Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobis23

moja dziewczyna mnie wczoraj cholernie do siebie obrzydziła

Polecane posty

Gość .... ..... pol
gościu sie zgrywa udaje że mu z krocza nie jedzie na 100% teraz w porze popołudnia nieżle smrodem daje a giry po wyjęciu z buciorów czadzą aż w nochalu kręci Taka zgrywka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boże....
a brałeś pod uwagę to że dziewczyna o której piszesz może zajrzeć na forum i przeczytać co naprawdę o niej sądzisz? Przykro mi że tak wyszło....przykro mi czytac to co piszesz o mnie.....naprawdę nie wiedziałam.....żegnaj Sławek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie znęcajcie się nad
chłopakiem ! Jestem kobietą i wiem, jak wyglądają kobiety umalowane i takie prosto z łóżka (mieszkałam np. w akademiku i widywałam swoje koleżanki o różnych porach dnia). Bywają takie laseczki, które nawet po wstaniu z łóżka wyglądają całkiem przyjemnie dla oka i takie, których widok odrzuca. Pamiętam mój szok, kiedy zamieszkała z nami pewna Kasia, którą znałam do tej pory tylko przelotnie - zgrabna, zadbana, urodziwa. Jak ją zobaczyłam rano - właśnie z wypryskami, które umiejętnie maskowała makijażem, z jakimiś cienkimi tłustymi włoskami typu "trzy na krzyż" (a fryzurę też umiała sobie zrobić, żeby wygladała na bujną i twarzową), drapiącą się pod zarośniętymi pachami...blee...blee.. pomyślałam "o Chryste, nie chciałabym być jej facetem !" .Po prostu okropność ! Inne moje koleżanki w sytuacjach "porannych" wyglądały różnie, często na swój sposób uroczo w tym swoim zaspaniu i nieumalowaniu ale ona - wywoływała we mnie obrzydzenie. Na szczęscie po dwóch miesiącach się wyprowadziła do innego pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak uważasz
Tylko w tym problem, że jak poznał mnie mój mężczyzna to nie miałam na sobie tapety ( ogólnie jej nie posiadam), więc i rano po przebudzeniu zbyt wielkiej różnicy nie było, ba nawet z rana wygląda się ładniej o ile prześpi się całą noc;) Skóra taka wypoczęta i w ogóle. Poza tym niektóre kobiety w tym ja wolą postawić na pielęgnację, dobrze dobrane kremy, zdrowe jedzenie etc. A nawet gdybym miała być pryszczatą to nic, znam osoby, które pomimo nieidealnej cery wyglądają o niebo lepiej od osób z piękną skórą i brzydkimi rysami. A jak zęby są należycie czyszczone przed snem, nie tylko "myte", ale dokładnie wyczyszczone również nićmi dentystycznymi, następnie dobrze wypłukane płynem do higieny jamy ustnej, wtedy żaden odrażający zapach nikogo nie powali, chyba, że ktoś ma chore, zepsute zęby albo inne problemy warunkujące problemy z nieświeżym oddechem. Jak widzisz nie wszyscy kłamią. Poza tym rano najmniej u mojego partnera liczy się wygląd, jego pryszcze itp. mankamenty, liczy się dla mnie to, że się budzi ze mną. Tylko, jeżeli ktoś dba o siebie to z gorszą cerą będzie wyglądać dobrze, bo będzie wypielęgnowany. Natomiast brudas nawet ładny będzie odrażający. Więc coś w tym jest. W sytuacji gdyby ją krytykował za coś, na co wpływu nie ma lub nie musi mieć, to byłbyś tylko skończonym, pustym dupkiem, ale nie mycie się, to nie jest kwestia podobna do nagminnych wizyt u kosmetyczki. To drugie to kaprys, to pierwsze kultura. Niepotrzebny jest manicure, aby mieć ładne dłonie. Wystarczą obcięte paznokcie i wcieranie kremu do rąk po każdym umyciu. Natomiast w kwestii depilacji, to może lepiej by zrobiła rozjaśniając te włoski i kłopot mniejszy, golenie to nie jest dobre rozwiązanie. Ale zamiast uciekać od niej mógłbyś po prostu okazać się w miarę dojrzałym 13-latkiem i delikatnie zasugerować wizytę u kosmetyczki. Np. mówić, że bardzo lubisz jej gładkie ciało, a słyszałeś, że wosk daje dobre rezultaty, może by spróbowała? Dać jej do zrozumienia, że to rozumiesz. Łatwiej jest uciec niż postąpić wobec niej w porządku. Jeżeli nie chcesz z nią być, to nie traktuj jej jak ufo, tylko człowieka, doradź coś grzecznie i odejdź z godnością:0 Niestety ludzie w tym kobiety posiadają włosy na całym ciele i to akurat nie jest Twoją sprawą gdzie je ma. Nie wybierała sobie tego jak będzie wyglądać i gdzie jej będą włoski rosnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno sławka
szkoda ze trafiłas na takiego ...k**** no brak mi słow...padalca trzymaj sie cieplutko🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak uważasz
co do mycie się, wystarczy zasugerować, że lubisz naturalnie pachnące świeżo umty ciało. To może zamiast malować się dla Ciebie zacznie się myć i nie bedzie drżeć ze strachu, że ją odrzucić. Bo to kolorowe pisemka nakręcają tę całą machinę przypominającą wieczny bal dla przebierańców. Niektórzy pewnie zaczynają wierzyć, że ich kobiety z natury mają na powiekach mieniącą się skórę, długie gęste rzęsy i piękne połyskujące usta. Zgroza... Lepiej pielęgnować niż tuszować. Czasami to człowiek ma tyle zajęć, że nie ma czasu się porządnie wykąpać, należy to zrozumieć. I zamiast do siebie do mieszkania zabierać taką dziewczynę może należałoby najpierw pozwolić się jej w spokoju wykąpać. Być może właśnie była przed prysznicem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .... ..... pol
DZIEWCZYNO SŁAWKA Czy możesz nam napisać czy on jest faktycznie taki idealny za jakiego sie podaje ????????????????????????????????????????????? Ciekawość mnie zżera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magggggg
Ja tak jak Twoja dziewczyna nie maluje się do pracy. Pracuje z płcią brzybką i powiem szczerze, że robie to z premedytacją, bo umalowana to opędzić się od ich głębokich spojrzeń i komplementów nie mogę - nie zrozum mnie źle ale to jest na dłuższą mete naprawdę irytujące. Lubię trzymać dystans bo praca to praca i tylko na tym się skupic trzeba. Nieskromnie napisze - moje oczy są bardzo zalotne - a jak je pomaluje to aż wyzywające tak twierszi moja mama ;) Do kokietek nie należę :) Nie oceniaj ludzi po wygladzie, bo dużo przegrasz w zyciu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magggggg
Ja tak jak Twoja dziewczyna nie maluje się do pracy. Pracuje z płcią brzybką i powiem szczerze, że robie to z premedytacją, bo umalowana to opędzić się od ich głębokich spojrzeń i komplementów nie mogę - nie zrozum mnie źle ale to jest na dłuższą mete naprawdę irytujące. Lubię trzymać dystans bo praca to praca i tylko na tym się skupic trzeba. Nieskromnie napisze - moje oczy są bardzo zalotne - a jak je pomaluje to aż wyzywające tak twierszi moja mama ;) Do kokietek nie należę :) Nie oceniaj ludzi po wygladzie, bo dużo przegrasz w zyciu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 66548725916
Powiem jedno to ku...wa jakiś prostak jebany Myśle że ze wsi sie bydle wyrwało i struga pawia :) :( :( :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boże..............
jestem pewna że to był on..dlatego teraz się nie odzywa...prosze was nie piszcie że się nie myję czy powinnam iść do kosmetyczki czy umyć żeby.Tak wyszło nic na to nie poradzę...podejrzewałam że może go to do mnie zniechęcić ale ostatnio było tak miło....myślałam że..boże...ja myślałam że go kocham... a co do pryszczy to wcale nie mam ich aż tyle.Zdarza mi się że jest ich troche przed okresem.Co do włosów to pomylił się bo wcale tak nie jest...Boże nie mam siły komentować tego co napisał ten idiota! życzę Ci powodzenia Sławek w szukaniu dziewczyny idealnej.A tak a propos to Tobie też śmierdzi z ust-ja przynajmniej fatyguję się i kupuję gumę...a Twoje pryszcze na plecach i rękach też nie są apetycznym widokiem. a i jeszcze jedno!:masz małego penisa:o naprawdę prawie go nie czułam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loleczka
kobis - a ja Cię rozumiem, mimo że jestem kobietą. miałeś prawo czuć się oszukany. dziwię się tylko, że wielu facetów daje się naciąć na takie oszustwa i woli panienki, którym tapeta kapie z gęby, niż naturalne, ładne dziewczyny. owszem, te z tapetą, o ile jest ona fachowo zrobiona napewno bardziej przyciągają uwagę. ale tak naprawdę musicie się liczyć, że wtedy bierzecie w ciemno i nigdy nie wiadomo co za potwór się pod tą maską skrywa. kobiety mają swoje sposoby na tuszowanie mankamentów urody, a im bardziej odstawiona panna tym więcej ma do ukrycia. wielu kolesi zachwyca się piosenkarkami, aktorkami - widzieliście chociaż kilka z tych piękności bez makijażu? założę się, że Twoja laska i tak jest ładniejsza przynajmniej od połowy z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteście głupie wy wszystkie które piszecie o tym że dziewczyna która stara się coś ukryć przed facetem i robi to w form makijażu itd nie zasługuje na uczucie, akceptację... prowokowałam was a wy dałyście się wciągnąć w tą grę....to że dziewczyna stosuje makijaż by coś ukryć nie jest niczym złym-widocznie inaczej nie może. To że brzydko pachnie jej z ust-widocznie nie jej wina. pozdrawiam panie które broniły nieszczęsnej dziewczyny wyimaginowanego kobisa i potępiam te które pisały \"rzuć ją skoro bez makijażu wygąda nieciekawie\"...widocznie jesteście niedojrzałe...dodam że sama nie mam takich problemów. byłam ciekawa jak zaregujecie no i proszę:o wybaczcie ta prowokacje ale warto było sie dowiedzieć tego co się dowiedziałam(a dziewczyna sławka to też wytór wyobrażni:o )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lambadba
cytuje- "to ze jej brzydko pachnie z ust- widocznie nie jej wina"- Boże a widziałąs kiedys szczoteczke i paste do zębów???????????? jak sie dba o higiene jamy ustnej debilko to nie wali z paszczy!!!!! ty pewnie znalazłas sie w takiej sytuacji jakąs sprowokowałas......tez ci pewnie waliło z paszczy i miałas jakis zarost na brzuchu i facet cie rzucił......hehehehe.........no i miał racje smierdzielu!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afvjkrwhoiugfnjre
WOW, jesteśmy pod wrażeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D kobieto ja mam 31 lat i mój mąż ma naprawdę gdzieś skąd mi jak się wyraziłaś \"wali\". to że kiedyś komuś pachnie z ust może byś spowodowane chorobą żołądka...zresztą nieważne. ważna jest wasz nietolerancja i niestesty także jak widac głupota. założyłam ten temat bo to forum jest zabawne...zabawne jest to jakich rzeczy człowiek się może dowiedzieć....po prostu lubię was prowokować kobietki \"myślace\"...nawet nie wiecie ile topiców jeszcze, oprócz tego jest moich(czyli wyssanych z palca)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zenon Adapter
Makijaż to próba oszukania faceta. Jak dziewczyna moze zyc ze swiadomoscia ze podoba sie tylko w makijazu. Makijaz to wirtualny swiat. Proponuje dodac perukę, sztuczne zęby. gumową inteligentną pochwe sterowaną elektronicznie i mamy cyborga. Makijaz to wstep do tego wszystkiego. Poza tym jak mozna dotykac dziewczyne ktora ma cała twarz wymazana jakims swinstwem tlustym albo wlosy sztywne jak z plastiku. ohyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afvjkrwhoiugfnjre
i czego się ciekawego dowiedziałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grand zero
To znaczy że jesteś nieźle porypana :D kobieta 31 lat,zamiast byc teraz w pracy,siedzi na internetowym forum i wymyśla durne historie :D Byłaś z tym u psychologa :D ? A może to że to wymysliłaś,też jest kłamstwem :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lambadba
twój mąż ma to naprawde gdzies jesli którego wieczoru rozkraczysz mu sie nad twarzą z nieumytą pizdą?? az taki jest wyrozumiały? wow:-) wyrazy uznania! alez jestes tępa lalka....az mi Cię zal! załoze sie- i nie tylko ja pewnie bo reszta na ban tez- ze byłas w takiej wlasnie sytuacji o jakiej piszesz- a teraz się gęsto tłumaczysz:-) żałość z Ciebie bije kobieto!!!!! jestes pusta ..............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pracuję...całymi dniami siedzę w domu i może faktycznie trochę źle to wpływa na moją psychikę...no ale trudno. dowiedziałam się że na tym forum są oprócz normalnych dziewczyn także hipokrytki pier*olące od rzeczy farmazony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zenon Adapter
Ona mysli ze nawet gówno mozna pokochac za to jakie "jest w środku". Wygląd się nie liczy he? Na jakim swiecie ty zyjesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afvjkrwhoiugfnjre
ja to od dawna wiem i to bez takich śmiesznych podchodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak uważasz
osobiście jako myśląca kobieta wolałabym tak jak teraz posłuchać muzyki, poczytać w chwili przerwy pomiędzy nauką a zajęciami coś ciekawego, aniżeli zakładać durne tematy, tylko po to by udowodnić komuś głupotę, a tym samym przewagę, w celu dowartościowania swojej osoby. Prawdziwa inteligentna osoba czytając tego typu tematy, a bez Twojej prowokacji ich nie brakuje spojrzy na to z politowaniem, wypowie się z uprzejmości i zachowa kulturę. Brawo. Popisałaś się na równi z Paniami, które krytykujesz. 31 lat:( Poza tym co Cię obchodzi zdanie takich ludzi? Naprawdę, potrzebne Ci ono do szczęścia? Przecież jako inteligentna osoba na pewno dobierasz sobie innych przyjaciół….

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lambadba
jestes typową babą z kompleksami i niską samooceną. Idz juz stąd bo przynudzasz tępaku. Zrobiłabys cos pozytecznego i poszukała pracy leniu smierdzący!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grand zero
kobis23, to może zacznij aktywnie poszukiwać pracy,chodzić na spacery,czytać ksiązki,zamiast siedzieć w internecie :D Może to ci pomoże :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość G.O.S.I.A
A ja Cie bardzo dobrze rozumiem. Nie bede sie wypowiadac bo za duzo tu przeciwnikow . Masz racje,mnie tez by zniechecil brzydki zapach z buzi- bo jak tu wstac i nie umyc zebow (po prostu brudas) Albo te odrastajace kilku dniowe wloski... bleee - wiem ze niktore kobiety gola sobie takie miejsca (brzuch,uda,rece) ze jak to wszytsko odrasta to ... lepiej sie nie przytulac. Mam znajoma co makijaz robi ,nie przesadzajac 2 godz, a tapety na twarzy jest chyba z 2 cm.Nigdy sie nikomu nie pokarze bez makijarzu a jak sie przypadkowo ja zobaczy (wlasnie tak z rana) to ... to niech lepiej juz ona robi ten swoj makijarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może macie racje:) na serio sorry za tą prowokację:) to że wyciągnęłam takie a nie inne wniski też było tylko podpuchą.(tak można bez końca)...chyba faktycznie powinnam pogadać z psychologiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×