Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maly_czy_duzy

Penis... Jaki dla jakiej kobiety ?

Polecane posty

Gość maly_czy_duzy

Pytanie do kobiet : Wiadomo,że im wiekszy nie zawsze sie sprawdza. Są kobiety które sa zbyt ciasne i duze penisy sprawiają im ból. Sam mam 17 cm i troszke wiecej by sie przydalo :) Zawsze mi się wydawało ze drobna kobieta potrzebuje mniejszego penisa. Prosze dziewczyny pomożcie nam i wpisujcie czy np. gdy kobieta ma duze stopy to jest tez "bardziej wymagająca " w tym względzie ? Czy wogole są jakies cechy po ktorych mozna to poznac czy to sprawa bardziej indywidualna Im wiecej wpisow tym wieksza wiedza :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alalla
Ja mam male stopy 36 i lubie male peniski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolmops
ja mam stopę 40-41 i lubię umiarkowane penisy , tak od 15 do 20 , więcej mi nie trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia43
nie wiem czy to ma wpływ ale moje stopy sa duze i wymagania tez duze caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maly_czy_duzy
A wielkość dłoni ma jakies znaczenie.Powiem szczerze,ze gdy widzę kobiete z duuza dłonia to wydaje mi sie ze moj penisek zniknie w jej dłoni i dla niej to bedzoe smieszne :9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam male dlonie
stopy- rozmiar 38 a ten temat jest glupkowaty ;) ale coz... a co do moich wymagan, mam swoje odpaly ;) wymagam odchylen od normy ;) nie lubie przecietnosci, szarosci i to tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jareksi
Temat nie jest głupi.bardzo chętnie poczytam. Też nie jestem hojnie obdażony i dobrze by było wiedzieć takie sprawy gdy sie kogos poznaje. Zaoszczedzi to rozczarowan obydwu stronom. Mam 16 - 16.5 i ogromny kompleks na tym punkcie.Zawsze sie boje ze dziewczyna mnie wysmieje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary wyga
Boze znowu o wielkosci, przeciez co chwila jest płacz o wielkosci, zazwyczaj jest tak ze albo te rozmowy sa dla jaj , albo o swoje wymiary martwia sie młodzi chłopcy którzy nigdy nie uprawiali seksu, doswiadczeni mezczyzni nie bedą zadawac debilnych pytań czy 16 cm to mało czy duzo i co dziewczyny na temat jego rozmiaru sądzą. Trafisz na 2 ze odpowiedzą szczerze ze jest ok, a potem 10 kolejnych cie wysmieje, z czego 4 powaznie a 6 dla jaj. I co? I bedzie to dla ciebie wyrocznia? jak zaczniesz uprawiac regularnie sex z ukochana osoba to rozumiesz ze nie od rozmiaru penisa wszystko zalezy. A tytuł tematu jest naprawde debilny!!! Ile kobiet tyle opinii o penisach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolmops
a 16 cm to na pewno nie jest mało , jak dla mnie 13 to już jest sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko duze penisy daja rozkosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doświadczonaa
Wbrew pozorom to małe, drobne kobietki potrzebują dużego penisa, bo mają wieksze pochwy. Mają tam chyba tylko skórę i kości... Kobiety o mocniejszej budowie mają ciaśniejsze pochwy i wystarcza im penis średnich rozmiarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A to ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sie dowiedziałam
...wiadro mam:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sie dowiedziałam
"Mają tam chyba tylko skórę i kości... ":D:D:D wymiekam:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wollygator24
ja mam małe stópki bo rozmiar 36 a uwielbiam tylko duże sprzęty!!!!!!!!!!! bo lubie czuc ból podczas seksu. Taki delikatny- jak daleko pcha. podnieca mnie to strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawia mnie, po co są zakładane tego typu topiki. :( Przecież raczej nie ma możliwości zmiany rozmiaru (długości) swojego penisa, więc trzeba zaakceptować taki \"sprzęt\", jaki się posiada. No i potrafić z niego zrobić użytek... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość El Paso
Do DOSWIADCZONA! Swięta racja. Małe Kobietki potrzebują duuuzego penisa. Oj dużego. Wysokie Kobiety są naprawde ciasne, wąskie . Sprawdzone i wypróbowane. Podobnie : Kobiety z płaską pupą w łóżku są b.namiętne, a z wystajcą - b.słabe i w stylu ALGIDA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość john
pieprzycie! Ja nie mam wcale długiego a kobiety są bardzo zadowolone. Nie liczy się długość lecz technika :-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www...pl
Ja mam 12 cm. Co wy na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_zadowolona
12? oj..moj facet ma + 10, a mi tak jest mokro w srodku ze i tak malo czuje...chociaz sumie nie jestem wysoka, mam male dlonie i stopy..ysle ze szeroka tam tez nie jestem- chyba po prostu kobiece cipki sa elastyczne to wszystko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ma ciasnosc pochwy do dlugosci penisa? chyba liczy sie bardziej grubosc a nie dlugosc co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
posłuchajcie!! Mój mąż ma duuuży i grubyyy -CUDOWNY!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
male stopy (36), male dlonie, 168 cm wzrostu, chudzina...cipki wcale nie mam super ciasnej, a najlepiej pasuje do niej penis 17 cm mojego B::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do oolka
a Ty Kali jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja jestem malutka
a mój facet ma dużego ( 20 cm). Dla mnie jest za duży i boli mnie gdy wchodzi do końca od tyłu. Myślę że "rozmiar "kobiety ma wpływ na jej potrzeby. Ja jestem ogólnie drobna i szczupła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze tak....
taki mały ,taki duży może ŚWIETNY być taki gruby ,taki chudy może ŚWIETNY być :classic_cool: Na tym kończymy topiki o rozmiarach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie no
wg mnie male to sa tak ponizej 14cm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×