Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nena-l

Niskie biodrowki- fajne czy wulgarne

Polecane posty

jak stoisz to fajne ale jak usiądziesz to ci sie zsówa pod dupe i ci widac.... potem cie ludzie obgaduja ( ja do tych obgadujacych:P) niektórym wylazi dupa jak stoją!! toż to żenada, gańba, szczyt bezguścia i tandety!! najlepiej z kraju uciekac, juz lepiej jak wyłażą troche majty, lepiej to niz to drugie... ale teraz ponoc biodrówki sa nie modne tak jak dzwony lub krótkie bluzki które zostały zepchniete przez tuniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SNUPY
TE W KTÓRYCH TRZEBA MIEĆ WYGOLONĄ SĄ OBLEŚNE! TO MOŻE NIEDŁUGO ZACZNĄ CHODZIĆ W SAMYCH SKARPETKACH,NA JEDNO WYJDZIE. BLEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robby
szczeże powiem że odsłonięty brzuszek i niskie biodrówki w połączeniu z wysportowaną figurą strasznie mnie podnieca.Na odłonięty brzuszek z kolczykiem w pępku mogłbym patrzeć do woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja za biodrówkami
J tez chodze tylko w biodrowkach.. wygladam w nich poprostu najkorzystniej (mam figure prawie jak J.LO :-(, ech co ja bym dała za plaski tylek..) wklejajcie linki do fotek jakis fajnych biodrowek.. jak dla mnie to najlepiej z małymi kieszeniami albo wcale..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niefajne :/ U mnie po osiedlu noszą je \"blondyny\" (nawet zimną do kurtek odsłaniających brzuch i plecy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie te fotki
nic tu nie ma na tym forum..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxior
niskie biodrówki i odsłonięty brzuch, widoczny pępek i kilka centymetrów niżej..o jezuuu..ten widok jest NIESAMOWICIE PODNIECAJĄCY .uwielbiam jak młodziutkie nastolatki odsłaniają swoje sexowne brzuszki..ochhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodka truskawka i śmietanak
te co uważają ze biodrówki sa wulgarne zazdroszcza dziewczyna które je nosza bo sa to zazwyczaj dziewczyny szczupłe a te co nie nosza a chciałyby chociaż pisza : ze nigdy w zyciu to same grube pasztety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do powyzszej
hehehe,ale dalas...bardzo mądry tekst!!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo mądry wiem
ty nie nosisz bo pewnie grubas jestes i wszystko ci sie wylewa hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ci rozczaruje
jestem zgrabna dupa i tez nosze biodrowki!!!! hahahaha!! ale twoj tekst mnie po prostu rozwalil, bo dlaczego grubaski nie mogą ich nosic?co cie to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×