Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiem ze z nim nie będę

ale nie funkcjonuję

Polecane posty

Gość czytam sobie i oczom moim
To tym bardziej o co chodzi? Skad taki smutek? Nie ufalas, bo i tak nikomu nie ufamy, ty przynajmniej wiedzialas, a ze facet porabany to tym lepiej, ze sie w pore obudzilas. Gratuluj sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem ze z nim nie będę
to byl przypadek, ze się kapnęłam..wogóle nie wyglądał:(..taki glupek przyzwyczajony do zachwytów ze strony kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Georgina
Hmmm to poza zona i Toba mial jeszcze kogos? Takie typki maja po kilka kobiet, a Ty zalujesz , ze sie dowiedzialas, bo wiedzac nie honor sie z nim spotykac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem ze z nim nie będę
Georgina--->na pewno grzeszy na prawo i lewo wiem, ze jak poznam jakiegos fajnego faceta to zapomnę a tymczasem..cholernie mi się podoba, ale nie chcę juz o nim myśleć to drań, ale ludziom, ktorych spotykalam jestem obojętna, chodze do psychologa i jest lepiej, jestem mneij podatna na takie akcje..ech..szkoda, ze wtedy tak nie było:(pa 🖐️ na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem ze z nim nie będę
to jest kwestia wyzwiskl w domu ze storny matki, ktroej nadziei nie spelniam lgnę do takich drani, niby zaden z nich mnie do lozka nie zaciagnal jeszcze, ale cierpię, kiedy nie wychodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Georgina
Ja mialam z kolei kompletny brak zainteresowania ze strony ojca. Niby teraz to nadrabia, wiem, ze dopiero sobie uswiadomil, ale to siedzi we mnie ciagle. Dlatego boje sie, ze polece za kazdym facetem ktory mi okaze troche uwagi ( to oczywisice przesada, ale gdzies uslyszlalam taka intrpretacje kochanek- w moim przypadku jest w tym duzo prawdy) tylko dlatego, ze nie wierze, ze zasluguje na jakies powazne uczucie. Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem ze z nim nie będę
Georgina---> swietnie Cię rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Georgina
Tak jak ja Ciebie. znamy mechanizmy, przyczyny. Nalezaloby coś zrobić z ta wiedzą a nie szukać potwierdzenia w zyciu, ze tak wlasnie jest :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem ze z nim nie będę
Georgina ->czytam, czytam, jak nic nie pisze, tznze sie zgadzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---===999

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×