Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krysztalkaa

kiedy czas na zbliżenie?

Polecane posty

Gość krysztalkaa

wiem, że każdy pochodzi do tego indywidualnie i trzeba być na to odpowiendio gotowym i przygotowanm, ale kiedy uważacie, że już można... jak to było u Was? Kiedy byliście TAK blisko z osobą, którą się kocha.. nie pytam o intymne szcegóły jak było itd. tylko w jakim wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedziesz wiedziala
tutaj nie ma regul! poprostu musisz tego sama chciec! kazdy to odczuwa inaczej! jesli ktos Ci powie, ze po 12 miesiacach i 15 dniach o godzinie 19.32 bycia razem ze soba, to bedziesz czekala na ten moment? albo nie poczekasz dluzej? dla mnie sprawa jest prosta! jezeli mamy doczynienia z dojrzalymi ludzmi, z dojrzalym uczuciem, to kobieta pozada i pragnie swojego mezczyzne i chce z nim byc tak intymnie jak sie da i to wtedy jest ten czas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozalijka
Tobie chodzi o to w jakim wieku tak? ja mialam pierwszy raz w wieku 17 lat i uwazam ze to bylo za wczesnie...moim zdaniem 20 lat ale to tylko moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golas
Witaj krysztalkaa! No cóż ja mam już czterdziechę i nigdy tego nie robiłem,ale moi koledzy mówili mi że to bardzo przyjemne zajęcie.Z tego co mi wiadomo z różnych rozmów ludzie robią to kiedy im przyjdzie na to ochota,czyli po prostu spontanicznie! i doprawdy w różnym wieku. Pozdróweczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysztalkaa
tak oczywiście wiem, że dla każdego indywidualnie przychodzi, ale kobieta w wieku 20 lat np. moim zdaniem jest gotowa, jeśli jest z kimś np. o 3 lat... a wcześniej? czy zdarzają się takie przypadki? przecież dziewica w wieku 18 lat to dzisiaj rzadkość??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5000 nocy po tym jak mleko przestajesz pic pic na kolacje jestes gotowa na penetracje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golas
Witam! Olej to krocz swoją drogą1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolnyalenieszybki
głupoty gadacie z tym że dziewica 18letnia to dziś żadkość, nie zwracacie na to uwagę ile dziewczyn może klamać ze nie są dziewicami ja myślę że 50% 22 late to dziewice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolnyalenieszybki
głupoty mówicie że 18letnia dziewica to żadkość, to jest propaganda i tyle, wiele dziewczyn nie mówi że są dziewicami bo się tego wstydzą np. bo jest taka kultura że nie wypada nią być, taka chora kultura, ja myślę że z 50% 22latek to jeszcze dziewice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolnyalenieszybki
oczywiście miałem na myśli popkulturę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chodzę do liceum właśnie.. i wam powiem jak jest. jestem co prawda w 1 klasie. rocznik 89 i tylko dwie dziewczyny odemnie z klasy straciły dziewictwo. no więc jednak to nie jest taka rzadkość....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×