Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość kaja12345
Ale się porobiło ! Ja też należę do tych płytkich i jakbym mogła to bym sobie oponę wyciełe , ale raz nie mam już kasy a dwa boje się bólu bo trochę kiepsko przeszłam to zmniejszenie biustu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
RYBA jeszcze niecałe 4tyh... Już mam nerwa bo nagle obudziłam się,ze kiedy będę miała mniejszy i jędrnieszy biuścik to mój przeogromny bęben będzie rzucał się w oczy..tak więc z przerażeniem w oczach pognałam po płatki owsiane,mąkę razowa ,siemie lniane itd i próbuję naprawić moje niedoskonałości z marnym skutkiem... Monia chyba troszkę mnie przekonałaś i od kilku dni nie wrzucam już w siebie słodyczy,choć jestem uzależniona od czekolady <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryba ale ja czytam, głodnemu chleb na myśli. Zamiast kochana przeczytałam: jaki masz termin kochania? ha ha ha Madzia O widzisz musze i ja spróbować tej firmy. Nie słyszałam o niej. Kupujesz w sklepie czy na internecie bo moze i dla mnie by były ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba33
monia kielczanka aż taki masz brak ja od stycznia nic wyobrażasz sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gogusia teraz nie musisz już stresa zagryzać czekaladą. Nie jest Ci potrzebna. Tylko w to uwierz bo to wszystko w Twojej głowie jest. Ja w Ciebie wierze. Obejrzyj sie za siebie i zobacz ile juz zrobiłaś. Ile pokonałaś przeciwności. Dziewczyny jutro śmigam pierwszy raz od operacji na basen. Jestem już elegancko zagojona więc próbuje. Musze wrócić do formy bo czuje sie jak wyrób garmażeryjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję,dziękuję ;) Jasne,że dam radę!!! Musze być laska---->dla męża!!! :P (zaraz pojawi się komentarz ,że coś mam z psychiką i małżeństwem) Ale tak poważnie to wcale nie męczę się bez cukru a o to najbardziej się bałam... Tylko dziwnie wszyscy w domu mnie omijają i nie odpowiadają na pytania.... czyżbym była nerwowa ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gogusia a wiesz, ze wysiłek fizyczny taki intensywny daje te same efekty w mózgu? Pobudza endorfiny, hormony szczęścia. Tylko, ze masz korzyść niewymiernie lepszą niz po "białej śmierci". Owoców też unikaj, tzn chodzi mi zeby nie za dużo :) Zresztą zamykam sie bo zaraz przeczytam ze to nie forum dietetyczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahah teraz będziemy milczeć a od czasu do czasu będziemy oglądały wzajemnie nowe,cudne cycuszki :D Ze sportu to najbardziej lubię sex :D tyle,że od tego też brzuch rośnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gogusia słoneczko, nie musisz wyczynowo ;) Wystarczy codzienny spacer ale w szybszym tempie, miarodajnym. ALbo tabata, trening 4 minuty ale prawie wymiotujesz po nim z wysiłku, a efekt jak po 40 minutach na siłce. Ale raczej polecam Ci marszowy spacer i brak słodyczy. Pierwszy Efekt gwarantowany po 30 dniach,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajtka
Dziewczyny, wysłałam Wam zdjęcia. Jeśli ktoś nei dostał, a dostać chce, to poproszę o @. Ewentualne uwagi też na @, żeby tu nie zaśmiecać czy coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozwól,że póki co pozostanę przy spacerach (ok. 7-10km codziennie) bo ostatnimi czasy brakuje mi czasu nawet na to żeby najnormalniej w świecie poleżec przed tv i obejrzeć wiadomości...ale obiecuję,że zacznę ćwiczyć i zrzucę te zbędne kg;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajtka
gogusia, już wysłane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
część dziewczyny W końcu się odezwalam . kajtka też proszę o foteczki zonna123@interia.pl Ale dalyscie czadu .Super łącze się z wami Ja w końcu już normalnie się czuję i wracam do żywych. Trzeba coś z sobą zrobić przed zabiegiem. W końcu wiosna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela39
ja też foteczki poproszę :) e_dan@op.pl dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia cwaniaro, ale mi równowaga w przyrodzie, wolałabym sobie robić usta za 1,5 tys niż brzuch za 10 :) zresztą jak o tym myślałam, to tez stwierdziłam jak kaja, że chwilowo mam dość operacji, choć właściwie poszło to wszystko bez problemów więc pozostaje ćwiczyć, tyle, ze ja ze sportu też najbardziej lubię seks jak gogusia :) ryba- pokazywałaś mężowi nowe bimbałki na skypie czy jakoś inaczej? pytam z ciekawości, bo tez mam męża często poza domem i po zabiegu, kiedy musiał wyjechać w kółko mnie pytał przez telefon - jak cycuszki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gogusia78 Bardzo dziękuję za info. Powiedz jeszcze, bo chyba mi umknęło (czytam to forum już kilka dni) czy Ty nie miałaś skierowania od ortodonty lub innego lekarza ze wskazaniem redukcji piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_75_K
gogusia78, ten gość to ja, chyba jeszcze tego nie ogarniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A_75_K skierowanie miałam od lek.ogólnego...także fantastyczna babeczka (tylko do kobiet mam szczęście) :D Popatrzyła na mnie,oczywiście miałam na sobie obszerna bluzę męża i stwierdziła,że nie mam aż tak dużego biustu żeby go operować ale po zdjęciu ubrań....."UUUUUUU faktycznie duży" :D i wypisała mi skierowanie oraz życzyła szczęścia. Monia tak jak obiecałam,wyruszam zaraz na dłuuuuugi spacerek ;) zapakuję córunie do fury i zmykam pokazać jej świat (lasek,pola,może jakieś zwierzątka) ;) Miłego dnia życzę kobitki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba33
kama69 nic mu nie pokazywałam i wogóle mnie jeszce nie widział dopiero jak przyjedzie to ma być niespodzianka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia 78
Dziewczyny - za tydzień mam termin, a jestem przeziębiona jak cholera. Od dzieci - ło matko - kto zna dobry sposób na wyzdrowienie !!!!!!! POMOCY !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Herbatka z miodem,cytryną i sokiem malinowym. Najlepszy byłby czosnek ale nie każdy może znieść jego zapach.Ja mam sposób ponieważ moje dzieci nie zjadłyby kanapek z czosnkiem więc.. robię sos do chipsów: śmietana a lub jogurt grecki,wyciskam kilka ząbków czosnku oraz dodaję dość sporo koperku. Sos jest świetny i zdrowy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia każdy ma swoje sposoby, ale wiadomo ze czosnek najlepszy. Jeżeli jednak nie możesz go jeść lub nie chcesz to kup aliofil to tabletki czosnkowe z pokrzywą - o ile morzesz brać, ale to leki bez recepty i tanie. Bierz w pierwszym dniu trzy razy po trzy tabletki w odstępach co 8 godzin, 2,3,i 4 dnia bierz po dwie, jak miną objawy bierze po jednej tabletce, a zapobiegawczo potem raz na dobe po dwie tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajtka dzięki za fotki fajne masz bimbałki.! Dziewczyny wracając do tematu diety to polecam bloga "Smak Zdrowia" bardzo motywujący (u mnie 1kg mniej) w tydzień, może to nie jest super efekt ale mam nadzieje że każdy tydzień to będzie kilogram w dół i do wakacji będę laska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×