Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

WITAM ZAPISAŁAM SIE DO LEKARZA PIERWSZEGO KONTAKTU !!!!! I OD RAZU DO ORTOPEDY !!!! Dajecie dużo siły do działania pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40-stka
hexe trzymam kciuki, ja będę 18-tego u pana doktorka, jak będę miała okazję to zapytam, co z takimi przypadkami przesuniętymi robią, może czegoś się dowiem marzena teraz to potrzebujesz tylko cierpliwości i pewności siebie, lekarzowi pierwszego kont. nie daj się zbyć, proś o skierowanie i jak będzie coś stękał to wal prosto z mostu, że nie on decyduje o tym czy robić operację, ma Ci tylko umożliwić podjęcie działania, uprzedzam, że może być zdziwiony, bo na pewno wśród tych babć, które ma codziennie w gabinecie takie przypadki mu sie nie trafiają. Ja przy mojej takiej wizycie wyłożyłam lekarzowi jaka jest procedura, bo w ogóle nie wiedział, że na nfz można. Jak zobaczył ile wiem na ten temat to nawet nie jęknął. Poza tym to był młody doktorek jeszcze bardziej skrępowany sytuacją niż ja. Z tego, co pisały dziewczyny gorzej bywa u ortopedów (mnie akurat szybko poszło). Pamiętaj tylko, żeby wypisał Ci trochę bardziej obszerną opinię, a nie świstek wyrwany z notesu. Jak masz rtg kręgosłupa to zabierz. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
hexe_asuu moze zmien lekarza, mnie cycastaaga zapisala do dr marcina nowaka,(o ktorym wiecej dowiedzialam sie od psiarki-nie wiem dlaczego nic o nim wiecej nie ma na formu???)i po konsultacji 3 kwietnia operacje mam 15 lipca-mogloby byc o ok 2 tyg szybciej, ale ze wzgledu na dzieci nie moglam.Moze nie warto trzymac sie 1 lekarza. pozdrawiam kola52 super, od konsultacji do operacji tlko 4 tyg- to chyba rekord :) powodzenia dziewczyny, czy ktoras z was (juz po) prosila o wszczepienie w trakcie operacji troche tego tluszczu nad sutek,zeby piersi mialy bardziej okragly ksztalt i wieksze wrazenie uniesienia? widzialam na kilku angielskich zdjeciach (w klinikach prywatnych) -ladnie to wyglada i zastanawiam sie czy u nas tez tak robia. marzena49 zeby przyspieszyc to cale bieganie to njlepiej juz od lekarza pierwszego kontaktu dostac skierowanie na rtg i do ortopedy udac sie z opisana plyta, jak beda tam jakies zmiany to lekarzi(ortopedzie) trudniej bedzie cie splawic/powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Redukcja
fajnie kasiol2013, bo ja drugiego lipca. juz sie doczekac nie moge. ja za granica i prywatnie. na tym forum duzo sie dowiedzialam, ale mimo to bede stosowac sie do zalecen mojego lekarza - odnosnie ran, blizn, dzwigania itd. ale o tym bede mogla napisac dopiero po operacji. na serio musze zrzucic jeszcze kilka kilo, ale mam zero woli do tego. probowalam sie mierzyc, ale i tak romiaru biustonosza okreslic nie umiem. pod biustem 72, w biuscie, lecz w miekkim biustonoszu 86, bez biustonosza pochylona 94. sama upycham je w 75 B. teraz znow waga w gore, wiec B zrobilo sie z lekka za ciasne. waga w gore, bo durny pms,a takze jakas durna choroba i wiecznie chce mi sie jesc. wiem, ze te 86 cm, to jest nic, ale nie przy moim wzroscie, no i jest mega obwisly. a moze wcale nie mam 86 cm, bo skoro w biustonoszu, to je z lekka splaszcza. wg mnie jest wielki! tez sie nie moge dopiac w bluzki, czy koszule. nie ubieram sie tak, jakbym chciala. garbie sie. tego, ze sie ma biust, nie powinno sie wcale oddczuwac. nie bylo dnia,zebym o nim nie pomyslala, o tym, jaki jest duzy i jak mi przeszkadza. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mega dół! :((((( Kark mnie boli masakrycznie i dretwieje ręka a tyle obowiązków,że nie ma kiedy odpocząć :(( Do tego moja 9-cio miesięczna córcia wciąż domaga się noszenia na rękach :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40-stka
hexe, mam do Ciebie pytanie, czy jak dzwoniłaś do doktorka to na jakiś "specjalistyczny" numer, czy do przychodni? i czy łatwo sie dodzwoniłaś, bo przeważnie były z tym problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40-stka A czemu 18, a nie 19? Ja dzwoniłam na komórkę, dodzwoniłam się od razu, za każdym razem. Telefon komórkowy to ten dostępny w internecie wszędzie. A do przychodni dzwoniłam swoją drogą i dodzwoniłam się po 5-ciu minutach. kasiol2013 Wszystkie dziewczyny chwalą mojego lekarza i mówią, że jest niezwykle miły, ale my chyba sobie do gustu nie przypadliśmy.... Na razie zobaczę co powie na konsultacji;) gogusia78 Głowa do góry, zaczęłaś walkę o lepszą przyszłość! Trochę to potrwa, ale potem już nic Cię nie będzie bolało. A córcie trzeba zacząć odzwyczajać od noszenia na rękach i odwracać uwagę czymś innym;) Wytrenowana jestem na córeczce kuzynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolitka1505
ja chetnie wezmę twoje duże;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40-stka
xexe No taką datę ustaliliśmy, to miał być czwartek, ja musiałam wziąć pod uwagę sprawy zawodowe no i wyszło, że 18-tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40-stka Już się wystraszyłam, że go nie ma w piątek, a jest w czwartek i coś źle mnie zapisali;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psiarka
Hexe: o ile mi wiadomo to w piątki w poradni przyjmuje Nowak, a właśnie w czwartki Kulicki, mogę pod koniec tygodnia sprawdzić bo będę w Orłowskim, sprawdź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psiarka Ja do Kulickiego chodziłam w piątki i dzwoniłam też w piątek. Czyżby coś się zmieniło? Lekarz wyraźnie mi powiedział, że mam w piątek do niego przyjść. Jeśli byś mogła dowiedzieć się jak będziesz, to będę wdzięczna;) Z góry dziękuję!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dr Kulicki przyjmuje tylko w piątki, przynajmniej tak powiedziała kobieta w rejestracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A masz telefon komórkowy do doktora? Jakby co mogę Ci podać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psiarka
Hexe; przepraszam za zamieszanie,pamiętam tylko jak czytałam harmonogram przyjęć, który wisi przy rejestracji do poradni, na 100% zapytam i sprawdzę w czwartek, pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uważam, że zmniejszenie piersi jest często zabiegiem koniecznym. Zabieg jest niezwykle popularny w dzisiejszych czasach. W Warszawie bardzo sławny jest dr Piotr Osuch znakomity specjalista. Warto się z nim w tej sprawie skonsultować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polina_33
co za nachalny marketing.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm. jeszcze niedawno dla mnie to było nie do zrobienia teraz nie mogę się doczekać wizyty u pierwszego kontaktu , przygotowana jestem na 6+ dzieki waszym radom . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polina_33
co za nachalny marrketing

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mussuka
Witam i ja: Dzis pierwsza kontrola szwow po operacji (2 tygodnie temu, tak jak Andzik:) - szwow nie mialam usuwanych, bo wszedzie zalozono mi rozpuszczalne:) Wszystko goi sie prawidlowo, piersi staly sie o niebo bardziej miekkie, bo na poczatku to czulam jakbym dwa ziemniaki miala na klacie:). Schodzi opuchlizna, siniaki ale te cienkie samoprzylepne tasmy na szwach mam nosic jeszcze ze 2-3 miesiace, bo podobno zapobiegaja rozlazeniu sie blizn. Znaczy nie sa one wtedy takie szerokie tylko cieniusienkie jak nitki. Dostalam ze szpitala zapas jakichs pianek silikonowych do codziennej wymiany, rolki tasm - wszystko na te szwy i dobre slowo na pozegnanie, ze idzie ku lepszemu:). Generalnie nie boli nic ale pielegniarka zalecala, zebym co pare godzin polozyla sie na plecach tak na 15 minut bo to poprawia gojenie sie wszystkiego. Przez nastepne 2 tygodnie urlopu oczywiscie, w pracy niestety klasc sie nie moge:) za nastepne 3 tygodnie kontrola u chirurga i powrot do normalnego ruchu:) Andzik, mnie sie wydaje, ze moje piersi sa jakby wieksze niz zaraz po operacji, pewnie kwestia tego, ze boczna opuchlizna zeszla i teraz sa takie bardziej jakby "do przodu":) moj partner tez to stwierdzil na podstawie swoich pomiarow recznych pare dni po zabiegu i ostatnio;) Mam poki co tylko ten jeden stanik szpitalny, jutro kupie sobie drugi sportowy..i kiedy go wypralam to przez jakies 2 godsziny schniecia latalam z golym cycem pod bluzka - normalnie rewelacja, takich antenek w zyciu nie mialam:)) Dolaczam wiec do choru wszystkich kobiet PO: "czemu ja tego kurde wczesniej nie zrobilam?" :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Massuka Prosiłam już wcześniej ale może Ci umknęło, czy możesz podać mi swojego maila???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maj85ka
Mussuka ale zazdroszcze! U mnie wielki dzień pojutrze;-) badania mam, wyniki super, płuca czyste, krzepniecie ok, emocje maxymalne....jutro jeszcze popatrze co u Was i odezwę się już PO:)) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mussuka
Andzik, probowalam napisac na Twojego maila z jakims tlenem w koncowce, ale nie poszlo?:( pisz na mglena66@gmail.com. Maj85ka - bedzie dobrze! Ja mialam takiego pietra, ze niemal mdlalam w drodze do szpitala i pare dni wczesniej tez:)) a potem jak juz chirurg sobie poszedl szykowac narzedzia zbrodni, przyszla po mnie przemila pielegniarka, wziela za reke i z usmiechem powiedziala: ja to rozumiem ale naprawde nie martw sie o nic, jestes w bardzo dobrych rekach i jedyne co Ty masz do roboty to dobrze sobie pospac przez te 2 godziny a my wszystko zalatwimy, zebys byla zadowolona jak sie na kolacje obudzisz". Z ta kolacja to przegiela, bo niestety nie zalapalam sie juz na wieczorny posilek tylko piciu dostalam i wlasnego batona z torby pozarlam o polnocy:)) ale wszystko inne to szczera prawda. Polozysz sie, zamkniesz w sekunde oczy a jak je otworzysz to im nie uwierzysz. Takie ladne cycuszki bedziesz miec:) Ja sie na swoje napatrzec nie moge w tych nowiutkich plasterkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Massuka ten na który pisałaś to jakiś przyznany mi tu na kafeterii z urzędu;) Nie używam go. Po pracy napiszę do Ciebie:) Maj85ka My z Massuką tu jesteśmy jak blizniaczki, miałyśmy operację w ten sam dzień o tej samej godzinie:) I tak samo Ci napiszę, że strach jest i to zupełnie naturalne ale obiecuję Ci, że po wybudzeniu i zobaczeniu swoich nowych skarbów powiesz"Czemu ja tak długo zwlekałam?" Ja miałam pewne komplikacje związane z grypą, która mnie dopadła w dzień zabiegu ale gdy juz wszystko minęło to jestem przekonana, że gdyby trzeba było to jeszcze raz bym wszystko przeszła. W pracy ludzie mówią, że dużo schudłam, przyglądają się ale nie wiedzą, z czym związana jest moja zmiana. Mój mąż cieszy się bo po 11 latach małżeństwa nareszcie zobaczył mnie nago i to z pięknym uśmiechem na ustach. Zobaczysz wszystko będzie dobrze, a lato już będzie należało na Nas dziewczynki:)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mussuka
No wlasnie, ja tez schudlam i optycznie (duzo!) i fizycznie, bo mam wolne i latam na spacery kazdego dnia a waga leci:) Spoko, nie z biustu:) Andzik: cos tu musze wyjasnic: Ty juz jestes w pracy? To ile dostalas wolnego? Ja mam jeszcze 2 tygodnie laby na zwolnieniu. Bo wedlug lekarzy to wlasnie odpoczynek w ciagu dnia jest niezbedny do calkowitego zagojenia i uksztaltowania sie piersi. Regulaminowo przysluguje 4 tygodnie zwolnienia, jesli nie ma komplikacji. Ciesze sie, ze teraz wiosna to wypadlo, bo zima siedzialabym na 4 literach w domu i nabierala bioder:) a znow latem ciezko w tych plastrach zalozyc cos sexy na ramiaczkach. Teraz mam idealny czas na dojscie do formy i wypracowanie sylwetki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40-stka
Majka trzymaj się, moje subiektywne odczucie: narkoza to jest fajny stan, ja miałam wżyciu 2razy i za każdym razem bardzo mi się podobało, fakt, że akurat ja bardzo dobrze to znoszę, powodzenia Marzena na skierowaniu do poradni miałam tylko: kwalifikacja do redukcji piersi w celu odciążenia kręgosłupa, to tak jakbyś miała skierowanie do laryngologa, kardiologa czy innego lekarza; natomiast opinia od ortopedy była bardzie obszerna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×