Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Monia!!! Dzięki za wiadomość :* skrobnęłam Ci kilka słów.... Dziewczynki tak już z przyzwyczajenia wchodzę na forum...aż serce mi się ściska,że ominie mnie to wszystko co opisujecie...jest szansa ale maleńka,mimo wszystko jeszcze się łudzę,że do tego czasu wszystko się ułoży.. Buziaki WIELKIE dla najcudowniejszych Kobietek :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Monia To prawda umiera..... taki piękny dzień chyba wszystkie delektują sie słońcem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki :* Cudne słoneczko za oknem,aż chce się wyjść z domu...Jutro wyruszam do Krakowa na komisje,dziewczynki trzymajcie kciuki...aaa i najważniejsze...wizyta w poradni! Może lekarka pomoże podjąć mi decyzje :) Moniś dzięki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz....ta pogoda,słoneczko,ciepełko działa na mnie w niesamowity sposób...Od rana sprzątam,piorę,gotuję itd i jakoś bardziej optymistycznie patrzę na wszystko co się dzieje..nie ma tego złego... ;) A w dodatku jutro zaszaleję na zakupach bo już dawno nie ruszałam się z domciu bez moich misiów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny też bym chciała słoneczko, a u mnie chmury na niebie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ififi
w Wielkopolsce słooooneczko :-) a u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia 78
Po kilku stronach pojawiam się ponownie :) IFIFI ja tez przymierzam się do Łęcznej. W kwietniu chcę jechać do Poradni i według obliczeń czerwiec powinien być miesiącem operacji - Ja jestem z pod Zielonej Góry i mam 600 km - a Ty ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
Emilia78 Jeśli ty masz taką odległość do przejechania,to powinnaś zadzwonić do Łęcznej i umowić sie tak z lekarzem,ze jeśli Cie zakwalifikuje,to od razu zeby Cie skierować do przyjecia na oddział do operacji.Nie pamiętam jaka dziewczyna na forum,ale tak właśnie miała ustalone.Poczytaj kilkanascie str do tyłu.Ja miałam do przejechania 400km×2.To wycieczka od rana do nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia 78
Rozmawiałam z Mądrym - nie słuchał nawet- a co tam przejade sie z mezem na wycieczke. Zahaczymy o Lublin :) nigdy tam nie byłam. Zabka - A napisz jak było z opieką pooperacyjną? Zasuwała tam te 400 km? Skąd jesteś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
Emili78 Dziwne,bo przecieź ktoras tak sobie załatwiła.Ja jestem z Wielkopolski,a dokładnie z Kalisza.Opieka jest bardzo dobra,pielęgniarki są miłe i pomocne.Łęczną bardzo Ci polecam!!!:-) Jeśli odległość Cie nie zraża,to życze POWODZENIA!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia 78
Zabka - opieka pooperacyjna - tzn. chodziło mi już jak wróciłaś do domu?? Kto Ci szwy ściągał?? Kto oceniał postęp gojenia?? Ktoś na miejscu czy jeździłaś do Łęcznej?? Długo jesteś po operacji?? Z jakiej miski na jaką przeszłaś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny właśnie tak czytam od jakiegoś czasu i coś mi zaczyna nie pasować. Chyba coś w Łęcznej zaczyna się zmieniać i to chyba nie na lepiej........A to skierowanie nie takie, a to dr nie chciał nawet słuchać, a kiedys słuchał i nie było problemu. Dziewczyny mówie Wam coś tam sie musiało stać, wydarzyć niefajnego. Bo skad ta zmiana? Jeszcze w styczniu jak byłam to wszystko było ok i bezproblemowo, a teraz słysze a raczej czytam dziwne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
Emilia78 Ja na zdejmowanie szwów chodziłam do chirurga na miejscu,bo sama rozumiesz-odległosc.Niestety z trzech tylko jeden był ok.Ale ogolnie u mnie nie działo się nic niepokojącego,na szczęscie,bo tego bałam sie najbardziej.Do Łęcznej pojechałam po mc na kątrol którą wyzn mi dr korzeniowski,bo to on się mną przez cały tam pobyt ( tydzień) zajmował,a teraz mam wizyte pod koniec kwietnia tzn pół roku po zabiegu.Ale nie jest to konieczne jeśli jest wszystko w porządku,a ma się kawał drogi.Dziewczyny z odległych stron,po zabiegu przeważnie już tam nie jeźdza,sa w kontakcie telefonicznym gdy coś się dzieje.Ja miałam operacje 22 pażdziernika 2013r.pojutrze bedzie 5 mc po zabiegu.Jeśli chcesz zobaczyc jak wygladaja moje piersi to podaj swojego maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
Monia Kilczanka Może mają za dużo chętnych i zaczynają rzucać kłody,albo jakaś pacjentka dała im w kość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabka tak mi sie wydaje, ze coś z tego co piszesz albo coś wewnętrznego....wiesz zazdrość jest wszędzie, a nie wierze że zmiana wyszła bez powodu. COŚ JEST NA RZECZY. A szkoda. Bo to był pierwszy szpitał i pierwsi ludzie którzy wzbudzili we mnie nadzieje, ze może być normalnie i że może być po prostu po ludzku. Szkoda wielka szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
Monia Kielczanka Ale my po bimbałki zdażyłyśmy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia 78
Zabka mój mail: alimes@interia.pl Dziewczyny - proszę nie dramatyzujcie, bo zaczynam się martwić. Muszę dopiąć swego. Mialam termin na wczoraj za 13 koła i facet mi na tydzień przed odmówił, więc teraz musi się udać. Nie piszcie, że zaczynają się utrudnienia. Musi być dobrze i koniec - jadę 600 km żeby to zrobić koniec kropka - jestem zdesperowana i musicie mnie pocieszać :) nie siejcie niepewności, bo się popłaczę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
Emilia78 Kochana zadnego płakania!!!:-) Wszystko się uda i bedziesz wsrod nas "MAŁOBIUŚCIASTYCH"Monia i ja trzymamy za Ciebie mooocno kciuki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
Emilia78 Wysłałam Ci fotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tina40
w poniedziałek 17.03. wróciłam po operacji w Łęcznej. nie zauważyłam, żeby coś było nie tak. Lekarze nie robili żadnych problemów, byli mili i uśmiechnięc*****elęgniarki też bez zarzutu. kama tobie te "cycki" od szycia pod pachami się same wyrównały, czy miałaś poprawkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tina40
Madziamagik tobie ta rana się otworzyła już po zdjęciu szwów czy przed?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tina "cycka" pod pachą mam tylko z jednej strony dziś się właśnie dogadałam z lekarzem i w następną sobotę mam jechać, żeby mi to wyciął trochę mam stracha, że mnie znowu będą kroić ( najpierw napisałam "rżnąć", ale głupie skojarzenie mnie naszło i zmieniłam :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emila :) no prosze Cie, nie wpadaj w panike. Chodzi o małe zmiany dot kwalifikacji do operacji, a nie efekt operacji. Po prostu wcześniej nie było żadnego problemu z niczym a teraz dziewczyny nowe piszą , że a to to a to tamto. Rozumiesz? Chyba im przybywa pacjentek i muszą to jakoś ogarnąć. Wszystko bedzie dobrze. Pomyśl, ze im więcej było przed Tobą dziewczyn tym większe lekarze mają doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tina, ja miałam szwy samorozpuszczalne, rana otworzyła się 2 tyg po operacji. Teraz już jestem zagojona ;) jak chcesz podaj mail to wyślę Ci zdjęcia jak to wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ififi
Emilia Ja mam ponad 500 km do Łęcznej, oczywiście w jedną stronę. Też się wybieram w kwietniu do poradni :-) Na początku kwietnia będę dzwonić jak mąż będzie miał grafik na nowy miesiąc i synek będzie po gastroskopii. Żabka Nie rozumiem jednego, hmmm. Jak się umówię na wizytę do poradni i lekarz mnie zakwalifikuje to nie wyznacza od razu terminu operacji? Trzeba jechać jeszcze raz po termin? Czy jak? Czy lekarze w Łęcznej odmawiają operacji, mam na myśli jeśli wyniki są ok to wymyślają , że nie zrobią bo im się wydaje ze biust jest ok? Co do niepokojących zmian w szpitalu to może NFZ zaczął im kompilować życie. (Ja teraz jeżdżę z synkiem po lekarzach i wszyscy mówią ,że Arłukowicz kombinuje żeby się Tuskowi przypodobać i wyborcom).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×