Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość Ififi
Monia Masz racje, najlepiej ignorować palanta. W piątek się okaże czy znajdę normalnego lekarza, który mi wypisze zaświadczenie bo jak nie to chyba będę musiała zwolnic swój termin w Łęcznej :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia76
Rybko wyobraź sobie , że miałam konsultacje u dr Małka !!!!!!! rozumiesz , normalnie o nic nie pytał i zaczął szukać terminu. Dr Michalska musiała wyjść ok 12,00 no i przyjął mnie jakiś inny dr i powiedział, że jak o piersi chodzi to poproszę do drugiego gabinetu do dr Małka. Rybko wiesz jaka jestem szczęśliwa, wiesz bo sama rok temu to przeżywałaś. Ale mam pytanie odn. stanika pooperacyjnego, bo GOGUSI KAZALI CHODZIĆ W BANDAŻACH pewnie czytałaś, a jak było u Ciebie???. Miałaś od razu stanik czy opatrunki. Zlituj się odpowiedz na pewno o tym pisałaś, ale nie chce mi się wracać do początku lutego. No i czy jesteś juz zupełnie wygojona?? napisz!!! A TYM CZYMŚ SIĘ W OGÓLE NIE PRZEJMUJ, TO JAKIEŚ BYLE CO TU WLAZŁO !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia76
O kurcze jeszcze sobie pomyślałam , że jak dr o nic nie pytał, a GOGUSIA mnie od razu poznała po wyjściu z gabinetu, to muszę mieć co zmniejszać. Ale jeszcze 8 miesięcy i będzie tak jak powinno być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba33
karolcia76 gratuluję wszystkiego a szczególnie tego dr małka ja miałam z nim spotkanie jedno wydawał mi się chamski i ordynarny ale ja już jestem po mam nadzieję że już go nie spotkam .wygojona jestem super miałam mieć 16 kwietnia wizytę kontrolną ale sama wiesz jak to przed świętami nie ma czasu i zrezygnowałam i zastanawiam się czy jeszcze jechać bo tak jak piszę wszystko jest ok piersi już zmiękły nabrały naturalnego wyglądu. a co do biustonosza pooperacyjnego toi ubrałam go dopiero 2 tygodnie po operacji ale nie wiem czy to taka tam jest zasada u mnie wszystko opierało się na ty że ja mam do krakowa 300 km i żeby nie jeżdzić co chwile wymyślali różne sposoby a jak będzie z innymi to nie wiem pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia kielc
Zdrada to normalna rzecz nie przejmuj się i głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko, IFIFI trzymam kciuki żeby Ci sie udało bo aż szkoda by było cholercia. Nie no musi sie udac i juz. Idź zdesperowana na maksa będziesz miała aure osoby nieznoszącej sprzeciwu ;) ha ha ha. Będzie dobrze, musi być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba33
karolcia 76 jak masz jeszcze jakieś pytania to pytaj postaram się pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba33
MONIA TEN GOŚĆ TO NIEZBYT NORMALNA OSOBA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia76
Rybko no to wygląda , że ja też pochodzę 2 tyg w bandażach, pewnie tak jest w Krakowie i już. Niestety na razie się od Gogusi nie dowiemy co i jak , bo mi powiedziała, że 2 tyg nie będzie miała kompa. Fajnie , że się wygoiłaś, to najważniejsze trzymaj się pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia kielczanka
sprawdzam czy mój nik da sie napisać z pomarańczy (tzn czy będzie na pomarańczowy kolor)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia76
No wiesz Rybko ja to Cię proszę ,żebyś po prostu była na forum. Teraz to pewnie nie będę miała pytań, ale potem, mam nadzieję, że będziesz bardzo pomocna. Z góry Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zeby uprzedzic głupie pomysły GOSCIA oznajmiam, ze ja pisze tylko z niebieskiego niku i tylko te prosze uznawać jako moje. Bo zaczynam sie obawiać ze osoba będzie próbowała sie podszywać pod inne dziewczyny żeby zasiać ferment. Więc duża UWAGA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny! Gratuluję nowych terminów i nowych piersi. ja w poniedziałek po raz kolejny idę do ortopedy ale prywatnie musi mi to wystarczyć bo innej rady nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Red11
Dziewczyny, chcę zrobić reportaż o problemach ze zmniejszaniem piersi prze NFZ, która by sie wypowiedziała, może być anonimowo i na priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LEEMM a dzwoniłaś do Łęcznej do lekarzy i sie pytałaś czy tak mozna? Bo moze tylko niepotrzebnie sie nachodzisz. No zeby takie problemy robc z normalnych rzeczy........o litości, dziewczyno współczuje Ci i jednocześnie trzymam kciuki żeby sie wszystko udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AninkaHH
Cześć dziewczyny czy zaświadczenie od neurologa się liczy ? Bo niestety ortopeda niedał mi skierowania gdyż powiedział ze on się tym nizajmuję buuuu ..... mam pecha ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aninka no jak widać trafiłąś na kolejnego kretyna lekarza 9bo on sie takimi rzeczami nie zajmuje.......a jakimi sie niby zajmuje? Bo pokrzywiony kręgosłup to od wypoczynku i relaksu mamy .......no żesz ku...wa mać), aż mi sie scyzoryk otwiera w kieszeni jak czytam takie brednie. Tak, mozesz mieć od neurologa i każdego innego specjalisty który stwierdzi konieczność wykonania redukcji piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AninkaHH
dzięki ;),ortopeda powiedział że drętwienie rąk i ból ramion to nie od piersi ( a mam 85i ) tylko od kręgosłupa szyjnego masakra .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia kielczanka nie dzwoniłam ale nie mam wyjścia na NFZ same .......piiiiiiiiii co tu gadać ja byłam u mojej dr.onkolog co te moje zmiany nadzoruje i dala mi namiar na dr.ortopedę ale prywatnie. A kurka masz rację zadzwonię i się dowiem. umówiłam się już na 8 maja w Łęcznej. Błagam trzymajcie kciuki bo zwarjuje!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aninka no a odcinek szyjny to się sam popkrzywił, nie noooo rece opadają na tych konowałów. Średniowiecze, ciemnogród, 100 lat za murzynami.......wrrrr LEEMM moim zdaniem koniecznie zadzwoń żebyś na darmo nie jechała, kurcze no żebys blizej mnie mieszkałą to bym Ci dała namiary na mojego ortopede mnie bez problemu wypisał chociaż był szczerze zaskoczony i byłam jego pierwszym "takim" przypadkiem. Jednak nie wydziwiał jak zobaczył wyniki badania komputerowego kręgosłupa - wypisał i skierowanie i zaświadczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak odnosnie otrzymania zaswiadczenia od ortopedy i zwiazanych z nimi trudnosciami, to ja jednak tez cos wiem. Ififi dlaczego mialabys zrezygnowac z terminu w lipcu? Czego ci brakuje? Nikt mi nie odpowiedzial na pytanie o staniki pooperacyjne, widocznie bede musiala kupic je w tym sklepiku w łecznej. Zostalo mi 53 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia Miałam się właściwe pytać o gorsety pooperacyjne. Jaki jest w tej aptece? Mogę załatwić sobie z POFAMU ale wiesz jak to z rozmiarami, a słyszałam że on nie jest za dobry. Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ififi
Monia. dzięki, staram się nie tracić nadziei ale pomału mam odruch "wymiotny" jak widzę lekarzy :-( Emilia Dostałam skierowanie od neurolog, pojechałam do Łęcznej. Tam powiedział mi lekarz,że oprócz skierowania muszę mieć zaświadczenie a zaświadczenia już mi ten lekarz nie wypisze. Są zmiany w kręgosłupie w odcinku szyjnym a ona nie widzi związku pomiędzy przerostem piersi a bólami szyi i migrenami.Może jak mi wyrośnie garb to wtedy będzie widziała podstawy. Aninka Dzwoniłam wczoraj do Łęcznej i lekarz mi powiedział, że zaświadczenie do operacji musi być od neurologa lub ortopedy. Red11 Dobrze, że ktoś chce ten problem nagłośnić. Nie wiem czy jest tutaj na forum jakakolwiek dziewczyna, która trafiła na dobrego lekarza i ta cała procedura przebiegła "jak po maśle".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ififi
Monia No, Tobie się upiekło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×