiarze zresztą wiedziała że się z nimi męczę a nawet do badania jak musiałam zdjąć biustonosz to było słychać duże plum i jej uśmiech.Dzwoniłam do NFZ i tam mi powiedziano że tak tylko trzeba spełniać pewne kryteria że nie dla urody a dla zdrowia.Onkolog do którego chodzę polecił mi właśnie ten szpital do którego idę(do onkologa chodzę na badania kontrolne co rok),i jemu tez powiedziałam o operacji i wzięłam usg piersi chociaż nie wiem czy jest potrzebne.na wszelki wypadek miałam przy sobie; skierowanie od rodzinnego zaświadczenie od neurologa zaświadczenie od ortopedy usg szczepienia nie wiem które mi pomogło ale dr.zwróciła uwagę na zaświadczenie od ortopedy.Pierwsza wizyta w grudniu 15.01 druga wizyta i planowanie operacji,27.02 do anestezjologa z badaniami i 7.03 szpital. Czytałam to forum i doszłam do wniosku że dłużej nie chcę i nie mogę czekać i żaden biustonosz mi nie pomoże bo z niejednego sklepu wychodziłam prawie ze łzami w oczach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika2702
Tyle się napisałam coś się dzieje z netem i nic nie ma,może teraz się uda.Pierwsza wizyta była w grudniu,druga planowanie 14.01. anestezjolog z badaniami i operacja,żeby nie ferie pewnie bym jeszcze w lutym miała.Napisałam więcej może z opóźnieniem wejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
marika2702 hej, w grudniu 2012? tak szybko? ja dzis jestem juz po rtg kregoslupa, szybko \(bo prywatnie) 90zl, ale mam juz za soba, chcialam rano zapisac sie do ortopedy i neurologa, ale mnie rozwalili terminami (4 i 7 marzec) to jakas masakra. jestem osoba zdrowa i tylko raz na 3-4 lata mam doczynienia z lekarzami, wiec nawet nie wiedzialam jakie sa kolejki. mama mnie poratowala,dala100zl i mam u tego samego ortopedy tylko ze prywatnie wizyte w piatek. boje sie,ze jak obejrzy zdjecia kregoslupa to mi nic dobrego nie napisze, bo ja pomimo bolu plecow cale zycie chodze wyprostowana i sie nie garbie.wiec nie wiem,czy mi dobrze napisze. zazdroszcze dziewcyna co maja juz to za soba i tym ktore maja juz termin. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika2702
kasiol2013 Powiem ci tak ja byłam u ortopedy i bez żadnego prześwietlenia chociaż się o mało co z nim nie złapałam po prostu się nie zrozumieliśmy,powiedziałam mu o operacji piersi i co mi potrzeba i napisał od ręki nawet nie patrzył na to co tam mam i czy są duże.Zanim pozałatwiasz wszystkie dokumenty zapisz się jak najszybciej do poradni chirurgii plastycznej to szybciej się dostaniesz do lekarza i operacja będzie szybciej.Ja zanim zaczełam zbierać papierki już byłam zapisana tak na wszelki wypadek do dwóch szpitali,jadąc wczoraj na wizytę dzwonili do mnie właśnie z innego szpitala że wizyta odwołana nie wiem czemu.Spiesz się bo coś mi się obiło o uszy że tych pieniędzy na takie operacje nfz dał mało.Dr. mówiła że do marca jeszcze mają a dalej to nie wiadomo gdyby nie ferie to pewnie jeszcze w lutym bym miała operację. pozdrawiam was,kasiol2013 życzę ci abyś jak najszybciej się dodzwoniła i pozałatwiała swoje sprawy. cycastaaga trzymam za ciebie mocno kciuki i czekam na wieści od ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika2702
kasiol2013 Nie chcę cię wprowadzać w błąd ale przy rejestracji mówiono mi że zaświadczenie od prywatnego ortopedy nie może być, teraz mi się przypomniało,ale może ktoś inny napisze ci coś mądrzejszego.Jak będziesz się zapisywała to zapytaj w rejestracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
marika2702 czesc, ten ortopeda do ktorego ide przyjmuje na kase chorych, tylko ze terminy sa na marzec, wiec dlatego umowilam sie prywatnie, zeby tyle nie czekac. teraz juz nie wiem czy wporadnii mnie przez to oleja czy nie. jutro bede dzwonila rano do poradnii, wielkie dzieki,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cycastaaga Czekamy na wieści!!:D Ja już drugą noc nie śpię;) Jak wygląda nowe życie??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
dziewczyny, nie wiem co robic, dzwonilam dzis do lodzi zapisac sie na konsultacje, udalo sie na 27 lutego - wiec jestesm szczesliwa, bo to w miare szybko i czas jakos zleci.po wczorajszym poscie mariki2702 zapytalam czy trzeba miec skierowanie od lekarza na nfz i potwierdzila,ze tylko wtedy moge miec refundacj na nfz.podzwonilam po swoim miescie i okolicach i najwczesniejszy termin to polowa marca. szlag czlowieka trafia. chyba musze dzwonic z powrotem do lodzi i przestawiac termin, bo inneg wyjscai nie widze. dzieki marika, zaoszczedzilas mi duzo problemow. cycastaaga-mam nadzieje,ze czujesz sie dobrze i juz wszystko w porzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harakaja
hej dziewczyny. znam wasz ból, przez prawie całe życie marzyłam o operacji redukcji piersi. W końcu się zdecydowałam i w ogóle nie żałuję! czuję sie teraz dużo lepiej. wiadomo, że to jest nawet wskazane ze względów zdrowotnych. ja byłam prywatnie w CHP u dr łątkowskiego. oczywiście troche to kosztowało, ale różnica ogromna. trzymam za was wszystkie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika2702
kasiol2013 Cieszę się że odrobinę ci pomogłam,a i inne zainteresowane dziewczyny skorzystają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimimimimimi
Kochane... Cycasta Aga wraca do domku...rozmawiałam z Nią... Operacja przesunięta na przyszły tydzień. Niestety. W styczniu jest dużo operacji przesuniętych z grudnia, bo się limity pokończyły. Jedno co dobre to wie, że operacja na 100% i poznała lekarza, który będzie miał przyjemność Ją operować ;) Pewnie Sama opowie więcej. Rozmawiałam z Nią i powiedziała, że mogę Wam skrobnąć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieli wszystko do przodu dawać, a okazuje się, że są opóźnienia. Nieładnie! Przynajmniej Aga lekarza poznała i czekam z niecierpliwością na informacje!! kasiol2013 Ważne, żebyś się nie poddawała;) Istotnie trochę to potrwa, ale warto czekać;) Ja też czekam... a całą przygodę zaczęłam w lutym zeszłego roku!! Także cierpliwości, ważne to pozałatwiać wszystkie papierki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
cycastaaga- podejrzewam,ze dzis to akurat twoj humor nie najlepszy i to,ze za tydzien na 100% bedziesz operowana tez chyba nie cieszy. bo chcialabys mie to juz za soba, ale jestesmy z toba. trzymaj sie. hexe_asuu- wiem,wiem :) nie poddawac sie - staram sie nie poddawac, bardziej mnie denerwuje niepewnoc i czekanie :( na kiedy masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40-stka
kasiol chyba nie do końca zrozumiałam, miałaś mieć prywatna wizytę u ortopedy w piątek - on daje opinię/zaświadczenie. Skierowanie chyba powinnaś mieć od lekarza pierwszego kontaktu. I do tego lekarza termin jest na marzec?? Do lekarza rodzinnego?? A jak ktoś ma grypę, czy jakieś zatrucie? Napisz proszę o co chodzi, bo chyba czegoś nie zrozumiałam. Co Ci napisali w opisie zdjęcia rtg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiol2013 przychodnia, czy lekarz moze byc prywatny, ale musi miec podpisany kontrakt z NFZ, zeby moc wystawic skierowanie z kodem 07R.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
40-stka chcialam wczoraj zapisac sie do ortopedy (podzwonilam po przychodniach0 okaalo sie ze treminy sa na marzec do kilku lekarzy w mojej okolicy, znalazlam jednego (o ktorym jest wiele pozytywnych opini-tzn,ze przystepny dla pacjentow) i chcialam isc do niego prywatnie, bo termin mialabym juz na ten piatek (yslalm,ze tak mozna, skoro on przyjmuje na nfz, to prywatnie chyba nie byloby problemow),ale marika napisala o tym ze chyba nie moze byc od prywatnego lekarza, wiec jak dzis dzwonilam do lodzi do poradni chirurgii plastycznej umowic sie na termin, to pani mi powiedziala, ze mam termin na 27lutego i ze zaswiadczenie od pryw. lekarza nie przejdzie na operacje na nfz. to skierowanie do chirurga plastycznego powinno byc od lekarza pierwszego kontaktu? ja zrozumialam ze od ortopedy, wiec moj pierwszeo kontaktu dal mi skierowanie do ortopedy i neurologa, czyli powinnam sie wrocic do lekarza pierwszego konatku po skierowanie do poradni chirurgii plastycznej? rtg-na razie mam plyte, opis bedzie w poniedzialek.ale podejrzewam,ze to akurat bede miala w porzadku, pomimo bolu blecw cale zycie chodze prosta jak struna, wiec chyba na kregoslupie nic nie wyjdzie. dziewczyny, napiszcie porsze, wy mialyscie skierowanie do chir. plastyka od lekarza rodzonnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40-stka
Zuzanna co prawda to wszytsko jest już poza mną, ale zapytam: co co to jest ten kod 07R, czego on dotyczy? Ja na moim skierowaniu nie mam czegoś takiego - specjalnie teraz poszłam i zobaczyłam na kserówce, którą sobie zostawiłam. Mam tam za to takie 2 długie numery i przypominam sobie, że przy telefonicznym zapisie do poradni dyktowałam je przez telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40-stka
Ja miałam skierowanie do poradni chir.plast. od lekarza rodzinnego (nfz), a obszerna opinię o moim kręgosłupie od ortopedy (nfz). To są dwa różne papiery. Oprócz tego miałam zaświadczenie od dermatologa (nfz), usg piersi (prywatne), opis zdjęć rtg (nfz). Na samej kwalifikacji lekarz był zainteresowany tylko opinia ortopedy na resztę nawet nie patrzył. Zuzanna pisałam już raz pytanie, ale wcięło. To jeszcze raz chociaż juz mnie sprawa nie dotyczy: co to jest kod 07R? Ja na moim skierowaniu od lekarza rodzinnego nie mam takiego oznaczenia (zobaczyłam na kserówkach, które zostawiłam). Mam za to dwa długie numery, które dyktowałam przez telefon przy zapisie do poradni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
40-stka WRACAM JUTRO DO LEKARZA RODZNNEGO PO SKIEROWANIE DO PLASTYKA !!! wole juz sie zabezpieczyc z kazdej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
40-stka a ta obszerna opinia od ortopedy tzn jaka obszerna, musze wiedziec ile ma napisac zeby bylo dobrze,zebym nie musiala sie do niego wracac-1 kartka czy wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pieczatce placowki powinien byc taki kod - tzn ze ma ona podpisany kontrakt z NFZ, 07 to kod oddzialu mazowieckiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pieczatce placowki powinien byc taki kod - tzn ze ma ona podpisany kontrakt z NFZ, 07 to kod oddzialu mazowieckiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×