Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość gosiaczekbusko
Hej laski błam na kontroli lekarz stwierdzi ze jest ok od 1 wracam do pracy a jak mi się nie chce :(nawett ta moja dziura się ladnie zarosla tyle ze mam problem z sutkami po przeszczepie.... normalnie jak by zarosły:( za pol roku kolejna kontrola i będziemy myslec czy tak zostaje czy jakeis poprawki z tym ze kazla mijeszcze choci w tym sportowym biustonoszu na razie bez fiszbin na co bylam w szoku bo jak to do pacy mam isc i nei wygaldac sexi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba33
GOSIACZEKBUSKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba33
gosiaczekbusko ty wiesz że ja też mam problem z tymi sutkami. też mam takie zarośnięte .przypomnij mi gdzie robiłaś zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia76
ZABKA czy ja tez mogę prosic o zdjęcia, BO MI NIKT NIE WYSŁAŁ OPRUCZ LEEMM, chyba mnie tu nikt nie lubi !!!!! karolcia76@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
karolcia76 Nie martw się:-) Wyśle Ci też fotki.Ja jak przymierzałam się do operaccji,to nie było na forum takiej możliwości uzyskać fotek.Dopiero Monia wprowadziła ten pomysł" SUPER" i teraz moźemy w jakiś sposób pomagać w podjęciu decyzji dziewczynom.Nie można,nie lubić kogoś,kogo się nie zna:-) Poprostu czasami się już myli komu wysłało sie fotki.Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gogusia biedulko, co sie dzieje? Na czym w końcu staneło? Jak Twoja sytuacja? Karolcia76 wysłałam Ci maila ze zdjeciami. I właśnie to samo napisałam, ze juz tyle razy komuś wysyłałam a w tym jak sie okazało już dwóm Karolinom wiec byłam przekonana, ze Tobie już kiedyś wysyłałam ale sprawdziłam w książce adresowej i sie okazało że Ciebie jeszcze nie mam ;) Więc przepraszam Cie bardzo i już sie poprawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
leemm karolcia76 Wysłałam Wam fotki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
Monia Kielczanka Jak w nowej pracy?:-) Ja z moim chłopem też od dwóch dni dre koty,bo mnie zdenerwował przez telefon.Na szczescie jest daleko,to jak wroci w sobote,to może mi przejdzie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IndianChai
Witajcie, wybieram sie dopiero za miesiac na konsultacje do Łęcznej. Drugie, bo wstępnie sie zakwalifikowalam, ale musze przywieźć brakujące dokumenty. pytanie kieruje do pań, które po operacji opiekowaly sie małymi dziećmi. Jesli uda mi sie dostać termin wtedy, kiedy chcę, to 2 tygodnie po operacji jeszcze odpoczne. Powiedzcie mi proszę, czy dawalyscie radę? Jestem opiekunka 2,5 rocznego chłopca. Bardzo aktywnego. Czy po 2 tygodniach od operacji dam rade nadazyc za takim małym Smalcem? :D jestem młoda, zdrowo jem, chyba szybko powinnam sie zregenerowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
indianChai Ja mogė wypowiedzieć się ze swej strony,że wszystko zależy od danego organizmu,ale mimo to,jak sama piszesz to jest bardzo żywe dziecko,a napewno nie możesz go podnosić i nosić w najbliższych tyg po operacji.Ja mam synka 3,5 roku i bardzo się kontrolowałam z podnoszeniem rąk do góry i dżwiganiem czego kolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tina40
Dziewczyny wysłałam wam zdjęcia (tym do których miałam maile). Napiszcie czy po zdjęciu szwów zaczęły wam się problemy z gojeniem, czy jeszcze jak szwy nie były zdjęte. Mnie szwy zdejmują jutro i zastanawiam się, czy jak teraz jest ok. to czy może się zacząć jeszcze coś "paprać"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia76
BARDZO dziękuję za zdjęcia !!!!! Widzę, że mnie jednak lubicie hihihihihihihi !!!!!!!ślicznie wyglądacie !!!!! Teraz to macie cycuszki, a nie takie wieloryby, dziady czy coś innego , bo nawet nie wiem jak je jeszcze gorzej określić !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia76
Tina do mnie nie wysłałaś. Bardzo proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia póki co czekam na pismo z Zusu ale jestem pewna,że decyzja będzie odmowna...W PL brak szacunku dla osób niepełnosprawnych jest na porządku dziennym,zwłaszcza gdy osoba ta ,delikatnie mówiąc,jest nie w pełni świadoma.. Koniec tematu!!Szkoda cennego czasu na rozpamiętywanie... Jeśli chodzi o operację to lek.póki co przesunęła ją o kilka dni...rozm.z nią także na temat przeszczepu sutka i przekonywała mnie,iż w moim przypadku będzie jedynym wyjściem (75L) gdyż jest mniejsze prawdopodobieństwo martwicy...Mam nadzieję,że wszystko ułoży się po mojej myśli i już niedługo będę posiadaczką mniejszych piersi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki czy ja także mogę prosić o fotki?? Plissss... jakos tak mnie uspokajają,koją nerwy i poprawiają humor :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Indian jak wiesz każdy goi sie indywidualnie i sama najlepiej wiesz jaki masz organizm. Niektóre z nas mają małe dzieci, ja np w chwili operacji miałam córke rok i 5 miesięcy. Operacja była w styczniu tego roku. Ja bardzo dobrze i szybko sie regeneruje. Po 7 dniach od operacji sama wracałam samochodem 200 km do domu i od razu musiałam zająć sie moją córeczką i ojcem na wózku. Wszystko robiłam sama, sprzątałam, gotowałam , robiłam zakupy, kompałam córke, dzwigałam. Prowadziłam normalne zycie. Ale tak sie raczej nie powinno ;) Aż sie dziwie, ze nic mi sie nie stało i nic sie nie porozłaziło ani nie paskudziło. Tyle, że ja znam swój organizm i wiedziałam ze raczej dam rade. Ale nigdy jednak nie wiadomo co sie moze stać. Nie wiem czy Ci pomogłam, ale się starałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba33
monia kielczanka o co chodzi z tym pełnym przeszczepem? ja nie dopytałam jak to będzie wyglądać z tymi sutkami i teraz zgłupiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tina tylko sie nie denerwuj tym co napisze :) Jeżeli miało sie coś dziać to zazwyczaj po zdjęciu szwów coś tam wychodziło "nie tak" - bo tak jest z gojeniem, że przez pierwsze dwa tyg. to kwestia tylko infekcji i zabliźniania się cięć. Potem może sie paskudzić i różne takie tam martwice, wychodzenie szwów wewnętrznych - tyle ze to raczej nie komplikacja :). Ale nie znaczy, że tak bedzie u Ciebie. To tylko jedna z opcji czyli: co ewentualnie moze być. Więc sie nie martw na zapas i nie doszukuj w razie czego jakiś nieprawidłowości ;) Ja mimo super gojenia przez chwile miałam maleńką martwice pod prawą piersią tak koło 3-4 tyg. A szwy wychodziły mi do 5-6 tyg po operacj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryba teraz to ja nie wiem o co chodzi. Pisałyście obie z Gosiaczkiem o tych otoczkach, sutka ze coś tam zarasta. I chciałam dopytać co miałyście na myśli i czy miałyście pełny przeszczep sutków. Czy ja coś coś pokreciłam może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba33
MONIA KIELCZANKA ja nie wiem czy mialam pełny przeszczep ale chyba na to wygląda bo nie mam sutki tylko samą otoczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jeśli jest jakaś z Rydygiera po operacji bardzo proszę o info i zdjęcia lee7@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia76 myślałam że już Ci wysyłałam fotki a to jakaś inna Karolina jak chcesz to wyślę.Tina mi też jak możesz wyślij aguska-81@wp.pl mogę w zamian odesłać swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosaiczekbusko
rybaaa w wawce milam i nie mogę się przestawić ja jestm 7 tyg po operacji i jakos nie widać by wyszly do wieszchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba33
monia kielczanka nie wiem czemu tak jest jeszcze na początku na miejscu sutka miałam strupek więc myślałam że to sutek bo zawsze miałam raczej wklęsłe a teraz strup odpadł i nie ma nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosaiczekbusko
Tak ja milam przeszczep otoczk ajest a tu gdzie sutek powinien być sterczący zarosło i jes plasako.... lekarz pwoiedzial ze tak się zdaza o czym nie wiedziałam przed ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba33
leemm ja jestem po operacjii w rydygiera co za info potrzebujesz a zdjęć ci nie prześle bo nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba33
gosiaczekbusko nie przejmuj się i tak jesteśmy laski ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek, Ryba kurcze ro ja w szoku jestem. Jak sie z tym czujecie? Tzn, jak odbieracie i jak z dotykiem? BO my po przenoszeniu na szypule to mamy normalne czucie i wygląd. Gosiaczek a mozesz mi wysłac swoje zdjecia? lubiekawe5@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×