Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość kamapka
dziewczyny jednym słowem ... już nawet nie chce mi sie czytac tych waszych beszczelnych wpisów... nie macie ochoty czytac?? proste nie czytajcie !!! same zaśmiecacie forum piszac o tym która ma racje .... spotkajcie sie na kawie dajcie sobie po razie a forum zostawcie komus kto ma cos do powiedzenia na temat ZMNIEJSZANIA BIUSTU bo własnie o tym to forum jest best bra jest tu od niepamietnych czasów i dobrze... kto nie chce niech nie czyta...jej wpisów... bo przykład dziewczyna z 80C chce zmniejszyc biust....dla nas powyżej 70H śmiech na sali ale jesli ona nosi "babciowy stanik" to nic dziwnego ze jej sie nie podoba i po to jest własnie super bra.... ROZUMIECIE? nie każdy wie jaki biust trzeba zredukowac a o jaki po prostu dbac i dopasowac biustonosz... Zdenerwowałam się... Ufff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patta
kamapko, masz racje, ingorowalam i nie czytalam wpisow slawetnej best..... do momentu gdy nie zaczela mi dawac dobrych rad i twierdzic, ze nie potrafie sobie kupic dobrego stanika. To co ja nosze jest moja sprawa a to forum jest zatyt. chirurgia plastyczna a nie kram ze stanikami. Nie tylko ja nie wiem co robie ale rowniez lekarze ortopedzi i chirurdy sa niedouczeni. To sa moim zdaniem beszczelne wpisy. Pomimo iz chirurdzy sa niedouczeni, chse sie swiadomie oddac w ich rece aby poprawic moj stan zdrowia i na tym forum chce sie zapoznac z doswiadczeniami przed i pooperycyjnymi innych kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patta, znowu odwracasz kota ogonem. Ja do Ciebie nie napisałam ani słowa (odpowiadałam Akeli i innym), to Ty zaczęłaś mnie atakować tu: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3211219&start=3330 Ja Ci odpowiedziałam krótko (właśnie "nie czytaj jak Cię to nie obchodzi"), Ty nie odpuściłaś, doprowadzając do Twojej własnej kompromitacji gdy okazało się, że na temat dobrze dobranych biustonoszy zwyczajnie konfabulujesz bo z doświadczenia (przy którym tak się upierałaś) nic o tym wiedzieć nie możesz. Noś sobie dalej co chcesz, operuj sobie co chcesz, ale przestań się wypowiadać na temat, o którym nie masz pojęcia, bo wyobraź sobie, że ja też mam dość tej "dyskusji" ze ślepym o kolorach. A chirurg od biustów może znać się na cięciu i zszywaniu (i bardzo dobrze), ale o biustonoszach i ich wpływie na zdrowie i wygodę ma przeważnie tyle samo pojęcia co Ty, czyli zero co w mojej opinii jest karygodne (bo trzeba wiedzieć nie tylko jak i kiedy ciąć, ale też kiedy ciąć niekoniecznie trzeba).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, jestem tu pierwszy raz - w sensie wypowiedzi, bo temat sledze juz jakis czas. za miesiac tez sie postanowilam zoperowac; u siebie w Krakowie u dr Zawisza.Moze ktoras z Was u niego zmniejszala piersi?bede wdzieczna za jakies info boje sie przeokropnie, ale moja ochota na pozbycie sie "balastu" jest duzo wieksza niz strach zastawnaiwm sie jak to jest po zabiegu ...tzn jak duzo czasu zajmie mi dojscie do siebie. w miesiac po zabiegu mam wesele na ktorym mialam zamiar sie bardzo dobrze bawiec...a teraz nie wiem czy wogole rece podniose ;( powiecie cos na ten temat? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO BIAZICZKA przede wszystkim to chcialam zapytac jak sie czujesz, a potem chcialam zapytac jak dochodzisz do siebie jak bol? jak codzienne funkcjonowanie; dziekuje Ci za odpwoedz ja jeszcze miesiac czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gos6
czesc dziewczyny ZA 2 DNI MAM TERMIN OPERACJI - WALIZKA SPAKOWANA ODLICZAM GODZINY A PRZY OKAZJI BOJE SIE JAK NIEWIEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gos6 wcale ci sie nie dziwie ze sie boisz ja jeszcze nawet nie mam terminu operacji a planuje na wrzesien 2011 a umieram ze strachu jak to bedzie i czy warto. ale wystarczy ze jakas kobietka napisze ze jest po operacji i jest super zadowolona to az serce rosnie :-) no i trzeba odrobiny adrenaliny do spełnienia marzen. trzymam kciuki za ciebie i pamietaj ze musi byc dobrze. pamietaj ze strach ma wielkie oczy. pozdrawiam i czekam na relacje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asienia 79 Czuje się bardzo dobrze, już praktycznie w piątą dobę po zabiegu (tzn. jak mi zdjęli bandaż i załozylio stanik) mogłam normalnie funkcjonować. Dochodzi się naprawdę szybko i nie ma wilekiego bólu. Ja operację miała 28 października a dzisiaj wróciła do pracy. Oczywiście cały czas mam na siebie uważać nie dźwigać, oszczędzać się, ale już nie odczuwam żadnego bólu, nawet jak podnoszę ręce do góry, a moje samopoczucie za to rewelacja. Ponadto dwa razy dziennie smaruję rany maścią, a po upływie dwóch tygodni żelem do gojenia blizn. Strach ma wielkie oczy sama to przesżłam to wiem. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO BIAZICZKA Ciesze sie bardzo ze dobrze dochodzisz do siebie;) to budujace, tym bardziej ze 15.12 mam miec zabieg a 8 stycznia mam wesele i wolalabym byc sprawna ;) kurcze odliczam dni ze strachem ale pewnie bedzie dobrze dawaj znac jak postepy w rekonwalescencji i moze...w koncu jakies zdjecie zebym nie padlke ze strachu;) pozdsrawiam cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nimmka_81
Dziewczyny no dajcie juz spokoj best_bra! Kobitka pomogla juz dziesiatkom biusciastym na tm forum. Jak ktos nie chce niech nie czyta...mamy sie tu wspierac a nie klocic jak baby na jarmarku! Ja wiem ile mi pomogl dobrze dobrany stanik! Mialam 80F a po odpowiednim wymierzeniu mam 60J i wiem o czym mowie! wKONCU NIC MI SZIE NIE "WYLEWA" I NIE WISI:)Oczywiscie nie zalatwilo to problemu bo tez szykuje sie do operacji ale na pewno uLatwi mi okres oczekiwania!Wyluzujcie troche:)bo jakos malo sympatycznie sie tu zrobilo a zawsze bylo:)Pozdrawiam WSZYSTKIE forumowiczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patta
gos6, trzymam kciuki i czekam na relacje po:) Wlasnie wrocilam od lekarza i mam termin operacji na 13.01.2011 Jeszcze to do mnie nie dochodzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asienia 79, ja zmniejszalam we wrzesniu w Krakowie u dr Zawisza. Z wyniku operacji jestem bardzo zadowolona, moj wpis znajdziesz na stronie 110.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krakowianka7719 Bardzo Ci dziekuje za to ze sie odezwalas; z jednej strony chcialabym to miec za soba a z drugiej cholernie sie boje. ale pewnie zawsze tak jest opowiesz cos wiecej przede wszystkim jak dochodzilas do siebie;ile trwal sam zabieg i wogole jak sie czujesz na dzien dzisiejszy pewnie po raz setny bedziesz odpowiadac na te pytania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asienia 79, Ja tez się okropnie bałam, ale chyba zawsze tak jest. Ja jestem już dwa miesiące po i pewnie zapomniałabym juz o operacji, gdyby nie ta zabawa z plastrami, no i czasem cos mnie jeszcze zakuje. Zabieg trwał 5 godzin. Ja do siebie doszłam bardzo szybko, najgorsza jest pierwsza noc, ale dają ketonal w płynie i da się wytrzymać, ja przespałam chyba 18 godzin z przerwami na leki. Rano czułam się świetnie i o 10 byłam już w domku, a po niecałych trzech tygodniach w samolocie do mojego domu (tylko nie dźwigałam walizki;-) Teraz , po dwóch miesiącach czuje się świetnie, i bez wahania dałabym się zoperować powtórnie, gdyby była taka potrzeba. Piersi sa śliczne, okrągłe, blisko siebie, żadnych fałdek, na prawej blizn już prawie nie widać, a mam wszystkie trzy, mam czucie w brodawkach, jednym słowem jest naprawdę polecam i zabieg i doktora Zawisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kampaka
krakowianka719 a mozesz sie pochwalic jaka techike wybrał twój lekarz? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RICCI
Witam mam ogromną prośbe czy mógł by ktos podać jakiś kontakt na klinkikę albo szpital w Poznaniu który zrobi operację pomniejszania piersi na NFZ. Razem z moja narzeczoną szukamy takiego lekarza i narazie bez skutku. Mógłby ktoś poradzić gdzie i jak szukać. z góry dziękujemy za wszelkie porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamapka
ricci przeczytaj forum to wszystkiego sie dowiesz jak i gdzie dzwonic zeby sie dowiedziec gdzie najblizej zrobia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krakowianka 7719 Moja Droga kojarzysz moze jak nazywal sie anestezjolog ktory Cie znieczulal do zabiegu? a mozesz cos o sli operacyjnej powiedziec?o wyposazeniu?personelu...panikuje? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PASSI
RICCI JA JESTEM Z OKOLIC POZNANIA PODOBNO ROBIA NA SZWAJCARSKIEJ ODDZIAŁ POPARZEŃ NA NFZ ALE POWIEM CI JEDNO JA JADE NA WISNIOWA DO WROCŁAWIA DZIEWCZYNY TUTAJ MÓWIA ŻE NAJLEPIEJ TAM ROBIA JUZ JESTEM ZAKWALIFIKOWANA MYSLĘ ŻE Z RACJI BRAKU PIENIĄZKÓW NFZ MNIE PRZENIESIE NA DRUGI ROK ALE CO TAM WAŻNE ŻE PO KONSULTACJI I WAŻNE ŻE MAM NA CO CZEKAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nimmka_81
PASSI Mam pytanie kiedy bylas na konsultacji we Wrocku?Nie moge sie dodzwonic do Poradni Chirurgii we Wrocławiu:( moze masz jakis aktualny nr? Czy tam jest jak kiedys przyjezdzasz i w tym samym dniu masz wizyte czy zapisuja? Bardzo mi zalezy, zeby robic w tym wlasnie miescie a potym jak na Kolejowej przestali robic zalegla cisza na forum o operacjach we Wroclawiu. Bedzie Cie operowal Jarlinski lub jego zespol? Z gory dziekuje za wszelkie wiadomosci:) Pozdrawiam! POZDROWIENIA DLA DZIEWCZYN DOCHODZACYCH DO SIEBIE PO OPERACJI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia1804
PASSI możesz powiedzieć jak zaczęłaś starać się o operację przez NFZ? Ja nie wiem jak się za to zabrać a moja lekarka też za pomocna nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PASSI,jaki masz rozmiar biustonosza abym miala jakis poglad na sytuacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamapka
jutro mój wielki dzień.... trzymajcie za mnie kciuki dziewczyny!!! pozdrawiam i oczywiscie jak wróce do domku dam znac jak było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamapka, trzymam kciuki. Tylko wyjedź odpowiednio wcześnie ;) Koniecznie zdaj relację, jak tylko wrócisz do domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agania85
Hej dziewczyny! Za tydzień czeka mnie operacja pomniejszenia piersi.Tak jak na początku byłam bardzo szczęśliwa tak teraz jestem pełna obaw.Zaczynam bać się bólu, tego co będzie po i ,co najważniejsze, efektu.Rozmiar mam 85F i che zmniejszyć do miseczki C.Operacje będę miała finansowaną przez NFZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia1804
Agania85 Możesz napisać jak ubiegałaś sie o sfinansowanie operacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PASSI
ODPOWIEM HURTOWO - ROZMIAR BUSTONOSZA KONIEC TABELI :) MIĘDZY H A J - ROBIONE NA ZAMÓWIENIE WŚIEKLE DROGIE U ORSECIARKI NUMER NA WISNIOWA ZNAJDE I WPISZE WŁASNIE DZIS DZWONIŁAM DO SZPITALA I TAK JAK MYŚLAŁAM NARAZIE CISZA BO NFZ PIENIEDZY NIE MA MAM DZWONIC PO 15 STYCZNIA . NA WISNIOWEJ ZAKWALIFIKOWAŁAM SIĘ BEZ KŁOPOTÓW POTRZEBNE BYŁO TYLKO SKIEROWANIE DO PORADNI CHIRURGII PLASTYCZNEJ - UWAGA NA SKIEROWANIU MA BYĆ PORADNIA !!!!!!!!!!!!1 WYSTAWIŁA MI JE LEKARZ RODZINNA Z PODEJRZENIEM PRZEROSTU GRUCZOŁU PIERSIOWEGO CZYLI GIGATOMASTII NA MIEJSCU PANI DOKTOR OBEJRZAŁA OBMACAŁA I WPISAŁA MNIE NA LISTĘ OCZEKUJĄCYCH POPROSIŁA TYLKO BYM W TRAKCIE OCZEKIWANIA ZROBIŁA SOBIE SZCZEPIENIA -ŻÓŁTACZKA ORAZ MIAŁA OPINIE OD ORTOPEDY I NEUROLOGA ALE TO DLATEGO ŻE MIAŁAM DRĘTWIENIE RĄK ORAZ AKTUALNE WYNIKI USG W MOIM PRZYPADKU MAM ZDJĘCIA Z MAMMOGRAFII GDYZ JESTEM POD STAŁĄ KONTROLA LEKARZA - W TYCH GIGANTACH TRUDNO DOMACAC SIE GUZKÓW :) A CO DO DROGI OPERACJI NA NFZ TO WŁASNIE TAK MNIEJ WIĘCEJ WYGLĄDA ZRESZTA NA POCZĄTKU FORUM TEZ JEST OPISANA JA Z TEGO OPISU KORZYSTAŁAM PORADNIA NA WIŚNIOWEJ WSPANIAŁA LEKARKA SWIETNA WSZYSCY MILI :) NIE WIEM CZY BĘDZIE MNIE OPEROWAŁ JARLIŃSKI CHCIAŁABYM :) JEST PODOBNO SWIETNY CZAS POKAŻE NARAZIE CZEKAM NA NASZ KOCHANY NFZ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agania85
sylwunia1804 Od momentu kiedy dowiedziałam się, że tą operacje może zrefundować NFZ do uzyskania terminu operacji minął ponad rok.Od ortopedy dostałam( a raczej wyprosiłam) skierowanie do poradni chirurgii plastycznej.Chirurg u którego byłam na konsultacji stwierdził, że operacja ta jest możliwa do sfinansowania przez NFZ jeśli tylko znajda się jakieś inne, po za estetycznymi,przesłanki do jej wykonania.W moim przypadku była to lekka wada kręgosłupa w odcinku piersiowym.Zostałam skierowana ponownie do ortopedy , który kazał mi wykonać rezonans magnetyczny.Z wynikiem i zaleceniem,jak to ładnie pan doktor napisał- operacyjnego leczenia gigantomastii, wróciłam znowu do chirurga plastyka.I w tym momencie lekarz kazał mi jeszcze zrobić mammografie, wypisał skierowanie do szpitala i kazał czekać na wyznaczenie terminu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×