Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość 40-stka
a to juz wiem, co to za kod, łódzkie ma 05, to sie kiedyś nazywało numer kasy chorych, każde województwo (chyba) będzie miało inny numerek kasiol myślę, że to nie o długość opisu chodzi, ale o zawartość, policzyłam-moja opinia ma 10 linijek, całkiem dużą czcionką. W opisie jest, że byłam leczona, że bez poprawy, spisane kilka zdań z opisu rtg i że zalecane odciążenie kręgosłupa - zmniejszenie piersi. Ja napisałam, że dłuższa opinia, bo pierwsze zaświadczenie jakie mi wystawił lekarz, to było jedno zdanie na ćwiartce kartki, nieczytelne, napisane odręcznie, chyba nawet bez daty. Ja to wzięłam, ale po kilku dniach postanowiłam wrócić i poprosić lekarza o coś bardziej obszernego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycastaaga
Niestety dalej jestem cycasta,odesłali mnie do domu bo i tak nic by mi nie zrobili dopiero w poniedziałek lub we wtorek . lekarz nieznany nie znalazłam o nim żadnej opinii ale bardzo sympatyczny obiecał mi zrobić wymażone c za to moje czekanie . Jest tam takie obłożenie t 80 operacji przełożonych z grudnia bo skończyły się limity tłumy ludzi mogli by zadzwonić i uprzedzić ale po co,przecież byłam w czwartek na badaniach sto razy się pytałam tak proszę przyjechać i wielka dupa, jakaś dziewczyna miała dziś termin z asymatrią po rekonstrukcji i przenieśli ja na kwiecień. Dziękuję Wam za wsparcie i trzymanie kciuków proszę o jeszcze w poniedziałek pozdrawiam Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika2702
cycastaaga trochę nerw przeszłaś i bardzo ci współczujemy ale już jesteś pewna że będziesz miała operację, a my ?????? 15.01.byłam u lekarza na planowaniu dr.szukała wolnej daty na operację być może i ja będę miała z opóźnieniem :(. Trudno poczekam i ja, to już tylko rzut beretem.Trzymam za ciebie kciuki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka2012
Hej wszystkim.Zaczełam moją przygodę z pomniejszeniem piersi od znalezienia kliniki w której przeprowadzają operacje na NFZ no i znalazlam.Dzwoniłam do szpitala kolejowego we Wrocławiu (bo jest najbliżej mojego miejsca zamieszkania) no i robią tam takie operacje, no ale...Jak zawsze musi byc jakieś ale.Pan doktor z którym rozmawiałam powiedział że musi byc skierowanie od lekarza rodzinnego no a zmoim lekarzem to jestem pewna że takiego skierowania mi nie da.Poza tym pan doktor pytał czy zamierzam jeszcze rodzic powiedziałam że tak ale dla mnie to nie jest przeszkoda ponieważ i tak nie karmiłam bo pokarmu miałam tyle co nic.Na to mi odpowiedział że lepiej najpierw skończyc rodzic bo są później różne problemy ale już nie zapytałam jakie bo już mi się po prostu odechciało jak powiedział że jedna pierś musi ważyc 2 kg! A moja to nie wiem czy chociaż 1,5 kg waży pewnie nawet nie!Czytałam to forum i wiem że mało która z Was miała taką wagę wiec nie wiem czemu tak powiedział.No ale niestety tak mnie załamał że teraz siedzę i ryczę.Pozdrawiam wszystkie już szczęśliwe i te które czekają na ten ''ważny dzień"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka188
Witam wszystkich, ja tez dziś zaczęłam swoja przygodę, obdzwoniłam wszystkie placówki plastyczne, i mam termin na konsultacje 24 stycznia drugi na 11 lipca w innej miejscowości, muszę mieć tylko skierowanie od lekarza rodzinnego.Mam nadzieje ze jutro uda się to załatwić.Czy ktoś słyszał opinii o szpitalu Święta Monika w Myszkowie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cycastaaga Jestem cały czas z Tobą! Mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu będzie już wszystko za Tobą! Domyślam się tylko jak możesz się teraz czuć Plus taki, że poznałaś lekarza, który będzie Cię operował. A dzisiaj już jest czwartek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cycastaaga Jestem cały czas z Tobą! Mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu będzie już wszystko za Tobą! Domyślam się tylko jak możesz się teraz czuć Plus taki, że poznałaś lekarza, który będzie Cię operował. A dzisiaj już jest czwartek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaiol2013
julka2012 1. nie musisz isc do swojego lekarza rodzinnego, tylko do kogos ze swojej przychodni, tez cie przyjmie. 2. skoro lekarz ma obiekcje bo twierdzi,ze najpierw masz urodzic, a pozniej robic operacje, to powiedz ze juz dzieci nie planujesz-co go to obchodzi? 3. idz do innego lekarza i zacnij jeszcze raz od nowa, jak poczytasz to forum to przekonasz sie,ze wiele kobiet mialo problemy z lekarzami, ale byly wytrwale i juz sa po operacji. 4. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cycastaaga Jestem cały czas z Tobą! Mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu będzie już wszystko za Tobą! Domyślam się tylko jak możesz się teraz czuć Plus taki, że poznałaś lekarza, który będzie Cię operował. A dzisiaj już jest czwartek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
Bylam dzis znow(poprzednio bylam w poniedzialek-3 dni temu) u lekarki rodzinnej, jak mnie zobaczyla to spytala sie czy juz mam nowy biust. Zalatwilam od niej skierowanie do poradnii chirurgii plastycznej-wiec jest dobrze. wizyte u plastyka mam na 27 lutego, a wszystkie terminy do ortopedy sa w mojej okolicy na marzec, wiec wpadlam na pomysl,ze w poniedzialek zaczekam az lekarz ortopeda zalatwi swojego oststniego pacjenta, uczepie sie jego nogi (a jest mnie sporo, wiec facet raczej nie ucieknie:) i bede mu trula dupe tak dlugo az mi wypisze piekna opinie. myslicie,ze sie uda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiol2013 Powinno się udać, jak facet jest miły i myśli;) A masz już prześwietlenia? Jeśli nie, to poproś ortopedę, żeby Ci wypisał skierowanie na rtg kręgosłupa;) Z tego co ja pamiętam, to ja już byłam u ortopedy z prześwietleniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
hexe_asuu przeswietlenie juz mam-zrobilam we wtorek-prywatnie 90zl 2 odcinki kregoslupa, opis do tego bede miala w poniedzialek rano czy mily? - podobno tak, ale nie wiem jak zareaguj jak zdejme stanik-moze bedie w takim szoku,ze nic mi nie napisze :) zartuje :) po prostu boje sie,ze nie dostane takiej jak chce opinii od niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40-stka
cycastaaga to tylko przesunięcie terminu, to wkurza, ale pomyśl, że jesteś bardzo blisko celu, trzymam kciuki, żeby już nie było żadnych zmian julka2012 to ja sobie pozwolę też w punktach 1) na tym forum wiele, wiele stron temu (a zatem dawno temu) dziewczyny pisały, że terminy w kolejowym we Wrocławiu są kilkuletnie. Oczywiście nie wiem jak jest teraz, bo ani to moje strony no i wiele czasu upłynęło, ale lepiej to sprawdź. 2) nie wiem o co chodzi z tą wagą piersi, bo raz po raz ktoś o tym pisze, ale mnie nikt nie ważył, nie mierzył. Najważniejsza była opinia ortopedy. 3)słusznie pisze kasiol o lekarzu rodzinnym, jak jeden jest jakiś nieżyciowy to zapisz się na wizytę do innego, a jeśli wiesz, że i tak może byc problem to może zrób tak: najpierw załatw zdjęcia rtg i ortopedę (jak będziesz brała skierowanie do nich to nic nie wspominaj o planowanej operacji), i z opinią od otropedy idź do rodzinnego, odmowa z jego strony byłaby chyba niepoważna. Nie wiem, czy to dobry pomysł, ale przede wszytskim nie rezygnuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycastaaga
Dziś już byłoby po zawodach a tak nerwy od nowa i o lekarzu nic nie znalazłam ani jednej opinii wiem tylko że jest w trakcie specjalizacji więc będę królikiem ,chodzą mi myśli żeby zrezygnować z tego szpitala i iść tam gdzie mimimimimimi ja zwariuje do poniedziałku..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycastaaga
A miało być tak ładnie dziś z małymi ... ale zaczynam się martwić bo o lekarzu nic nie znalazłam tylko tyle że jest w trakcie specjalizacji więc będę jego królikiem,chodzą mi pogłowie myśli żeby zrezygnować z tego szpitala i iść tam gdzie mimimimimi do poniedziałku zwarjuje pozdrawiam Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycastaaga
myślałam że mie poszło i dwa razy prawie to samo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiol2013 Wymyśl sobie sama jaką opinię powinien napisać, tak żeby było wiadomo, że piersi są za dużo i to źle dla kręgosłupa i wskazana jest operacja zmniejszenia. Napisz to ładnie na kartce i jakby co, daj mu te kartkę i powiedz, że potrzebujesz coś takiego, albo podobnego i że musi być wyraźnie napisane, że wskazana jest operacja;) Ja tak robiłam z ortopedą i z lekarką rodzinną, bo pierwsze zaświadczenie źle miałam i dostałam mniej więcej formułkę z kliniki co powinnam mieć napisane;) podtykałam lekarzom pod nos i działało;) cycastaaga Przyznam, że nie wiem co napisać. Nie poddawaj się i rozumiem jaka musisz być zdenerwowana. Z drugiej strony jeśli tak bardzo boisz się tego lekarza, to może istotnie lepiej poczekać dłużej i zmienić szpital? Usiądź na spokojnie i się zastanów, czy to dlatego, że masz przesunięcie zabiegu, czy to naprawdę stres związany z lekarzem;) Czy jakbyś miała operację tak jak wcześniej było planowane też byś zrezygnowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycastaaga
Dzwoniłam do mojego lekarza i spytałam się ile takich piersi zoperował powiedział że dużo ok 60 więc jadę niech się dzieje wola Boża widocznie tak ma być a czasami przecież najlepszym coś nie wychodzi !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cycastaaga To miło, że mogłaś zadzwonić i pogadać. Istotnie ok 60 to całkiem sporo jak dla mnie;) A podasz może pierwszą literę nazwiska lekarza? Orłowiczanki na pewno ucieszą się będąc na bieżąco;) Także czekamy teraz weekend i trzymamy kciuki za podejście numer 2;) A mogłabym może prosić o jakieś szczegóły? Przyjęli Cię na oddział? Gdzie szłaś, jak to wyglądało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimimimimimi
Cycasta :) Wiesz Kochana, że nikt za Ciebie nie podejmie decyzji. Ja przy każdej mogę CIebie tylko wspierać. Ale to był dobry ruch, żeby siebie uspokoić. Tel do lekarza :) Myślimy pozytywnie. Gdzieś przeczytałam, że osiągamy w życiu to co myślimy, że możemy osiągnąć...coś w tym guście. Jednym słowem, myśli się materializują. Więc myślimy, że mamy piękne, krągłe cycunie :P i... MAMY :) Trzymaj się i się odzywaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycastaaga
Powiem na 1000% jak wszystko będzie ok nie chce zachwalać dnia przed zachodem słońca rozumiecie... lekarz miły rozmowny mam nadzieję że z pewną ręka...widocznie wszystko jest po coś odesłali mnie do domu a tu mama chora ledwo ciepła takie zapalenie a dzieciakami trzeba się zająć i matulką a do poniedziałku poczuje się lepiej i będzie mogła popilnować moich skarbów.Miałam streska wielkiego ale pomyślałam i zaufałam opatrzności Bożej i mam nadzieję i wiarę że wszystko będzie w porządku. Pamiętajcie zrobić usg piersi lub mammografie przed terminem przyjęcia do szpitala bo nie robią i jak wyczują coś to mogą odesłać. Pozdrawiam Was serdecznie Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycastaaga
Haxe asuu W dniu przyjęcia idziesz do poradni pielęgniarka wyczytuje nazwiska idziesz do niej dajesz skierowanie wyniki jak tam nie robisz i ekg odbierasz osobiście jak robiłaś w szpitalu w tym samym gabinecie (są tam super babki) póżniej czekasz aż zejdą lekarze i znów CIĘ wyczytają idziesz do gabinetu i decydują zostajesz to idziesz na oddział i mówią kiedy operacja i kto operuje a jak nie to do domciu ale ustalają już 100% termin operacji bo rezerwują sale i lekarza .Tyle się dowiedziałam ostatnio jak byłam......Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycastaaga
Haxe asuu W dniu przyjęcia idziesz do poradni pielęgniarka wyczytuje nazwiska idziesz do niej dajesz skierowanie wyniki jak tam nie robisz i ekg odbierasz osobiście jak robiłaś w szpitalu w tym samym gabinecie (są tam super babki) póżniej czekasz aż zejdą lekarze i znów CIĘ wyczytają idziesz do gabinetu i decydują zostajesz to idziesz na oddział i mówią kiedy operacja i kto operuje a jak nie to do domciu ale ustalają już 100% termin operacji bo rezerwują sale i lekarza .Tyle się dowiedziałam ostatnio jak byłam......Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cycastaaga Dzięki za informacje;) Istotnie coś w tym jest, że jednak jesteś w domu jak mama chora;) Będziesz teraz już na pewno spokojna, że wszystko w domu będzie dobrze;) Ja wczoraj mierzyłam staniki jakie przyszły... i muszę przyznać, że dla mnie miseczka C to idealny rozmiar, przy 75 pod biustem;) Tyle, że jak tata staniki zobaczył, to mimo, że jest bardzo otwarty, to się przeraził, że takie małe. A skoro człowiek, który potrafi przez 5 godzin jeździć po Warszawie i szukać gotyckiej bluzki dla córeczki jest przerażony rozmiarem miseczki, to obawiam się jak zareagują inni:/ Cały czas się zastanawiam czy mówić babci po operacji, że miałam zmniejszane piersi:/ Jak jej powiem, to już wszyscy będą wiedzieć;p a po reakcji taty, chyba nie chcę, żeby ludzie wiedzieli:( A na pewno ludzie zauważą, bo nawet teraz mi mówią, że widać, że schudłam, ale piersi to jakoś mi zmaleć nie chciały;p Czy któraś z Was miała po operacji jakieś nieprzyjemności ze strony rodziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
hexe)asuu ja na twoim miejscu nikomu (do kogo nie masz zaufania) nie mowila, zobaczysz jaka bedzie reakcja ludzi, jak sami cos powiedza, to wtedy wystraczy powiedziec tak i mienic temat na inny, nikt nie ma prawa wpieprzac sie do tego co robisz ze swoim cialem i cie oceniac. ja jestem przd operacja i na chwile obecna wiedza tylko 3 osoby : moj maz, mama (nie dlatego,ze chcialam jej powiedziec, tylko dlatego,ze mam 2 malych dzieci i po operacji bede potrzebowala pomocy) i ciotka. Przed operacja bede musiala powiedziec tescia (co w ogole mi sie nie usmiecha-ale to do nich na tydz sprzeadam dzieci).wiec nie mam wyjscia. Najbardziej wkurza mnie maz, ktory na poczatku byl jak najbardziej za, bo wie jak boli mnie kregoslup,a po tym jak mu dalam troche do poczytania i po kilku rozmowach, stwierdzil,ze powinnam sie jeszczezastanowic-mysle sobie , jaki on jest kochany, martwi sie o mnie, nie chce zebym sie pociela, nie chce mojego bolu i mnie akceptuje, a on mi dowalil (musialam go lekko zmiekczyc - po 4 piwach - na trzewo nie chcial nic mowic:) tekst,ze on tego nie chce, bo nie bede miala czucia w sytkach ... jak zwykle pomyslal o n ajwazniejszym dla siebie :D dlaczego na swiecie nie ma normalnych facetow??? cycastaaga-trzymaj sie, juz niedlugo bedzziesz po!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twój mąż
martwi się o ciebie i ma ku temu powody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiol2013 Dzięki;) Ja nie mam nawet chłopaka, więc mi jeden problem odpada;) Jak jakiegoś poznam, będzie już po wszystkim;) Sądzę, że Twój mąż się martwi, ale tez gdzieś tam myśli o sobie;p W końcu będzie się potem musiał na nowo sprawdzić jako mężczyzna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
hexe_asuu tak, ja wiem,ze moj maz sie martwi i to swietny facet-ale czasem nie zastanawia sie nad tym co mowi-jak kazdy facet:) i nie tylko on sie martwi-brak czucia w sutkach to tez bedzie moj problem :( ale mysle, ze jakos damy rade jeszcze 2 dni i bede sie znecala nad ortopeda, mam nadzieje,ze to szybko zleci bo przez ta niepewnosc pale 2 razy tyle co normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiol2013 Na pewno będzie dobrze;) Od razu daj znać jak poszło!;) I nie pal!! Przed operacją musisz chociaż trochę ograniczyć papierosy;) To już i tak wiesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycastaaga
haxe asuu A jakie staniki zamawiałaś i taki pooperacyjny też już kupiłaś podaj linki jak możesz bo ja nic nie mam,pozdrawiam Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×