Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość iwapoz
Laseczki wlasnie znalazlam wypowiedz na innym forum: na stronie www.ptchprie.pl jest lista certyfikowanych polskich chirurgów plastyków; jest tam też lista ośrodków z podpisaną umową z nfz; polecam sprawdzilam: macie tutaj szpitale http://www.ptchprie.pl/oddzialy_szpitalne.html a co rzucilo mi sie w oczy Polskie Towarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej Towarzystwo jest oficjalną organizacją zrzeszającą chirurgów plastyków pracujących na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Witamy na naszej stronie! Prof. Jerzy Strużyna, Prezes PTChPRiE prezesem jest prof. dr hab. n. med. Jerzy Strużyna Lekarz koordynujący WCLO, specjalista chirurgii plastycznej wlasnie z Łecznej matko by mi dobrze te cycki zrobili ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strużyna to starszy, schorowany facet. Jako jedyny z tej całej grupy z Łęcznej może nie budzić dobrych skojarzeń w relacjach z pacjentem. Ale on nie prowadzi pacjenta, bywa tylko na obchodach i wtedy wodzi prym. W końcu ordynator. Lepiej nie denerwować lwa. Miewa lepsze i gorsze dni. On nie operuje, ale bywa na sali operacyjnej jako obserwator i koordynator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko przez ciążę
Tez mam 80 D, przed ciążą byłam z nich zadowolona a teraz nie mogę na nie patrzeć, podczas ciąży urosły do rozmiaru H! Wrócily do D tylko niestety nie na swoje miejsce... teraz nie czuje sie dobrze w niczym, gdy sciagam biustonosz chce mi sie plakac, mam 24 lata a nie jedna staruszka ma cycki wyzej niz ja, kiedys bylam przeciwna operacjom plastycznym a teraz o niczym innym nie marze jak o tym zeby zmniejszyc rozmiar do C i postawic je choc troche wyzej i nie dla kogos tylko dla siebie, bo jak dobrze sie czujesz sama ze soba to i inni odbieraja cie lepiej.Dlatego zbieram kase i jade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
Ja mysle ze po ciazy duze piersi rzadko wracaja na swoje miejsce... prawa natury - acz sa szczesciary co maja wieczne antenki ps. Emilia78 co masz na mysli dokladnie Strużyna to starszy, schorowany facet. Jako jedyny z tej całej grupy z Łęcznej może nie budzić dobrych skojarzeń w relacjach z pacjentem rozumiem ze mialas kontakt z dr Stuzyna i to tylko Twoja opinia ze go nie polubilas czy jakies inne wzgledy na to wplynely ze tak mowisz bo szczerze to nie spotkalam sie z opinia podobna do Twojej a rozmawiam juz z 4 dziewczynami operowanymi w lecznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała Mi77
Mam zaświadczenie od ortopedy - w poniedziałek dzwonię do Łęcznej zapisać się na konsultację. Zapytałam dr o jej opinię nt mojego rozmiaru 65J (troche ostatnio przytyłam i jest za ciasny i cycki się zaczęły wylewa ćwięc myślę że mam70J/K),stwierdziła że jestem szczułpa (70kg 170cm wzrostu!!!!!) i taki rozmiar u mnie a u kobiety z wagą np 120kg to co innego. Mam nadzieję że szybko będę miała wizyte. Trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
Mała Mi77 pewnie w tym roku i na operacje sie zalapiesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha68
Heja,na konsultacji byłam w kwietniu.Mój obecny rozmiar to 85H.Ze względu na pracę zdecydowałam się na lipiec,chociaż miałam proponowany termin na czerwiec.Został mi miesiąc oczekiwania,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
oj to gocha68 bede Ciebie meczyc:) bo ja mam tydzien po Tobie 28 lipca przyjecie do szpitala;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha68
spoko,jak tylko ślepia otworzę jestem do usług :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwapoz przecież pisałam ze byłam w Łecznej prze spałam się i wróciłam do domu. Założyli mi cewnik, pomalowali i zamiast jechać na salę pojechałam zwiedzać Lublin :) A jeśli chodzi o czekanie na operację to rzeczywiście Warszawa to masakra. Chyba Miałam szczęście ze czekałam tylko rok razem z kwalifikacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie Panie, a miała któras z was doświadczenie w zmniejszaniu piersi u dr. Doroty Żukowskiej z Łodzi? Mam u niej termin pomniejszenia piersi za miesiąc, bardzo soe denerwuję no ale decyzję już podjęłam. Co dzien boje się bardziej , też tak miałyście? Lekarkę i klinikę wybrałam z dwóch powodów, że blisko - bo sama jestem z Łodzi no i operowała znajomą, z tym że jej powiekszała piersi, u mnie odwrotnie, chce zmniejszyc jak się przygotować psychicznie do operacji żeby tak się nie bać, doradzicie mi coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
Emilia78 ja już na twoich opiniach jednak się nie opieram bo o Stożynę 3 osoby wypytywałam i jakoś nikt nie potwierdził co wyżej napisałaś że nie budzi zaufania itd- swoja sprawa po nocy spędzonej wiesz wszytko o Łęcznej nawet że lekarz jest stary schorowany a zapewne widziałaś go może kilka chwil bo wódki nie piłaś i nie opowiadał na co choruje Tobie też wiesz że robią duże cycki co pisałaś i czasami nieuwiadomienie może pisząc tak wprowadzasz w błąd dziewczyny nowe - nie jesteś obiektywna moim zdaniem i tyle w temacie - i nie będę już komentować ani czytać co piszesz. Wybacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
gość dziś a robisz na NFZ czy prywatnie? wiesz powiekszenie to zupelnie co innego niz pomniejszenie - widzialas jak ta Pani pomniejsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
gocha68 wczoraj dzieki mi zostalo 1,5 miesiaca i mam powoli stresa -najwaznejsze by zasnac obudzic sie i oby sie dobrze leczylo...tego zycze kazdej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna7810
gocha68 i iwapoz to ja was potem będę męczyła bo mam w sierpniu haha pozdrowiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powodzenia w dążeniu do celu. Zadowolenia z biustu i mało bólu. No i żeby się dobrze goiło bo to ma znaczenie. Co zauważam po sobie... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iwapoz, nie wiem dlaczego odmawiasz Emilii prawa do własnego zdania? Gdybyś po operacji zmniejszenia piersi, obudziła się z miseczką G jak ja, to pewnie miałabyś inne zdanie nt Łęcznej. A ja jestem jedną z kilku osób, u których zostawili duże piersi. To jest fakt i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emilia, a jak się goisz? wszystko ok? Kiedy masz wizytę kontrolną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia78
No tak z tym gojeniem średnio dobrze. Odległość trochę przeraża, bo jednak jak zacznie się coś konkretnego dziać to 400 km w jedną stronę i 500 zł w plecy. A byłam już 4 razy od czasu kwalifikacji. Widzę Pani "gościu" :) , że jesteś po - to może mnie uświadomisz, bo dziewczyny na wcześniejszych stronach pisały o wychodzeniu piersi z pod pach już w czasie rekonwalescencji. Strasznie mnie to ciekawi, bo nie czaję tematu .... I tak się zastanawiam czy ja Cię nie znam - nie chcę pisać o jaki nick mi chodzi - ale czy my czasem nie wymieniałyśmy się mailami w tamtym roku ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emilia, ja jestem tą niezadowoloną osobą po Łęcznej, która Cię prosiła o maila po operacji i jeszcze do Ciebie nie napisałam. Nie pamiętam, bym w tamtym roku z Tobą korespondowała. Raczej nie, bo nie zaglądałam tu rok z hakiem. U mnie było tak, że wszyscy po operacji mówili mi, że piersi są spuchnięte i gdy opuchlizna zejdzie to zmaleją. Nic takiego się nie stało. Robiły się tylko bardziej miękkie, nie taki nadmuchane i twarde jak zaraz po operacji, natomiast nic nic zmalały. Nie "wychodziły" mi też spod pach, nie wiem, co to znaczy. Goiłam się w miarę ok, bez większych problemów. 5 m-cy po operacji otwarł mi się szew na długości 1 cm, ale po tygodniu rana się zasklepiła. Blizny wokół brodawek są widoczne, kotwica mi się rozeszła. Nie ma to dla mnie znaczenia wobec faktu, że nadal mam tak duże piersi i dalej te same problemy. 500 zł dojazd do Wawy i z powrotem to dużo. Moje 2 wyjazdy do Łęcznej, wszystkie leki, opatrunki i staniki kosztowały 2 tys., więc niby bezpłatna operacja, a jednak trochę trzeba było wydać. Co do dermatixu, o który pytałaś, to nic nie wiem. Ja w sumie nie używałam żadnych maści, bo byłam totalnie załamana tym wielkim pooperacyjnym biustem i nic mi się nie chciało. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ibiza65
Emilia78 - nie stosowałam Dermatixu tylko veraderm. Skład mają taki sam, a ten drugi sporo tańszy. Teraz stosuję Bliznasil - to też żel silikonowy, cenowo jeszcze bardziej atrakcyjny, a przy małej tubce wystarczającej na 7-10 dni cena ma kolosalne znaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i jeszcze dodam, że ja ok 4 miesiące spałam na plecach. A na boku bardzo ostrożnie po 2 miesiącach. Długo też, bo prawie rok ostrożnie obchodziłam się z piersiami,.Dolne połówki piersi jakby były nie moje, przeszło po ok roku. Długo natomiast ciągnęły i bolały mnie szwy pod piersiami aż do pachy, nawet kilka dni temu miałam taki bolący tydzień, jakbym tam miała nie rozpuszczone szwy, coś mnie kłuje od czasu do czasu. Myślę, że dzieje się tak dlatego, że miałam tam jakby wyrwany kawał skóry i bardzo brzydkie zszycie, które do dziś jest jeszcze twarde. To wyglądało jakby ciachnęli nożyczkami zbyt wiele skóry i zaszyli mnie na zaszewkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łe matko, nie wiem jak Cię pocieszyć. No ja z kształtu i rozmiaru jestem mega zadowolona, ale te blizny pionowe nie są u mnie zbyt piękne. Pocieszam się ze to dopiero 3 tygodnie i przedemną kuracja silikonem. I też mam dziurę na łączeniu pionu z poziomem. No tak, ale po roku zaakceptowałaś juz taki stan rzeczy? Wiesz, ja mam kupę zdjęć dziewczyn po zabiegach i widziałam piersi tych niezadowolonych również. Owszem były duże, ale kształtne. (Choć niektóre narzekały ze są kwadratowe).Może to jest ten plus i tego się warto trzymać. Ibiza65 dzięki za info ale już poszło. Zamówiłam 4 tubki Dermatixu. Hurtowo taniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZIOMA
Dziewczyny,czy można mieć okres podczas operacji? Cewnikują w Łęcznej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZIOMA nie można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Aga
Zioma, nie wszyscy lekarze widza przeciwskazanie do zabiegu w okresie. Ale ze wzgledu na ograniczona "ruchomosc" lepiej nie miec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość AW
ZIOMA ja miałam końcówkę okresu, tampon podczas operacji, obudziłam się z cewnikiem, pielęgniarka pomogła wymienić na podpaskę. Do rana jakoś dotrwalam, potem mogłam już się ruszyć do łazienki. Tragedii nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
ZIOMA JA bylam na konsultacji to dr Madry odrazu mnie zapytal po wycznaczeniu terminu czy bede miala okres - sprawdzilam w aplikacji w tel i mowie nie bede 9dni po... a koleznake pytalam w kolejce juz po operacji biustu co byla ze jej cewnika nie zakladali i mam nadzieje mi tez nie zaloza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZIOMA
Laski jak wszystko będzie dobrze,to oddam bieliznę samantha w rozmiarze 85g/h .Trzymajcie kciuki :-).Dzięki za odpowiedzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×