Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czesto...

czy czesto sie masturbujecie ?

Polecane posty

Gość czesto...

panie panowiejak to z wami?...ja mam 22 lata jestem dziewczyna i robie to codziennie czasami mam paro dniowa przerwe..aleogolnie robie to z 3 razy dziennie to normalne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysssza
to nienormalne jestes zwyklym zbokiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Golas
Witam! Ja też onanizuję się trzy razy dziennie,i nie ma dnia żebym tego nie robił.Wyjątkiem są wyjazdy wtedy wszystko zależy od warunków.Uprawiam masturbację od 13 roku życia,czyli już 27 lat i robię to leżąc w łóżku lub stojąc przed lustrem.Lewą ręką omiatam jądra a prawą obciągam penisa.Efekt jak już gdzieś pisałem naprawdę wystrzałowy.Wszystkim chłopakom gorąco polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrrrrrrrrrrrrrrr
Oj, skrzywi Wam się co nieco ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodki
wąłsnie się masturbuje lewa reką? ktos tez teraz to robu , mozemy wpsólnie powiedzice pokój na jakism chacie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość johny
ja uważam, że 95% mężczyzn i 90% kobiet to robi, tylko niewielki odsetek się do tego przyznaje. Myslę, że to wszystko jest ludzkie i nie ma co nazywać tu nikogo zboczeńcami. Ja mimo, że jestem żonaty robię to prawie codziennie, a czasem kilka razy dziennie.Uważam, że to normalny odruch każdego zdrowego człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soldo
Witaj golas! ja zrobiłem to dzisiaj tak jak ty,i faktycznie jazda jest niesamowita! Masz pomyślunek,odrazu widac doswiadczeni. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odzio
Ja też spróbowałem techniki Golsa i faktycznie lędzwie szaleją!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szymek w.
wolę raczej czyścić obuwie sobie i sąsiadom, albo grać na banjo i pić przez słomkę, ale to moja prywatna sprawa, poza tym nie wiem czym można się bezpiecznie masturbować, bo dłonią to się boję. Kiedyś coś tam grzebałem, ale wynikły nieprzyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosik nowego
Golas chcę Cię zobaczyć jak to robisz :P Elwira

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmm
zawsze kiedy tylko najdzie mnie na to ochota :p czyli ostatnimi czasy coraz częsciej :D a właśnie skoro jesteśmy juz na temacie, to może jest tu jakiś chętny Pan, który by mnie rozpalił :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmm
no niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmm
no i weź tu żyj i funkcjonuj normalnie kobieto :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmm
no nic chyba bede musiala sie sama zajac swoja muszelka.:| a szkoda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmm
no trudno...:( jakos sobie sama poradze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chetnaaa
no to dajemy, dajemy dziewczynki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór dziewczynki ! nie jesteście same,ja zawsze czuwam i ogarniam wszystko swym sokolim wzrokiem.Nie jestem pryszczatym gimnazjalistą i nie chodzę na imprezki bo mnie nudzą.Sączę piwko i przygotowuję się do milutkiej masturbacji z udziałem kocyka z którego ułożę cipkę.Oczywiście wszystko odbędzie się przed lustrem i przy miłej relaksującej łagodnej muzyce.Hmmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _*_*_*_
mmmmm..... a czy zawsze robisz to przed lustrem:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka.
hahahaha co za biedna ciota z Ciebie.. uloze cipke z kocyka hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napalona dziewczynka,wiem że to dla ludzi dziwne,ale taki się urodziłem.A czy zawsze robię to przed lustrem? najczęściej tak bardzo mnie to podnieca,ale też leżąc w łóżku rano tuż po przebudzeniu.Wyobrażam sobie różne sceny erotyczne z wybraną koleżanką i dalej już wiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goszak
Wiesz co Golas1, ale z ciebie to jest numer he he he, boki zrywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goszak
Golas1,a jak dbasz o swój sprzęt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
golas, nie ukrywam, ze twoje wypowiedzi mnie podniecily ... ... ale oprocz tego, to jestes taki tajemniczy ... czesto jak sie masturbuje przywoluje przed oczy wyobraznie wlasnie widok masturbujacego sie faceta, ach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm Cappuccino,jesteś bardzo milutka,chcę żebyś wiedziała, że dzisiaj przed pójściem spać kiedy rozpocznę codzienny magiczny rytuał masturbacyjny będę myślał tylko o tobie,i tobie będzie on poświęcony! A co do mojego sprzętu to mam wiele sposobów ich pielęgnacji,i bardzo wiele czasu mi to zajmóje.Najczęściej jednak spinam jądra gumką smaruję wywarem nagietkowym i owijam ciepłym ręcznikiem,siśka zaś owijam elastycznym bandażem nasączonym sokiem z pomarańczy i całość okładam drugim ręcznikiem.Odczekuję ok.20 min.i po wszystkim.Już po kilku dniach efekt jest widoczny.Genitalia są silne,jędrne i puszyste,a ich moc niewiarygodnie potężna!!! Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×