Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

IFIFI Ja też nie miałam problemu z załatwieniem zaświadczenia. Myślę, że to zależy od człowieka. Spróbuj prywatnie, nie musi być to lekarz , który ma umowę z NFZ .Przecież to tylko kartka papieru i tak oddają ci z powrotem. Powiedz najpierw o co chodzi a najlepiej zadzwoń na oddział ortopedii w swoim mieście zapytaj pielęgniarek kogo ci polecają i idź do niego nawet na dyżurze i zagadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ififi
usłyszałam kawał: -Dlaczego Justyna Kowalczyk miała prześwietloną stopę w Soczi? -Bo w Polsce miała termin na październik :-) Dobre, co? A ile w tym kawale prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten biustonosz w aptece w Łęcznej to Medical Z-bra mają też plastry silikonowe na blizny ( już takie w kształcie blizn na piersiach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zona 123 czyli że zaświadczenie jest oddawane po konsultacji nie idzie jako dokument do nfz? kurde to znaczy że wolą lekarza jest czy je będzie respektował!!! zona a ty byłaś w Łęcznej? bo mi się już wszystko kiełbasi kot i gdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wiem już że : Wystarczy zaświadczenie z gabinetu prywatnego :) :) :) Neurolog LUB Ortopeda Skierowanie natomiast musi być z NFZ!!!! Dr M mi powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak cholera się cieszę ile mnie to nerwów kosztowało mogłam zapytać za pierwszym razem d-pa jestem i tyle jeszcze żeby mi te guzki nie przeszkodziły to jakoś poleci to na 1000000% wasze duchowe wsparcie mi pomogło jak dobrze mieć kogoś kto rozumie problem DZIEKUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem wam dziewczyny ze to nawet logiczne ze skierowanie musi byc z NFZ, a zaświadczenie już niekoniecznie. Przeciez usg i mammografie tez mialam w łęcznej prywatnie i nikt tego nie podważał, bo nie ma to znaczenia. Czyli dobę po operacji zturlam się z łóżka i polecę do apteki po stanik - a mierzyć to tak można na te świeże rany - brrr ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj byłam ponownie u neurologa i napisała coś takiego : Proszę o leczenie oper. przerostu piersi w związku z bólami kręg. piersiowego.RTG: Dyskop. th 7-8-9 zm.promieniowo-zwyrodnieniowe kr.th do oddziału chirurgii plastycznej jak to nie wystarczy to mam jeszcze ortopedę : konsultacja ortopedyczna dys.Zespół podmiotowy (bólowy) odc th l/s ? kręgosłupa na podłożu przeciążeniowym. Dyskopatia th8 th9 i zmiany przeciążenia na.. łuków th8 th9 wskazówki : wskazanie do plastycznej operacji pomniejszenia piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bytom a kwalifikacje mam w poniedziałek więc trzymajcie kciuki żeby wszystko dobrze poszło i żeby był szybki termin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje!!!! Właśnie dorwałam kompa i mogę napisać Wam co załatwiłam w Krakowie..Najważniejszy jest fakt,że spotkałam naszą koleżankę z forum :D karolcia76 poznałam Cię mimo,że nie opisywałaś mi swojego wyglądu.Przed wejściem do gabinetu siedziałaś wystraszona a gdy wyszłaś promieniałaś i byłaś mega zadowolona ;) Wiedziałam już ,że to TY !!!!!! ;) Ja miałam ściągane szwy i wszystko dobrze się goi ale brodawki to jeden wieli strup.Po wizycie w przychodni wskoczyłam jeszcze do szpitala poniewaz lek.prosiła żebym przyszła do zrobienia zdjęć.Przy okazji zapytałam o biustonosz.Odradziła mi kupno biustonosza pooperacyjnego a doradzała sportowy Triumpha.Podobno lepiej trzyma i kształtuje piersi.Ale to dopiero za kilka dni gdy zagoją sie rany. Niestety niedługo muszę oddać kompa a mój odzyskam za 1,5tyg.Buzi WIELKIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie...czy wiecie może jaki model biustonosza sportowego byłby najlepszy? Jak pielęgnować piersi,trochę przerazona jestem widokiem niezagojonych jeszcze ran...kupiłam szare mydło i alantan plus ale czy mam je już normalnie myć czy poczekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIIU dobrze napisane, konsultacja pójdzie ok. GOGUSIA dziwne, ze lekarz odradza biustonosz pooperacyjny? A to z jakiego powodu? triumpha sportowy jest ok, bo też taki mam ale to nie wystarczy. Pooperacyjny jest inaczej szyty i bardziej usztywniany. No ale skoro tak powiedział lekarz to nie nam sie tu wymądrzać ;) Ciesze sie, że wszystko Ci sie dobrze goi i oby tak zostało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia le.stwierdziła,że pooperacyjne spłaszczają a ten który polecała podobno dobrze formuje piersi i nie powoduje ,że wyglądają jak naleśniki.Nadal nie wiem jaki mam rozmiar...Monia gdy oglądałam Twoje fotki ,piersi ładnie wyglądały już na po krótkim czasie..moje nadal są kanciaste i coś żółtego z ich wycieka(proszę wybaczcie że piszę tan szczegółowo).Czuję się fatalnie,ciągle robi mi się słabo,momentami kręgosłup daje mi tak w kość że zaczynam żałować operacji...na krótko :D Proszę o instrukcje jak mam postępować z moimi skarbami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba33
gogusia78 ja kupiłam gorset pooperacyjny i jak doktor Michalska widziała to powiedziała że jest ok a inna Pani Doktor mówiła mi właśnie o tym sportowym, co do szarego mydła to jest najlepszy środek do mycia bo szybko goi pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszym wyjściem będzie gdy pomierzę i taki i taki...Czy Wy także miałyście takie trójkątne piersi? Mam nadzieję,że uformują się ładnie z biegiem czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba33
gogusia78 tak właśnie moje wyglądały też były trójkątne a teraz już są fajne. ja miałam bardzo dużo pod pachą myślałam że mi tak zostanie ale nie wszystko wklęsło i jest ok. wiem że chciałabyś już mieć wszystko jak najlepsze ale na to trzeba czasu. mi dziewczyny też tak pisały że wszystko potrzebuje czasu ale ja strasznie się denerwowałam a teraz sama się wymądrzam ha ha dasz rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny macie jakąś radę na kryzys wieku średniego mam bezdennego doła w stylu: jestem stara brzydka gruba włosy mam do kitu cycki wielkie nic mi się nie chce .......... beznadzieja życia mnie dopadła, wypaliłam się w pracy co robić muszę coś ze sobą zrobić!!!! ratunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba33
leemm cycki są do zrobienia na włosy fryzjer zaradzi jak coś zapraszam do mnie hihi bo jestem fryzjerką. a może jakiś urlopik i spa poprawił by ci humor albo zwykły wyjazd np. w bieszczady zapraszamy tu jest pięknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LEEMM i co Ci tu poradzić, jak ja sama w dołku ??? ;) Właśnie sie w końcu wzięłam za odchudzanie bo mi jakoś pod górkę to szło od prawie 2 lat. ALe chyba jak Ryba pisze, trzeba coś po prostu działać zeby sobie poprawić. RYBA :) a toż to ja sie chce wybrać w Bieszczady i to w tym roku :) Musimy sie zatem jakoś zgadać na potrójnego drinka he he he. Bedziemy se cycki pokazywać po pijaku ha ha ha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o !!!! i to jest propozycja :) Bieszczady byłam ale 100 lat temu a to oglądanie po pijaku bardzo mi pasuje niestety na spa to do Łęcznej się wybieram hahahaha a kudły to mam liche jak diabli i niewiele mi poradzi nawet super fryzjer. odchudzanie też zaczynam ja nieźle płynę na dukanie tylko musowo cucu muszę odstawić a to jedyny mój nałóg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leemm Ja byłam na konsultacji w Łęcznej, oczywiście , zę zaświadczenia oddaja. A skierowanie może być nawet od lekarza pierwszego kontaktu. To jest nie wazne, tylko to, żeby było. Monia i Ryba Zapraszam w Bieszczady :) w końcu mieszkam niedaleko do Soliny mam 60 km, a bieszczady znam bardzo dobrze ( miałam tam kiedyś teściową hahaha) a piwko w miłym towarzystwie hohoh kuszące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leemm mnie to sie tylko jedna dieta sprawdziła. Po prostu mniej żreć ha ha ha ;) ;) ;) Słodyczy nie znosze....bleeee. Mam do zrzucenia jakies 5 kg no może góra 7, ale pod górke mam z tymi kilogramami. To przez to siedzenie w domu, ych. No nic biore sie za siebie, grunt to odbudować mase mięśniową. Bo wiesz jak masz mięśnie to możesz więcej jeść bo mięśnie potrzebują energii do utrzymania się a tłuszczyk to po prostu se jest he he. Dlatego tak ważny jest ruch przy odchudzaniu, a raczej ćwiczenia, zeby nie tracić mięśni. Rozumiesz o co mi kaman? Możesz ważyć tyle samo co teraz, ale jak to będzie w mięśniu to bedziesz inaczej wyglądac. Takze sama waga to tylko częśc pracy :) Ojejuniu ale się wymądrzyłam hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba33
zonna123 a gdzie dokładnie mieszkasz? jeżeli można wiedzieć ja mam do solony ok 15 km więc spotkanie może być super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba33
chciałam napisać do soliny a wyszły jakieś głupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki:) Jestem już dwa tygodnie po operacji, niestety miałam daleko i zdejmowali mi szwy u mnie na miejscu. Jedna pierś super się goi, niestety na drugiej po zdjęciu szwów tak jakby się troszkę rozeszło w jednym miejscu, poprzyklejali mi stipery czy jakoś tak;) Pamiętam, że jedna z Was miała podobnie, ale nie mogę za bardzo znaleźć dlatego pisze i proszę o jakąś radę, czy może znacie jakieś preparaty, które przyspieszą i polepszą gojenie tego, bo trochę się obawiam, żeby mi się coś z tego nie zrobiło. Co stosowałyście po zdjęciu szwów, bo na preparat na blizny jeszcze mam troszkę za szybko, bo nie mam do końca wszystkich miejsc wygojonych, teraz ograniczam się do octeniseptu i myłam szarym mydłem jak nie miałam tych plasterków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki znów dorwałam kompa i nieżle się uśmiałam gdy czytałam Wasze teksty na temat spotkań i dzielenia się widokiem nowych bimbałków :D jesteście wariatki :D ja wczoraj pierwszy raz kąpałam moje maleństwa a prawdę mówiąc to robił to mój mąż...Bałam się jak diabli ale niepotrzebnie.Część trupów odeszła wraz z opatrunkiem a ja cały wieczór paradowałam bez koszulki żeby przewietrzyć bidotki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×