Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiem ze z nim nie będę

ale nie funkcjonuję

Polecane posty

Gość wiem ze z nim nie będę

pogonialm zonatego i choc wiem, ze to byloby dla mnie upokarzające - myślę o nim od prawie roku przeszlam zalamanie, bo mialam taki splot klopotów, ze glowa mala radzcie, wszystkie rady cenne... moze się upic? ale nie mam z kim?:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatajoba
ja za to czuje ze nie bede z nikim bo takie juz moje szczescie wiec i tak masz lepiej ale wiem co to zaczy cierpiec z milosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se pisze
no to najgorsze juz przecierpialas, jeszcze tak z rok moze i ci przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem ze z nim nie będę
jestem bezdomna uczuciowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość van dine
naprawdę chcesz radę? nie upijaj się, bo jutro zmęczy Cię kac, a poza tym możesz się upić na smutno i będzie jeszcze gorzej moja rada brzmi: "auto-afirmacja":) Powinnaś być z siebie dumna- podjęlaś trudną, ale sluszną decyzję. Sluszną z wielu powodów- postąpilaś moralnie, zadbalaś o siebie i bylaś dalekowzroczna, bylaś odważna. Moje gratulajce A po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój- wszystko się wyprostuje Może powinnaś jakoś zainicjować pozytywne zmiany w swoim zyciu? feng shui?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem ze z nim nie będę
zadnej decyzji nie bylo spadla na mnie lawina kłopotow, ktora uratowala mnie przed lowelasem - jestem po 10mies.depresji, zktorej nie wiem czy wyjdę po nim to spłynęło, jak po kaczce, nadal szaleje na randkach ..a mi nadal kaprysi drukarka i szwankuje poczta mam dlugi jak 150 i slucham piosenek, ktore mi sie z nim kojarza, slucham radia, ktore mi sie z nimkojarzy...jakichs innych przyjemnosci mi trzeba, ale nie portalu randkowego - lepiej nawet na ulicy kogos poznac, niz na randkach to był głupek....typowy co "Zona go nie rozumie" i sie "rozwodzi" szit...jutro zakladam spodnicę i kozaczki, kupię sobie rajstopy ze szwem wreszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość van dine
:) kozaczki to dobra myśl:) ja tu z tą autoafirmacją wyjechalam bo ostatnio naczytalam się książek o asertywnosci i muszę przyznać, że przekonaly mnie co do pewnych spraw...np. że nie warto tracić czasu na falszywą skromność i że warto jest chwalić samą siebie. Czyli jeślio udalo Ci się nie związać sie dupkiem i glupkiem przez którego mialabyś same klopoty to powinnaś być z siebie naprawde dumna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem ze z nim nie będę
przez jego glupotę i próżność się nie udalo...ja szalałam, milosc mu wyznawalam, ale przypadek sprawil... ze nie wyszlo... rownoczesnie go odpychalam i przyciagalam, dając mu do zrozumienia jakim jest draniem.. w kazdym razie mialam takie klopoty, ze nie w glowie mi byla milosc...nadal mam, bo wpadlam i wyjsc nie mogę..ten God to jednak ma łeb na karku i tego Aniola Strusia mi zeslala, ale ja się męczę!!! ...wa no:o jutro to się normlanie tak odstrzelę, chocbym miala skonac na tych obcasach:o jak mnie zobaczycie na Marszlkowskiej, to nie pytajcie, czy nie chcę zarobić :P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem ze z nim nie będę
van dine--------->dziękuję Ci za wsparcie, ale wiesz serce glupie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość van dine
:D rozbawiłaś mnie....ja myślę, że z taką końską dawką poczucia humoru szybko wyjdziesz na prostą... jutro będe jechać Marszałkowską więc będę miała oczy szeroko otwarte!;) jak sama widzisz God ma dla Ciebie inne plany niż użerka z żonatym, i dobrze!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem ze z nim nie będę
...a niech tam, jutro idę po rajstopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze szwem to
w wyszukiwarce są tylko rury stalowe, rury ze szwem, rury bez szwu, rury czarne stalowe, rury ocynkowane, ... Rury stal. czarne ze szwem wzdłużnym, przewodowe i konstrukcyjne. ... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poiuytre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisze ktos cos jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusz nie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kurczaku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Georgina
Bardzo dobrze zrobilas, ja też tak chce. Nie daje sie pogonic, a ja az tak bardzo sie nie staram, tylko jęcze , ze musze to skonczyc. :(. Taka zalosna jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem ze z nim nie będę
Georgina to moze chociaz sie nie przyznawaj jak on ma na imię, bo mi serce pęknie, jak sie okaze, ze to tamten łajdak:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łeeee...
sporo osób w tarapatach...sporo też przekonanych że związki są daremne, przyłączę się radośnie, acz radość ma jest wymuszona...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łeeee...
no prawda...niestety...raczej nie zrozumie...hmm...do jakich absurdów jesteśmy zdolni, żeby tylko z kimś tam być. Jakby to miało stanowić największe szczęście!! A jak nie daj bóg się nie uda, to tragedia jakaś...trzeźwo rzecz ujumjąc to przecież absurd!! Hehe...no tak, ale kto tu jest trzeźwy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Georgina
Hmmmm czyli, po prostu myslisz, ze to ten sam lajdak? Czyli to jakis lajdaczysko straszne :(. W sumie to czego sie spodziewac. W koncu kto wie lepiej jacy sa naprawde niż my :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam sobie i oczom moim
W czym probvlem, o co chodzi? Ufalas mu?Dupa tam ufalas, ufalas swojemu wyobrazeniu o nim, znalas go? dupa tam znalas, myslalas ze znasz, takie bylo TWOJE wyobrazenie o nim. Teraz sie denerwujesz bo okazalo sie ze sie mylilas, ze twoje wyobrazenie bylo mylne.Trudno przyznac sie do bledu.Tak naprawde zla jestes na siebie, ze twoje wyobrazenie o tym czlowieku bylo mylne, a nie na niego, on jest taki jaki byl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem ze z nim nie będę
ja się podstępem dowiedzialam, ze kolo ma casly czas kogoś :( a gdybym ufala, to przynajmniej bym się z nim bzyknęła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×