Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

cycastaaga Pooperacyjny dopiero kupię tutaj. Ja jestem nadwrażliwa na ból i wolę wydać trochę więcej na odpowiedni stanik, żebym rękami nie musiała wymachiwać: http://www.e-zdrowieiuroda.pl/produkty.php?katid=&prodid=54 Tu znalazłam najtaniej. A na zmianę kupiłam byle jakie;) http://allegro.pl/bi939-biustonosz-damski-miekki-petite-fleur-75c-i2921168063.html http://allegro.pl/br747-biustonosz-damski-miekki-petite-fleur-75c-i2922894222.html Mi lekarz kazał od razu ze sobą przynieść stanik do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycastaaga
haxe asuu Znalazłam sklep na Puławskiej i zamówię tel w poniedziałek jak uzgodnię z lekarzem jaki rozmiar stanik z amonea bea ok 160 zł a eva 180zł I na środę będę miała podobno bandażują więc od razu nie trzeba jutro moje podejście numer 2 trzymajcie kciuki szczególnie w poniedziałek , jestem bardzo spokojna wcale się już nie martwię tak jakby to mnie nie dotyczyło pozdrawiam serdecznie Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dabi du
hexe_asuu nie przesadzaj z tym sprawdzaniem się, przecież nie masz nawet chłopaka i skąd możesz wiedzieć jak to jest w stosunkach damsko- męskich w małażeństwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycastaaga
Podejście numer dwa JADEEEEEEEEEEE jutro proszę o wsparcie Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimimimimimi
dabi du... to nie było fajne. Lepiej się czujesz jak tak napiszesz? Boszzzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cycastaaga Powodzenia!!!! Czekam na wieści i tym razem jak najlepsze!! dabi du Haha czyżby urażone męskie ego? Radzę ruszyć troszkę tym co masz w czaszce (podpowiadam - mózg) i czytać ze zrozumieniem;p nie napisałam, że nigdy nikogo nie miałam;p a to duuuża różnica;p Mimimimimimi To forum czyta wielu dziwnych ludzi i czasem się odzywają, choć nie mają pojęcia o czym mówią;) To norma;) Tak samo jest jak powiem w towarzystwie, że nie interesują mnie niscy faceci, to oczywiście wszyscy niscy od razu się na mnie rzucają, że się nie znam;p Analogowa sytuacja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40-stka
cycastaaga powodzenia, trzymam kciuki, teraz na pewno wszytsko będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimimimimimi
Donoszę...Cycasta 🌻 przyjęta na oddział :) Jutro metamorfoza :D Podejście nr 2 sfinalizowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimimimimimi wiesz może kiedy Twoja koleżanka ma termin przyjęcia do szpitala? Ciekawe jak to z nią będzie, czy powtórzy się historia, którą przechodzi cycastaaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ern077
Niedawno pytałam się Was o d. Barańskiego ze Słubic Jestem już po konsultacjach, jutro o godz. 09:00 mam się stawić w klinice na zabieg. Myślałam że będę musiała czekać a okazało się że najbliższy wolny termin to 21.01. Nie zastanawiałam się długo, bo znając siebie wiedziałam że jeżeli termin będzie odległy to się rozmyślę. Trzymajcie kciuki. Odezwę się w środę, jak wrócę do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa-K
cycastaaga trzymam kciuki i chyba w nocy nie śpię! ern077 Tobie też kibicuję. Trzymajcie się dziewczyny!!! POWODZENIA!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow! To jutro mały maraton;) Cycastaaga Jeszcze raz powodzenia!!! Mimimimimimi Dawaj znać co u Agi!!!;) ern077 Gratuluję! Powodzenia! Odezwij się PO ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
hexe_asuu dam rade, pale raczej malo 3-4 papierosy dziennie, wiec raczej nie jest zle, bardziej sie boje ze w przeddzien operacji bede sie stresowala i cala paczka pojdzie w godzine :) ale na raie nie mam po co o tym myslec, bo do operacji jeszcze daleka droga. za to jutro ortopeda po 12 - jak nie napisze nic do wieczora, to oznacza ze nadal na nim wisze i mecze go o dobra opinie :D cycastaaga, trzymam kciuki i zadroszcze,ze to juz jutro (ja tez tak chce) - wszystko bedzie dobrze, powodzenia. dabi du czy to jest forum sprawdzajace czy ktos ma chlopaka,meza czy kochanka przed operacja??? erno077 wszystkie trzymamy kciuki i czekamy na relacje po :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 80e
z 75 g na 75 d ----> twoje życie obróciło się o 360 stopni? czyli w ogóle bejb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Dawno nie pisałam - bo i termin mi się zmieniał kilkukrotnie. Tym razem mam nadzieję, że 3. termin będzie już tym ostatnim...finalnym... 31.stycznia zbliża się wielkimi krokami - od spełnienia marzenia ostatniej dekady dzieli mnie 10 dni, badania krwi (...) i podróż Gdańsk - Warszawa :) Jestem bardzo podekscytowana...wręcz podniecona. Mam prawie 31 lat i biust w rozmiarze 75K. Nad operacją zastanawiałam się już dobre 10 lat...ale zawsze odwlekałam decyzję z różnych powodów. 2 główne to kwestia finansowa i fakt tego, że zawsze chciałam karmić piersią swoje dzieci. Prawda jest taka, że 10 lat temu (będąc w stałym długoletnim związku ze starszym od siebie mężczyzną, który chciał założyć ze mną rodzinę) byłam dużo bliżej posiadania dzieci niż jestem w tej chwili, wiec kiedy tylko pojawiła się opcja zabiegu sponsorowanego (przez moich kochanych rodziców!) stwierdziłam, że nie warto odkładać pewnych rzeczy na później :) Operację będzie robił dr Szczyt. Początkowo miałam termin na październik, ale to nie doszło do skutku. Przełożyłam na 17. stycznia...ale w grudniu miałam już pewność, że akurat w tym terminie będę miała miesiączkę, więc ostatecznie wyznaczono termin na czwartek 31.stycznia. Postaram się nadrobić forumowe zaległości i poczytać...ostatnie 80 stron :) zapewne znajdę tam dużo ciekawych informacji na temat okresu pooperacyjnego. Póki co zastanawiam się nad jedną rzeczą - jak ja mu powiem jaki chcę mieć rozmiar docelowy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ern077
Leżę w łóżku i stres mnie zżera, mąż próbuje mnie przekonać żebym sobie opuściła, ale to nie on musi dźwigać te ciężary :-) Dzięki dziewczyny za trzymanie kciuków. Jak będę się czuła na siłach to pierwszą relację napiszę jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rety! Rety! Ile kciuków muszę trzymać!!:D Aż na myśl o Was zaczynam się mimowolnie uśmiechać!!!! kasiol2013 Na pewno ortopeda długo nie wytrzyma, z naszymi piersiami jak na kimś się uwiesimy to po godzinie mu kręgosłup już na pewno nawali;) Napisz jak poszło;) cacy-cycus Gratuluję!!! Powodzenia! Odzywaj się jeszcze zarówno przed jak i po;) ern077 Mam nadzieję, że jednak troszkę udało Ci się pospać. Czekamy na wieści;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam za bardzo czasu aby poczytać ale 3mam kciuki za wszystkie czekające na małe biuściki. wklejam wam wydarzenie na FB, chodzi o psiaczka. Psiaczek nie bardzo lubi kolegów ze swojego gatunku ale poza tym jest spokojny, kochany, uczuiciowy. jest w Głownie koło Łodzi ale dowóz jest możliwy praktycznie wszędzie jeśli domek będzie dobry- taki bez łańcucha, bez bicia i bez zwracania do schroniska. Może znacie kogoś kto psiaka nie ma i ma ochotę na dobrego przyjaciela na całe życie? Popytajcie proszę bo psiak i już na serio jest baardzo długo w schornisku:( http://www.facebook.com/events/400535080026424/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cycus-cycus no jak to jak? normalnie:) jak chcesz mieć C to powiedz, że chcesz C :) ja też nie wiedziałam jak oni określą rozmiar? powiedzieć że o połowe czy jak? i tak powiedziałam, żeby zmniejszyć o połowę na co dostałam kolejne pytanie "ale jaka ma być miseczka?". no to ja się spytałam czy na serio mogę określić? no tak:) no więc poprosiłam o C/D bo chciałam mieć jednak biust tylko nie ogromniasty. A C/D bo nie wiedziałam za bardzo jaki ten C/D będzie no i chciałam im dać widełki w razie odchyłów od rozmiaru. I co? mam dokładnie miseczkę C/D ! w jednych stanikach to C a w innych D i jestem na takiej granicy- między C a D czyli duże C a małe D :) dokładnie:D Więc pomyśl czy chcesz mikrusie B, standardowe C czy raczej kobiece D. I tak mu powiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimimimimimi
Halo halo...Tu Wasz Sprawozdawca :D Aga już nie jest CYCASTA :) Juz po operacji, rozmawiałam z Nią. Czuje się dobrze, operacja trwała ponad 5 godzin... Cycuniów nie widziała, może jutro Ja odwiedzę :) To tyle ... ale dobre wieści :D, takie lubię najbardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika2702
To super cieszę się razem z tobą niech małe cycki odpoczywają sobie :) :) Czekamy na dalsze pozytywne wieści,matko już po wszystkim SUPER :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40-stka
Mimimimimimimi dziękujemy za informacje i pozdrów ten biust styczniowy, czekamy na dalsze informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimimimimimi Pozdrów koniecznie Agę!! Długa operacja, ale warto było!;) Daj znać czy Aga zadowolona z nowego biustu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
.................................. te kropki to wyrazy, ktore mam ochote napisac okreslajace moj obecny stna wkurwienia ,ale nie nadaja sie do czytania, ortopeda nie przybyl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa-K
Mimimimimimi ja też przez Ciebie pozdrawiam Agę (już małocycastą) cieszę się że operacja doszła do skutku i życzę super gojenia. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny. kasiol2013 współczuję, domyślam się jak stresowałaś się przed wizytą, a tu kicha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimimimimimi
Aga napisała: Napisz Dziewczynom, jest super :) Więc piszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimimimimimi
Aga napisała: Napisz Dziewczynom, jest super :) Więc piszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimimimimimi
Aga napisała: Napisz Dziewczynom, jest super :) Więc piszę :D Dopytałam...to co napisała, że jest super to o samopoczuciu :) A wszyscy na sali orzekli, że rozmiar C :D Na razie wszystko w bandażach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiol2013 Strasznie mi przykro:( Może spróbuj na następnej wizycie? Nie poddawaj się!!!!!!!! Chyba każda z Nas miała jakieś trudności;) Próbuj do skutku! Musi Ci się w końcu udać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×