Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Ryba ja tak sobie przypomniałam, ze normanie to też miałam bardziej wciągnięte a szczególnie pierś lewa. Po operacji mam sutki normalnie sterczące i w dodatku bardziej wrażliwe na dotyk, ale nie w sposób niemiły, wręcz przeciwnie teraz uwielbiam "tam" dotyk ;). Więc same korzysci z tej operacji. Nie mam pojecia jak Ci lekarze to "naprawili" ale zrobili to z***biście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
Monia Pytałam siė jak tam nowa praca,a Ty nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba33
monia kielczanka czucia nie mam żadnego i pewnie go nie będzie. ale jakoś mi to specjalnie nie przeszkadza bo zawsze miałam takie wrażliwe sutki że zamiast mieć przyjemność bardzo mnie drażniła nawet jak mnie stanik dotykał to mnie bolało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabka a zatem masakra normalnie dziewczyny. Kasa w sumie ok, ale przez 6 m-cy na umowie zlecenie i w dodatku to nie żadne stanowisko handlowca tylko zwykłe call center - jedynie produkt do sprzedaży był inny. Niby firma spedycyjna,,,,,,,,,,ale dajcie spokój po dwóch godzinach stamtąd wyszlam jak przeczytałam konspekt firmy: ile telefonów dziennie mam wykonać, ile spotkań, ile znaleźć nowych kontaktów w internecie. Nie no błagam to dobre dla dwudziestolatek a nie dla mnie. powtarzam MASAKRA jak oszukują wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
Monia Tak te firmy to chcą tylko ludzi wyeksplatować,za minimalną stawke,a przy tym jeszcze ładnie pachnieć i wyglądać. Masz racje to dobre dla naiwnych.Poczekaj cierpliwie,a napewno znajdzie sie lepsza oferta.Teraz zajmij się sobą i córunią:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia76
AGUSKA 65H bardzo proszę o zdjęcia !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosaiczekbusko
monia kielczanka po przeszczepie czucia nie masz w brodawce w wawie daja nwet do podpisania dokumenty ze się zapoznajesz i wiesz ale nie przypuszczałam ze sutki tak zanikną ale coz nie ważne to .... ważne ze każdy kto mnie teraz widzi mowi ze laska jestem i zaszala stsnio szpileczki, rureczki ... i balet :) jakos tak wydluzylo mnie jak bym urosła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek wiem na czym polega całkowity przeszczep i ze nie ma czucia, ale znikające sutki??????????/ O mamuniu droga. Dobrze, ze z sutkami cycki nie zginęły ;) to by sie dopiero porobiło Chodziło mi bardziej o wasze osobiste odczucie i uczucie :) No a co z fotkami Gosia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina lina
Tina40 moge tez poprosic o zdj? :) paulina.kce@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosaiczekbusko
Monia Zdjecia no nie mam na razie aktualnych... wysle ci ale nei dziś na fotach neiwidac tego tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczek busko byłam ciekawa co ci powiedzieli na kontroli super że czujesz się dowartościowana :-) Ciepło się robi a ją jeszcze do mają muszę czekać..:-( ale cóż cierpliwość popłaca pozdrawiam wszystkie dziewczyny i poproszę o fotki zonna123@email.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny widzę, że temat sutka się pojawił :) ja jestem po przeszczepie brodawek i sama się nieraz zastanawiam jak to właściwie działa w prawej piersi mam widoczna brodawkę w lewej czasem robi mi się płaska jakby jej nie było ale... i to jest przedziwne... jak dotknę swoich sutków to się podnoszą i nawet mi sterczą, że je widać przez bluzkę kiedy nie mam na sobie stanika nie bardzo wiem jak to działa, bo przecież odcięli mi wszystkie połączenia nerwowe (przynajmniej takie było założenie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosaiczekbusko
no chyba wkoncu Musila być ten temat na forum ... ja mam plasko i widać tylko zarys .... asutka brak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tina40
zona123 chyba jakiś błąd w adresie mail zrobiłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasio2013
ryba33, gosiaczek busko jezeli mialysce przeszczep jak ja, to jest norma ze sutek nie jest wystajacy, cala otoczka z sutkiem jest odcieta, przeciete sa nerwy, dlatego w wiekszosci przypadkow niema czucia, mnie malo, bo malo, ale troche sie uniosly jakos 5-6 m-cy po operacji,jak jest zimno to sa bardziej widoczne,ale ogolnie sa plaskie i nic sie z tym juz nie zrobi. nie jest to moze sliczne, ale najwazniejsze ze nie doszlo do martwicy bo tego zawsze lekarze sie obawiaja przy tej metodzie zmniejszania piersi. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sory dziewczyny mój emeil zonna123@interia.pl ale gafe zrobiłam dzięki tina :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczek nie wiem jak to działa, może Ci tę skórę- tzn brodawkę z otoczką za bardzo przy wszywaniu naciągnęli i dlatego sam sutek jest płaski? tak to sobie tylko jestem w stanie wyobrazić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczekbusko
No jest jak jest nie zmienie juz tego ważne ze się pogoiłam. A teraz wracacm do pracy ostsnio mnie normalnie neipoznali . wystroiłam się w szpile , włos mek upe, nowe ubrania :) i każdy Pani MAłgosiu alez PAni schudla w szkole u mlodego co 2 matka a co ty na diecie a ja NO BA dieta dód :) ( bo 2 kg ucieli a człowiek inaczej wygląda) teraz zaczynam nordik wiec może jeszcze może zrzuce troszkę :) tak ze wszystko pozytywnie wygląda nie załuje decyzji i teraz się smieje ze mogę choć na takie zabiegi :) Pozdrawiam Pwodzonka tym co sa przed!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki na ostatniej wizycie lek.powiedziała mi,iż zdarza się tak,że pacjentką wraca czucie w sutkach...nie takie jak przed operacją ale częściowe...Nie wiem jak to możliwe ale podobno tak jest...i wie to nie od jednej czy dwóch kobiet... jest nadzieja :D Ja właśnie wyruszam do mojego neurologa po dokumenty...Po wczorajszej ,poważnej rozmowie z mężulkiem jestem coraz bardziej przekonana,że nowe cycuszki już niebawem zawitają na moim ciele :D Mocno Was ściskam moje Kochane :* dzieki za słowa wsparcia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryba33 kto cię operował w rydygierze??? Z tymi sutkami to widze że maja problem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) jakie piekne słonko u mnie, właśnie się obudziłam i aż miło popatrzeć za okno :) gosiaczek mi się od zabiegu niestety przytyło jeszcze ok 1,5 kg a ludzie, których spotykam tez mi mówią, że bardzo wyszczuplałam :) :) pisałam już o tym na forum niejednokrotnie, wystarczyło, że cycki zniknęły, a od razu figura inaczej wygląda :) apropos chudnięcia - ćwiczę od tygodnia codziennie, dość ostro , pół godziny i d ...a zimna , waga stoi w miejscu :( poradźcie coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba33
leemm operowała mnie doktor katarzyna michalska i doktor joanna jędrys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kama69 cześć ja sobe obrałam cel żeby do zabiegu schudnąć choć troche, mam jeszcze 2 miesiące, wiec wziełam sie za siebie. mam starą niezawodną metode, która stosuje to: 5-6 razy dziennie jedzenie rano 2 kromki chleba + wedlina + warzywa owoc warzywa+ jajo lub serek zupa po 2 godz drugie dane bez smażenia i tłuszczu ewentualnie kolacja lekka do 18.00 poza tym najważniejsza woda 1,5 - 2 l dziennie wystarczy a efekt murowany. Ja stosuje od 13.03 i mam 2,5 kg mniej POLECAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama ja od 3 tyg. jem ok. 1000kal. dziennie ,nie jem smażonego,panierowanego i zero białego pieczywa i piję tylko wodę niegazowaną żadnych słodzonych napoi i chudnę 1kg na tydzień czyli -3kg mam jeszcze problem żeby tej wody wypijać przynajmniej 1,5l ale pracuję nad tym. Nigdy wcześniej nie byłam na żadnej diecie i nie myślałam że kiedyś dam radę ale naprawdę nie chodzę głodna więc może w końcu się uda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguska - szczerze Cię podziwiam - myślę, że tysiąc kal to nie dla mnie, po jakimś czasie byłabym tak wygłodniała, ze rzuciłabym się na żarcie, optymalna wydaje mi się dieta Zonny, zresztą przyznam, że już kiedyś schudłam znacznie jedząc 7 malutkich posiłków dziennie i ćwicząc, a teraz od tygodnia nic, może się starzeję i przemiana materii mi zwariowała :( I jak tu się cieszyć nowymi bimbałkami, jak wałki wystają? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zamierzam przeprowadzić oczyszczanie wątroby tu link do metody: http://twojawatroba.pl/oczyszczanie-watroby-metoda-huldy-clark Wiem ze to bardzo pomaga i jest wręcz wskazane bo jemy teraz tyle świństwa E... takie E owakie wszystko jest sztucznie pędzone i karmione a wątroba musi sobie z tym radzić. Moja znajoma to robiła i 3kg syfu z niej zeszło a z męża 5kg!!!! Musowo robić to na wiosnę. Zaraz metabolizm rusza do pracy!!! Jadę do Łęcznej kwietnia tylko nie wiem jak z Krakowa tam się wybrać nie jadąc samochodem!!!???? czy któraś jeszcze jedzie w ten dzień?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×