Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kunkaa

LASEROWE USUWANIE ZASKÓRNIKÓW

Polecane posty

Gość duh
bez kitu ja tez prosze o jakies namiary na miejsce gdzie mozna by ten zabieg wykonac w okolicach warszawy czekammmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hepl
Ja też bardzo proszę, podawajcie jak najwiecej info do tych którzy juz przeszli ten zabieg, wiecie że mając to badziestwo cierpi sie nie miłosiernie. Chrzanie to, zmagam się z tym paskudztwem 8 lat już prawie, i pas poddam sie zabiegowi tylko żeby to było skuteczne, musze jeszcze do tego usunąć blizny żeby normalnie żyć.NORMALNIE!wkącu mam już dośc tych pudrów!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja i moja twarz
Mam pytanie do pań, które poddały sie zabiegowi laserowego usuwania zaskórników i wągrów. Czy po tym zabiegu jest możliwe, że zostaną na twarzy jakieś blizny? Zastanawiam sie własnie przed pojściem na taki zabieg, jednak nie chciałabym, zeby moja twarz wyglądała po nim gorzej niż przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazynka7
Byłam na takim zabiegu we Wrocławiu i szczerze odradzam. Strata pieniędzy. Lepiej kupić sobie peeling brzoskwiniowy HB i w taki sposób oczyszczać twarz. Nie wyda się masy pieniędzy, a osiągnie się podobne efekty co po zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamka234
Grazynka, gdzie można dostać taki kosmetyk? Powiem szczerze, że nie słyszałam nigdy o tej firmie. Czy oni mają drogie kosmetyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie można kupić ten peeling brzoskwiniowy HB? W Rossmanie go nie ma:(. Czytałam o nim wiele pozytywnych opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalciaaaaaaaaaa
Czy wie ktoś gdzie w województwie Kujawsko -pomorskim mogę zrobić laserowe oczyszczanie twarzy oczywiściee fachowo? Będę wdzięczna za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×