Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Malwinka2.4.

Jak wytępić nieprzyjemny zapach z mieszkania!!!!!!!

Polecane posty

Gość gość
Nic sie na to nie poradzi do czas jak nie zamontujesz dobrej wentylacji. U nas tez tak było. Już tak mi bylo wstyd że nawet jak jechałam do mamy to mowiła mi że pachniemy takim zaduchem. Zamontowaliśmy wentylację z ta firmą www.jlm.fr.pl i pozylismy się pleśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ozonowanie. Pomaga w 100%. Polecam miłego pana z firmy www.facetoddywanow.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Długo trzeba czekać na tę ekipę Airozone? Czy przyjeżdżają tego samego/następnego dnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nonane
ja polecam oczyszczacz powietrza stadler form (victor). oczyszcza rewelacyjnie, radzi sobie z przykrymi zapachami, jest wydajny, zajmuje niewiele miejsca. warto zainwestować w taką skuteczność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1plw2ple
ja polecam oczyszczacz powietrza stadler form (victor). oczyszcza rewelacyjnie, radzi sobie z przykrymi zapachami, jest wydajny, zajmuje niewiele miejsca. warto zainwestować w taką skuteczność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Airozone to chyba jedna z bardziej znanych firm w Warszawie. Też u mnie byli, a czekałem jeden dzień od czasu jak zadzwoniłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość926
Ja mam następujący problem: kupiłam mieszczanie w stanie deweloperskim. grunt malowanie, panele. Wszystko było ok do czasu aż wstawiłam do jednego pokoju kilkuletnią wyłączoną lodówkę. Od tego czasu smród w tym pomieszczeniu jest okropny. Lodówki się pozbyliśmy ale smród pozostał, co gorsze przechodzi na inne pokoje. Było wietrzone kilka dni, panele myte, nawet ozonowanie pomieszczenia nic nie dało!!! Może ktoś ma jakiś pomysł co można z tym zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to ozonowanie powinno pomóc, usunąć zapach na długo. Przy okazji dezynfekuje pomieszczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozonersi
ozonersi.pl zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość926
tak się teraz zastanawiam, czy możliwe jest żeby folia pod panelami wydawała taki zapach i tak długo (2 tyg)? Beton suchy. Ozonowani powinno pomóc, ale nie pomogło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto sprawdzić wentylację, bo to rzeczywiście może być jeden z powodów, a poza tym szukać źródła zapachu! Jeśli sami nie możemy znaleźć to można zawsze zadzwonić po panów z DDD usługi. Takie firmy radzą sobie z nieprzyjemnym zapachem w jeden dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. A ja mam tez nie przyjemny jak na co dzien jestem w domu tego nie czuje ale jak po c calym dniu przyjade do domu to czuje tęchłe mam wilgotne ściany i taki jest powod :( mieszkanie nie ocieolone :( i mimi to ze mieszkanie wietrze codziennie okna otwieram to i tak brzydki zapach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mckey
Czym ten nieprzyjemny zapach jest spowodowany? Jeśli utrzymuje się od jakiegoś czasu i nie możesz w żaden sposób go wytępić, zdecyduj się na zakup oczyszczacza powietrza, który pochłonie nieprzyjemny zapach. Ze swojej strony mogę polecić Ci http://ranking-oczyszczaczy.pl/recenzje/sharp-kc-930euw/ który latem może pełnić funkcję klimatyzatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ozonowanie, pomaga usunac wszelakie smrody organiczne jak kot, pot inne oraz nieorganiczne, farby, rozcieczalniki. Pierwsza z brzegu firma airozon.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przejąłem mieszkanie po starszej osobie. Nieruchomość po prostu śmierdziała, a poradziłem sobie samodzielnie z odświeżeniem. Zastosowałem ten zapach https://villagecandle.pl/pl/p/Swieca-Village-Candle-DUZA-645-g-French-Macaroon/616 . Lampa super wydajna, i odświeżyła całe mieszkanie w dosłownie kilka dni. Po dawnym lokatorze już żaden problem zapachowy nie został. Świetna sprawa i moim zdaniem realna alternatywa dla dość drogiego ozonowania. Zależy, kto jaki ma budżet. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilla

a może spróbuj ozonowania, u nas zadziałało:) Mieliśmy zapach stęchlizny w domku jednorodzinnym. Niestety nic nie pomagało:( Dopiero ozonowanie pomogło, wzięliśmy Airozone - bardzo fajna firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 5.02.2019 o 11:52, Gość kamilla napisał:

a może spróbuj ozonowania, u nas zadziałało:) Mieliśmy zapach stęchlizny w domku jednorodzinnym. Niestety nic nie pomagało:( Dopiero ozonowanie pomogło, wzięliśmy Airozone - bardzo fajna firma

Jak działa to ozonowanie? Długo coś takiego trwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia23

o airozone bardzo dobra firma;) Ja musiałam stęchliznę z domku letniskowego wytepić i to był jedyny sposób:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bernard

Najlepszym rozwiązaniem są pochłaniacze  zapachów, a dodatkowo pochłaniacze wilgoci. I wszystko pięknie się uzupełnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×