Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Passi, nie strasz dziewczyn, bo koniec tabeli (angielskie J rozumiem czyli polskie R-S?) nie oznacza wcale staników za horrendalne pieniądze ani robionych na zamówienie. Przeciwnie - za ok. 100 zł są świetne Effuniaki (gdzie rozmiar wypada w dodatku mniejszy niż w innych), Bravissimowa marka własna jest od ok. 140 zł z przesyłką, etc. - nie ma co demonizować :) Powodzenia życzę tak czy inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agania85 Gdzie będziesz miała operację, ja też czekam na swój termin. Koniecznie zdaj relację z przebiegu. Mnie jeszcze zostało z pół roku czekania, ale trwam dzielnie. Z nadzieją żyje się lepiej. Co kazali zabrać ci do szpitala? Usiłuję zrobić listę rzeczny niezbędnych do szpitala jak się ma mieć refundowaną operację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asienia, Niestety nie pamiętam nazwiska anestezjologa, przedstawił się w czasie wywiadu, ale byłam zbyt zdenerwowana;-) wiem tylko, ze współpracuje z dr Zawiszem od wielu lat , ma tez długoletnie doświadczenie w klinice UJ, wiec chyba musi być dobryOdnosnie personelu to wszyscy sa bardzo mili, ale to chyba już standard w takich klinikach. Jeśli chodzi o sale operacyjna, to nie miałam dużo czasu, aby się przyjrzec, prawie natychmiast usnęłam, pamiętam tylko, ze stół jest bardzo wygodny, ze specjalnym wgłębieniem na głowę, ktoś z Wwarszawy pisał na jakimś forum, ze mu się zrobił guz od długiego leżenia, ponieważ tam stół był plaski, tutaj Ci to nie grozi ;-) Sala pooperacyjna super komfortowa z telewizorem i dzwonkiem przy łóżku, w każdej chwili można wezwać pielęgniarkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety które chcą sobie powiększyć biust chyba by nas zjadły za ten wątek, no ale w druga stronę przesada też nie jest dobra. I sama wiem, jak uciążliwy może być duży biust, niestety. W Warszawie w klinice IQ Medica również wykonują taki zabieg. Z tego co wiem jest on dużo bardziej niebezpieczny i bolesny niż powiększanie piersi, czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia1804
Dziękuję Wam dziewczyny i zaczynam swoją batalię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krakowianka 7719 Dziekuje za wyczerpujaca odpowiedz. Dzis dzwonili z kliniki i przelozyli mi zabieg o 5 dni do przopdu wiec juz tylko 3 i trocszke tygodnia . chcialabym zeby juz bylo po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agania85
ewunia33 Operację będę miała robioną w klinice Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Policach.Jedyne co kazał mi zabrać lekarz to wyniki badań,dla pewności oprócz mammografii i rezonansu(które już miałam) zrobiłam sobie ogólne wyniki krwi i moczu,chociaż z tego co wiem robią je na dzień dobry w szpitalu,ale przezorny zawsze ubezpieczony.Jeśli chodzi o inne rzeczy to sama dokładnie nie wiem co mam ze sobą zabrać.Byłam tak szczęśliwa gdy lekarz wyznaczył mi termin, że nawet nie zapytałam co mi będzie potrzebne. Na pewno jak już będę po operacji zdam relację:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia1804
Agania85 U jakiego lekarza byłaś na konsultacji? Jeżeli chodzi o Szczecin to słyszałam że dr Artur Śliwiński jest świetny. Dzisiaj umawiam się do ortopedy :) Nawet nie umiem opisać jak dobrze mieć kogoś kto poradzi i rozumie problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agania85
sylwunia1804 Na konsultacji chirurgicznej byłam u dr. Prowansa w Policach. Słyszałam,że to również jest świetny chirurg ale przekonam się na własnej skórze i mam nadzieje że się nie zawiodę.Ja też cieszę się, że mogę podzielić się z kimś dotychczasowym doświadczeniem i obawami:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe czy Klementynka i Paniusia1 jeszcze tu zaglądają. Dajcie znać dziewczyny co u was po dłuższym czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asienia 79, To świetna wiadomość, najgorsze jest to czekanie. Zapomniałam Ci jeszcze napisac, ze maja super wygodne lóżka, możesz spać na (pol) siedząco lub na leżąco. To akurat dla mnie było ważne, ponieważ po operacji trzeba spać na plecach, a to nie zawsze jest wygodne. Mnie chyba najbardziej ze wszystkiego bolały właśnie plecy i pośladki, ale warto było! Nie martw się, wszystko na pewno będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swinka
Czy u dr szczyta i innych lekarzy badania robi sie na miejscu czy nie? Napiszcie cos o badaniach przed operacja,prosze,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dxziewczyny ciesze si waszym szczsciem.Wydatek finansowy nie ziemski ale warto... ja juz iedlugo rowniez bede cieszyla sie jako posiadacz nowego biustu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcysiaa
dwa prawie miesiące temu leżąc na łóżku w hotelu i odliczając godziny do operacji wałkowałam to forum i badzo mi niekóre wpisy pomogły(bałam się!).Dlatego teraz ja opisze jak było.Najgorszy moment dla mnie to zakwaterowanie w klinice,potem sprawy toczą się szybko.Godzinę mniej więcej trwają pomiary twoich atutów,obrysowania,wywiad z anastezjologiem.Potem dostałam głupego jasia i ....obudziłam się w tym samym łóżku.Kiedy podniosłam kołdrę ,zobaczyłam dwa sterczące cycuszki.:)szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcysiaa
bardziej od piersi bolał mnie kręgosłup ,ale szczęśliwie okazało się ,że łóżko jest regulowane.Na ketonalu byłam 3 dni,naprawdę.Gdyby nie doły i dziury w drogach dwa dni by mi wystarczyły ale musiałam jakkoś dojechać do domu 350 km -oczywiście nie kierowałam. Później było różnie ,piersi były trochę nierówne,więc strach-,trochę się ropiły rany -ale rzeczywiście wszystko się ułożyło,zagoiło,troszkę opadły -ale w porównaniu z tym co było wcześniej to przepaść. Mogę popatrzeć w lustro ,w bluzkę ,mogę sobie siedzieć bez biustonosza cały dzień i łazić w szlafroku nie wdziewając tych pancerzy,szumnie nazywanych biustonoszami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcysiaa
prawdą jest,że bolą przed okresem -chyba najbardziej.Stosowałam się do wszystkich zaleceń lekarza,masowałam oliwką bambino kiedy już było wolno,potem maściami na blizny i tak jest do dzisiaj. Najgorzej wspominam noce ,ciężko było spać na plecach,inaczej się nie dało.Teraz nie mogę się odzwyczaić.:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcysiaanapisz prosze cos o badaniach,obecnie najbardziej interesuje mnie ta kwestia.Jeszcze jestem na etapie -ciesze sie a nie boje...hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcysiaa
i jeszcze chcialam dodać ,że blizny oczywiście zostają, ale mam to w nosie.Mam prawie 40 lat,10 lat nosiłam się z zamiarem operacji.O 15 lat za długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swinka ja robiłam badania u siebie w mieście (zmniejszałam biust u Szczyta 28.10.2010r.), na pierwszej konsultacji dostałam wykaz badań i tydzień przed operają byłam jeszcze u lekarza, aby zobaczył wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biaziczko,co u Ciebie? To juz miesiac...szczesciara z Ciebie? Ja nadal prosze o zdjecia:) caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję u mnie wszystko w porządku wszystko się goi, od jutra zaczynam smarować piersi żelem na blizny, szwów juz prawie nie widać, siniaki zeszły, nic mnie nie boli ani nie ciągnie. Nie wiem jeszcze jak będą te blizny wyglądać - w miejsce szwu zaczyna pojawaić się taka czerwona linia - to chyba ta blizna... Ogólnie moje samopoczucie super...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Portal feelbeauty.eu
Serdecznie zapraszamy do współpracy z Portalem FeelBeauty.eu. Zostań naszym Expertem. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt na wspolpraca@feelbeauty.eu Dziedziny wiedzy: WSZYSTKIE Z WIDOCZNYCH KATEGORII NA PORTALU feelbeauty.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem umówiona na zmniejszenie piersi u dr Dmytrzaka w Szczecinie...na 2.12.2010r. a zarejestrowałam się i byłam na konsultacji dwa tygodnie temu. Mam rozmiar 70M,168cm wzrostu i 70kg, także jestem szczupła. No i lekarz stwierdził gigantomastię i od razu dostałam skierowanie na operacje...oczywiście prywatnie Chciałam z NFZtu, ale niestety doktor uświadomił mnie (bo pracuje też jako ordynator w szpitalu), że jeśli w ogóle fundusz się zgodzi, to na zmniejszenie tylko JEDNEJ piersi... Trochę się boje tej operacji, ale myślę pozytywnie i kieruje swe myśli na fakt iż będę miała rozmiar C lub D:) co będzie błogosławieństwem. Trzymajcie kciuki proszę, żeby wszystko się udało:) dam znać po:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agamonia
do jaskierkikia Dopiero teraz piszę, bo nie wchodziłam na forum. Schudłam z 72 na 66 kg przy wzroście 163. operacja w klinice w szwecji. Nie chce reklamować , ale ja wygoolasz sobie Peter Cosmo znajdziesz jego klinikę i wszystkie szczegóły. Cena to około 15 tyś zł po przeliczeniu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczelam odliczanie...jeszcze tylko 19 dni wszystko zaplanowane, strach narasta ale...trudno ; jeszcze tylko troche badan musze zrobic i juuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamiczetu
asienia 79 jakie robilas badania ale tak dokladnie prosz.Dziki stokrotne i tzrymam kciuki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamiczetu zwykle badania krwi (morfologia) aptt,grupa krwi, cukier elektrolity,ekg i usg piersi to tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaiczetu
czy wszyscy lekarze chca te same badania czy rozne? Sorry,ze nudze ale to wazne.Jesli kos inny moze napisac to bede wdzieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agania85
No i tyle było z mojego zadowolenia :-( Na dwa dni przed terminem operacji zadzwonił do mnie lekarz z informacją, że przekładają ją na koniec stycznia.Załamałam się,ale czego można się spodziewać po naszej służbie zdrowia i NFZ:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×