Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zaniepokojona mama

Boję się, że urodzę chłopca.

Polecane posty

Gość Kaama
posty zaniepokojonej mamy zaczynają coraz bardziej przypominać prowokację :O Marną prowokację :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez wole dziewczynke
ale prawda jest taka, ze kocha sie swoje dziecko niezaleznie od tego jakiej jest plci. Kiedys pracowalam jako aupair i zajmowalam sie trojka dzieci. dziewczynka 5 lat, chlopiec 4 lata i najmlodszy chlopiec-7 miesiecy. Starsze dzieci polubilam, ale tego malucha wprost pokochalam. Byl chlopcem i co z tego? Nie zdawalam sobie sprawy, ze tak mozna przywiazac sie do niemowlecia i tak za nim tesknic. I to do OBCEGO dziecka. A jesli chodzi o starsza dwojke, to byly prawie w tym samym wieku, ale zddecydowanie ciepejszymi uczuciami darzylam chlopczyka. Dziewczynka byla po prostu niegrzeczna, zlosliwa a czasami wrecz agresywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego nie ma co dywagować, trzeba brać co dają i cieszyć się, że zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaniepokojona mamo, jak ja sie urodzilam, babcia powiedziala moim rodzicom, ze dziewuchy do domu maja nie przynosic. ale przyniesli i jak mnie zobaczyla, tak zwariowala na moim punkcie. juz ponad 30 lat jestem jej pupilkiem. zobaczysz, jak urodzisz, nie bedzie dla ciebie wazne czy to syn czy corka, radosc z malenstwa bedzie wielka i bedziesz sie smiala z tego co tu teraz wypisujesz. moj synek jest sliczny, troche bryka, ale to prawo dziecka, bez wzgledu na plec. wiec przestan panikowac i ciesz sie ze mozesz miec dziecko. pomysl o tych, ktore bardzo by chcialy a nie moga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gutenmorgen
mi sie wydaje , ze powinnas najszybcie jak sie da zbadac plec dziecka , bo jak bedzie to chlopak , to zebys juz w czasie ciazy sie do tego przekonala , a nie dopiero przy porodzie - bum , wyskakuje chlopak i wtedy jakies schizy czy waty. Nie krzyczcie na nia , ze uwaza , ze nie wszystkie dzieci sa sliczne. Nie wszystkie sa sliczne , choc to raczej nie zalezy od plci. Kolezanka mi pokazala zdjecia swojego synka , az nie wiedzialam , co powiedziec , taki brzydki , ale tylko jakies mile rzeczy mamrotalam - w kazdym razie ona go wychwala pod niebiosa m a taki piekny , a taki sliczny , a taki rozkoszny- poradzisz sobie , instynkt sie obudzi wczesniej czy pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 5
Nie ma się czego bać. każde dziecko to skarb, niezależnie od płci. Mam córkę i synów. Każde z nich ma inny charakter i ionne upodobania. Nie zależy to wcale od płci. Mój syn najstarszy jest bardzo opiekuńczy i uczuciowy, natomiast córka probuje być przywódcą w rodzinie. Lubi rządzić. Najważniejsze aby były zdrowe. Tylko zdrowe dzieci nie sprawiają kłopotów.Kiedy byłam w ciąży z ostatnim dzieckiem dostałam Lifepacka Juniora. To taki nowy produkt witaminowo mineralny przeznaczony dla kobiet w ciąży i małych dzieci. Ta ciąża przebiegała bardzo prawidłowo. Nie miałam żadnych dolegliwości, a dziecko urodziło się silne i zdrowe. Nie było kłopotów ze spaniem, ani z kolkami. Od kiedy zaczęłam dzieciom podawać Lifepacka Juniora dzieci przestały mi chorować, i okazało się także że nie muszą być takie rozrabiające. http://www.suplementy.sklep.pl/sklep/product_info.php?cPath=10&products_id=21 To jest najlepsza rzecz, jaką udało mi się znależć dla mnie i moich dzieci. Same kiedyś spróbujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś żałosna
i takie kobiety właśnie nie powinny rodzić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówiłam, że to będzie chłopiec i tak też się stało. Nie będę pisać, że jestem zawiedziona i nieszczęśliwa, wręcz przeciwnie, jest mi potwornie wstyd, że pisałam coś takiego. O córeczce zawsze marzyłam, ale teraz wiem, że chłopiec to też nie jest tragedia. Cieszę się, że znam już płeć dziecka, będę się mogła zacząć powoli przygotowaywać i broń Boże nie kupować różowych ciuszków. Dziękuję Wszystkim za rady🌼 Za te niemiłe komentarze również dziękuję🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmm
dziewczynki sa lepsze nikt nie chce chlopca rodzic ja marze o 2 corkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos wam powiem kochaniutkie
moj wujek zawsze mowil,ze lepiej dwoch zlodzieji miec w domu jak jedna kurwe. i cos w tym jest chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staram się o córeczkę
Ja też chciałabym mieć córeczkę i wiem, że zrobię wszystko, żeby tego dokonać. Poczytam na ten temat, będę współżyć 2 dni przed owulacją, choć wydaje mi się to nielogiczne, ponieważ kobieta podobno zachodzi w ciąże podczas owulacji więc jak można ustrzelić dziewczynkę współżyjąć 2 dni przed dniami, w których kobieta jest płodna?? Pokombinuję, spróbuję, a jak się nie uda to trudno. Właśnie oglądałam Nianię i też chwyciło mnie za serce jak widziałam tą dziewczynkę, Boże ile bym dała by mieć córeczkę. W dodatku wszystkie znajome, siostra mają córki, nawet w serialach same dziewczynki, a ja szczerze to jeszcze nigdy w życiu nie widziałam, ślicznego, słodkiego chłopczyka. Zawsze jak niemowlę jest śliczne, to potem się okazuje, że to dziewczynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annii
można począć dziecko kilka dni przed owulacją,ponieważ plemniki mają zdolność przeżycia kilku dni w drogach rodnych kobiety. Swoją drogą przydałaby się taka podstawowa wiedza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajaaa
wstydz sie kobieto tym co napisalas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!wszystko bym oddala zeby miec dziecko niewazne jakiej plci oby bylo zdrowe !!niedawno stracilam ciaze to dopiero jest bol!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale....
ale masz kobieto problem:))cholera...jestes niepowazna,wazne zeby twoje dziecko było zdrowe .ja mam dwóch chłopców i nie wyobrażam sobie życia bez nich i na żadną dziewczynkę bym ich nie zamieniła:)) życzę miłej nocki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekkkawa
a jakie to sa dni 'na chlopca' i 'dni na dziewczynke'? pierwsze slysze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale....
wsydz założycielko topiku co napisałaś..inne kobiety latami nie mogązajśc w ciąże i oddały by wszystko żeby miec dzieciątko przy sobie aty jeszcze wybierasz.WSPÓŁCZUJE TWOJEMU SYNKOWI!!!!!!!!!!!!!!BIEDACWTO. POMYŚŁ O TYM ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekkkawa
juz doczytalam. szczerze mowiac nie rozumiem co ludzie wyrabiaja. ostatnio bylam u znajomych, ona lezy (sic!) cala ciaze. pytam sie, czy wiedza jaka jest plec dziecka? a oni taka konsternacja, nosy na kwinte : dziewczynka. i podkowki. mysle sobie: idioci! ostatnio gino wystrzelil z rewelacja, z eto jednak chlopiec. wspolczuje ewentualnej dziewczynce - podobno trudno jest okreslic plec jednoznacznie podczas ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karla Apetina
Ja jestem bardzo tolerancyjnym człowiekiem i ewentualne fanaberie odnośnie płci dziecka jestem w stanie zrozumieć. Ktoś cały czas nastawia się, że będzie córka, kupuje różowy wózek, jasne różowe ciuszki, fajne sukienki, lalki, a w końcu na USG okazuje się, że to będzie chłopiec. Jestem w stanie zrozumieć to rozczarowanie. Ja mając do wyboru chłopiec/ dziewczynka zawsze stawiałam na dziewczynkę, mimo, że wiele par pragnie właśnie synka. Mnie się udało i rzeczywiście urodzę córeczkę, ale na pewno cieszyłabym się tak samo gdyby to miał być chłopiec, miałabym tylko problem z wyborem imienia. Poza tym nie oszukujmy się: wszystkie małe dzieci wyglądają tak samo i na pierwszy rzut oka nie widać czy to chłopiec czy dziewczynka, więc ja nie widziałabym żadnego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie tam wszystko jedno
najwazniejsze ze Twoje nastawienie sie zmienilo. Nioe wolno sie nastawiac na plec.Ja znam dziewczyne ktorej moaz strasznie chcial syna a urodzila sie dziewczynka i on tej dziewczyny poprostu znac nie chcial i zaczal jej w domu pieklo z tego powodu urzadzac,musieli sie rozstac.facet nastawil sie poprostu ze pierworodny ma buc syn i nie umial sobie z tym poradzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×