Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobis23

moja dziewczyna mnie wczoraj cholernie do siebie obrzydziła

Polecane posty

Gość kobis23

zrobiłem jej niespodziankę i po pracy po nia wpadłem. nigdy tak nie robiłam bo gdy tylko pisałem czy mogę być za chwilę bo jestem w pobliżu ona pisałą że nie ma jej lub nie może. a teraz postanowiłem nie pytac o zgodę. już gdy wyszła wyglądała jakoś dziwnie-pryszcze i ogólnie bez makijażu, ale to był dopiero poczatek.gdy pojechaliśmy do mnie jakoś dziwnie się wiła gdy jej dotykałem i nie chciaął się całować bo stwierdziła że ma spierznięte usta. w końcu ją pocoałowałem a jej strasznie śmierdziało z ust...a gdy dotknęłem jej brzucha poczułem odrastające włoski!!!!myślałem że zwymiotuje zawsze gdy się widzieliśm była ładna, wyszykowana a teraz nie zdążyła i juz prawda wyszła na jaw. kiedyś mi mówiła że ma dużo tajemnic ale nie że takich wstrętnych:o zależało mi na niej ale teraz sam nie wiem...gdy na nią patrzę i przypomnę sobie ten zapach lub pomyśle gdzie jeszcze ma te włochy nie mogę powstrzymać mdłości. kiedyś potrafiłem patrzeć na nią z zachwytem...pytała mnie dziś czy wszystko ok więc skłamałem że tak, ale prawda jest taka że zepsuła wszystko:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrząsające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
debil normalny klasyczny debil ............sorry raczej prowokator ale się dałem naciąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krówka ciągutka
musze cie jednak pocieszyc ze duzo dziewczyn tak ma-jak je zastaniesz bez uprzedzenia w domu to mozesz nawet nie poznac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afvjkrwhoiugfnjre
kobis zostaw ją, wtedy będzie miała jeszcze szansę być z kimś normalnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam się z...
afvjkrwhoiugfnjre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miareczka22
Całe szczęscie ,że już teraz wiesz z jakim POTWOREM się spotykaleś. Na szczście dziewcyzan jeszcze zdąży poznać normalnego faceta. który będzie rozumiał,ze kobieta nie zawsze wyglada jak bogini. Czasem zdaży jej się gorzej wyglądac;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze to pomoze
niech teraz ona zaskoczy ciebie, ten odor z paszczy, ten twardy i niechlujny zarost, ten fiut nieumyty i ciezki od sera, te nogi smierdzace.............. i masz ja z glowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pieprze juz nie można nawet normlanie pogadać jeżeli nie założyłem tematu o penisach???:o to nie jest zadan prowokacja. ona autentycznie wyglaała strasznie. nie wiecie o co mic chodzi to się nie odzywajcie albo przynajmniej nie w ten sposób:o to nie jest takie zwykłe zaskoczenie na widok dziewczyny gdy akurat miałą zły dzień. ona wyglądała ZUPELNIE inaczej niż zwykle.:( nie jestem nie normalny! to chyba ty jesteś skoro piszesz takie rzeczy. nie wierze że wszystkie dziewczyny tak mają.dlatego nigdy nie chciaął zostawać na noc. pewnie się bałą że jej te włochy zaczną odrastać!jezu jak sobie to przypomnę to normalnie nie mogę uwierzyć!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewuszkaaaa
A kto powiedział że Ona jest nienormalna. Nikt nie jest doskonały. To chyba załozyciel tematu trochę przesadza, widac że ważniejszy jest dla Ciebie Jej wygląd, jakiś tam pryszcz, włosek niż to co do Niej czujesz i to co Ona ma w środku, czyli Jej wnętrze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afvjkrwhoiugfnjre
a co ty jesteś całą dobę pachnący, ogolony i świeży? weź się lecz człowieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze to pomoze
jezuuuuuuuuuuuu , qur.....a .......ja tez nie wierze, ze cie czytam, chlopie...........b....u....j....a....j....s....w...o....j.....e.....n....i....e...o....g....o....l....o....n.....e.....j....a....j....a........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się wyżylismy............................ ale jak gośc ma 11 lat, broda mu nie rośnie, na siusiaku włosków niet skąda ma wiedzieć że włosy odrastają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy chyba nie wiecie co piszecie!prosze żeby wypowiedział się ktoś normalny a nie 40 letnie kobiety które biadolą o tym że liczy się tylko wnętrze. mi na niej zależało na prawdę ale ile można zaakceptować do cholery!ja jej normalnie nie poznałem. pryszcz na pryszczu. gdy się widzieliśmy nie miała nic tak się postarała. zawsze żartowała że gdy się soptykamy szykuje się cały dzień. teraz jej wierzę:o sam jesteś załosny!!!!!!! nie twierdze że jestem cały dzień pachnący ale jak się obudzę to nie wyglądam jak szcur. nie mam sera bo się myje. to co ona ze sobą miałą to nie była poranna nieświeżość ale wrodzone wady które tylko maskowała!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze to pomoze
he he he he he hehhehehh heee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bierz sie za równolatki a nie dojrzałe 15=stki..............:):);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kundelka24
kobis.......twoja kobieta chyba po prostu boi sie byc przy tobie naturalna.......... no ale zęby to juz by wypadało umyc.......ja tez nie znosze smrodu z ust:-)fuj. jesli juz tak cię zraziła..........zostaw ją. kobieta powinna ci sie podobac nawet jak nie jest w makijazu i nawet wtedy jak dopiero co wstanie z łóżka. Mój facet zawsze mi powtarza jak rano wstaję- ze uroczo wyglądam z tymi potarganymi włosami i jak chodze tak sobie po mieszkaniu w samych majteczkach i koszulce. A on lata za mną i mówi ze jestem szalenie seksowna wtedy:-) Tak powinno byc....a nie ze cię twoja panna odraza bo nie ma pełnej tapety na twarzy i jest nieuczesana. Daj sobie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afvjkrwhoiugfnjre
a najciekawsze jest to, że jemu się wydaje, że te włosy by odrosły w jedną noc :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wreszcie mnie ktoś rozumie! wcześniej nie czułem tego smrodu bo zawsze jak jechaliśmy do mnie to wysiadał po gumy at teraz nie zdążyła. a co do obleśnych włosów to jak wogóle można je miec w takim miejcu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pikole......
tak to jest jak sie poznaje wytapetowane i pachnace laski a tu nagle widzi sie ja naturalna i co? i szok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzzz
a Cie rozumiem, kobis.. kiedys spotykalam sie z bardzo fajnym, na pierwszy rzut oka, facetem.. ale po pewnym czasie zaczely mnie obrzydzac jego wlosy i syfy na plecach.. a jak do tego doszly jeszcze plastikowe spinki w mankietach to odpuscilam sobie zupelnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afvjkrwhoiugfnjre
k**** zależało ci na niej i piszesz, że wygląda jak szczur, to chyba chora miłość, ciekawe jak ty wyglądasz, pewnie sam jesteś jakimś zakompleksionym gnojkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej kobis
bujaj SZCZYLU :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoo
to troche smutne...ale na przyszlosc masz nauczke zeby nie odwiedzac dziewczyny bez zapowiedzi..a tak serio to brak mi słów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlosy, no coz.....one naprawde rosna w tych!!! miejscach! chyba ze je wypalisz kwasem solnym na stale,......biedny mis-kobis....chcialby dzis....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afvjkrwhoiugfnjre
to ciekawe co by było jakby razem mieszkali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey! Przypadkowo trafiłam na Twój tekst i skusilo mnie żeby ci odpisać parę słówek.Po pierwsze powinieneś wiedzieć ,że na świecie nie żyją same boginie piękności i przystojniaczki.Większośc ludzi musi popracować nad swoim wyglądem. Czy nie widzialeś nigdy zdjęć zrobionych z ukrycia takim \"chodzącym pięknością\" jak np. Pamelka Anderson, Kate Moss,Britney Spears itp? -nieumalowanym, nieuczesanym wymyślnie i w zwyklych ciuchach? Ja widziałam i uwierz mi, że nie mają nic wspólnego z tym co widzisz na galach, w filmach na wybiegach -one też muszą się umalować, pokryć nierówności cery, pryszcze i tuszować ciuchami sylwetkę. A zapach z ust-niestety-jeśli są problemy z zębami lub żołądkiem to trzeba się leczyć, a póki co kamuflować np. miętą.A Ty chłopie doceń, że Twoja Pani wiedząc że nie jest ideałem i chcąc się Tobie podobać wkłada w to tyle wysiłku, że Ci się spodobała i do tej pory utzrymywała Cię w przekonaniu, że jest piękna z natury.A teraz na pewno gryzie paznokcie i zamartwia się czy Ty właśnie się do niej nie zniechęcisz.I stało się to czego się obawiala, że zobaczyłeś co nie miałeś i mina Ci zrzędła.Może miała też gorszy dzień, albo w pracy nie pozwalają im na poczucie się kobietą zadbaną i musi chodzić jak szara skromna myszka.Ale za to potem zamienia się w boginię tylko dla Ciebie.No i nikt Ci jej nie poderwie...w pracy.A Ty zawsze jesteś pięknisiem pachnącym, ubranym i zadbanym? Idąc z nia na randkę nie robisz nic juz ze sobą? Poza tym czy Tobie podoba się też jej charakter czy jesteś z nią bo fajnie wygląda9 jak sie zrobi na bóstwo)? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×