Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość ryba33
marta199111 ja miałam problem z jedną piersią też mi się nie goiła doktorka zapisywała różne specyfiki aż moja ginekolog zapisała mi neomecyne w spreju i to mi pomogło w składzie są trzy lub cztery antybiotyki więc mi pomogło nie wiem czy tobie też pomoże ale spróbować można pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczekam jeszcze pare dni, bo jak psiknę to mi te plasterki odpadną dlatego myślałam o jakiejś gęstej maści i bym je ominęła,a może się podgoi, jak nie to spróbuje ten spray. Dzięki za info:) A na tą pierś która się dobrze goiła coś nakładałaś po zdjęciu szwów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia kielczanka
Zonna to musze albo Ciebie albo Rybe odwiedzić, albo obie na raz?????????? A co tam, raz sie zyje, nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryba i Monia Ależ oczywiście spotkanie uważam za zaplanowane.!!!! :) Ja mieszkam koło Przemyśla więc zapraszam..... Na Solinę tez pojedziemy, ale sie ubawimy.... że hoho Raz się żyje prawda? Zwłaszcza, że widoczki piękne a miejsca nie zapomniane.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwłaszcza , że ja już będę po >>>> To już tylko 18 dni..... szok jak to zleciało Ryba ... a ty gdzie mieszkasz od strony Sanoka czy w mojej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę ze mam najdalej ale co tam może też mi się uda to jakiś weekend musi być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba33
zona123 tak ja od strony Sanoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe tylko czy ja też będę miała co pokazywać??? 8maja konsultacja to jak się uda lipiec mi dadzą a tak z ciekawości byłyście szczepione przeciwko żółtaczce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia lipiec jest ok leemm przecież też możemy się spotkać im nas więcej tym lepiej prawda dziewczyny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ważny dobry humor i wzajemne wsparcie..... no i oczywiście spotkanie ale będzie wesoło.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
leemm to najpierw trzeba sie umowic na konsultacje, a potem zalatwiac skierowanie?? dlugo sie na konsultacje w lecznej czeka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się nie szczepiłam. a jeśli chodzi o. staniki po operacji to ja też mam sportowy z przodu zapinany. O specjalnym tez mi nikt nie mówił Tylko właśnie sportowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grejs77 można wiedzieć jaki masz sportowy stanik? Szukałam na necie i niektóre modele są całkiem,całkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolci76
GOGUSIA aż tak strasznie wyglądałam przed hihihi? No bałam się strasznie, a jeszcze jak pani dr wyszła z gabinetu to myślałam , że tam padnę, na szczęście się udało !!!! Hej dziewczynki życzę udanego spotkania w wakacje !!!!!! Zdajcie potem relacje !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia pokaże - co by nie!!! gość skierowanie mam już dawno!!! od stycznia i potwierdzone w marcu :) brakowało mi tylko zaświadczenia o które staram się dopiero teraz bo w Łęcznej wymagają a w Krakowie nie. Nie wiem ile się czeka, jak pierwszy raz zadzwoniłam to pani zapytała czy chcę przyjechać jutro :) ale nie byłam przygotowana więc najlepiej zadzwoń i się dowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :* Hmmm...nie wiem od czego mam zacząć....wczoraj w trakcie kąpieli zauważyłam,że lewy sute wygląda nieciekawie...ściągając delikatnie opatrunek odkleiłam strupki i ...sutek wyglądał jak sito,pełen dziur dużych i jadzących się :(( Nie zakładałam więc już bandaży i tych wszystkich wacików tylko całą noc przesiedziałam bez koszulki mając nadzieję,że rana zacznie wysychać.W tej chwili jest troszkę lepiej ale mam już chyba schize bo co chwilkę biegam do lustra sprawdzając czy rany wyglądają lepiej.Co mam robić?Na prawej brodawce wciąż jest jeden wielki strup a ta druga..szkoda gadać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gogusia Jedno jest pewne skutki nie migawki być suche musisz je natluszczac bo inaczej skóra się nie przyjmie. tak to jest że skutki moja się najgorzej. nie wiem czy zaproponowali ci bactigras dobrze działa. w razie pytań pisz zonna123@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie tak samo robię...założyłam miekki szlafroczek i zauważyłam,że w kontacie z nim strupki zaczynają schodzić..pod spodem są różowe ale na brzegach troszkę krwawią. Chyba za dużo naoglądałam się w tv o nieudanych operacjach i zaczynam schizować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gogusia będzie dobrze. Musi być :-) Jeśli chodzi o staniki jakie miałam po operacji i jeszcze mam. :-) Pierwszy biustonosz który miałam założony po operacji to : Silima Elena Drugi firmy Anita pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×