Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaniepokojona..

...czy tzn ze jestem bezplodna?...

Polecane posty

Gość zaniepokojona..

...miesiaczkuje jak kazda kobieta...tylko ze miewam spore przerwy czas nawet nie dostaje miesiaczki przez 3 miesiace...kiedys trwalo to rok...i pozniej zaczelam regularnie miesaczkowac...az do teraz znowu przerwa powinnam dostac juz 2 tygodnie temu..do tegu...zawsze wszystkie moje stosunku plciowe..moze to nieodpowiedzialne ale byly bez zabezpieczenia...niby lookalam w kalendarzyk po zajsciu i trafialam na dni nieplodne ale co to za kalendarzyk z nieregularnym okresem.....i teraz nie wiem..czy to moze znaczyc ze jestem bezplodna...a moze jakies uczulenie zakazenie..bo mam dziwnie hm"sucha" pochwe i chwilami pojawia sie taka biala wydzielina...pomocy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sworne Gacie
idz do ginekologa- endokrynologa. Mozesz byc bezplodna, lub stac sie, z tak nieregularnymi okresami. Pewnie nalezaloby to jakos wyregulowac. Nigdy nie mowilas o tym zadnemu lekarzowi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady_in_black
może masz PCOS-poszperaj w necie albo na kafeterii na ten temat...powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idż do ginekologa
zrób sobie badania hormonalne. Tutaj nikt nie stwierdzi czy jesteś bezpłodna czy niepłodna bo to znaczna różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stalowa Magnolia
co prawda to prawda, bez wizyty u gina wiele nie zwojujesz, możesz miec np. niedobór progesteronu, czym predzej idź do lekarza i zrób badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×