Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bojaźliwa

Dziewczyny pomóżcie - panicznie boję się porodu

Polecane posty

Gość bojaźliwa

Nikt nie jest mi w stanie przetłumaczyc ze jest on do przezycia:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rymsztyk
Tu nie trzeba nic tłumaczyć - przeżyjesz, bo od tego sie nie umiera. Idź juz spac dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bojaźliwa
dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajsij
A jestes juz w ciazy czy planujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rymsztyk
Ty nie szukasz pomocy, tylko masz ubaw z kobiet, które biora cię poważnie. to brzydko z twojej strony więc nie oczekuj kurtuazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeżyjesz... to natura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bojaźliwa
nie mam ubawu i mi nie ubliżaj dobrze?? a w ciązy nie jestem mam 29 lat chciałabym miec dziecko ale mnie paralizuje mysl o porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie tez paralizowala...
...a teraz mam dwoje dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to....
No to adoptuj dzidzie i bedziez miala problem z glowy.....:) nie bedziesz sie stresowac porodem a dziecko bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adopcja odpada
Adopcji nie polecam prawda jest taka, że nigdy nie wiadomo na kogo trafisz, któż to wie może właśnie to dziecko za którym tyle się nalatałaś na starość Cię zabije. Nie rozumiem czemu w takim razie nie zdecydujesz się na znieczulenie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty no sorki, ale jakiej pomocy oczekujesz, jak piszesz, że NIKT nie jest w stanie ci przetłumaczyć, ze jest on do przezycia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chcecie to nie miejcie
a Twoja mamusia przezyła poród?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może jak w końcu będziesz w ciąży to postaram się Tobie przetłumaczyć że nie ma się czego bać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość An...na
JA też panicznie się bałam, dlatego poprosiłam o cesarkę i lekarz na szczęście zrozumiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się panicznie bałam cesarki, że będą mnie kroić i grzebać mi w brzuchu.. bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie balam sie ze cos bedzie nie tak i bede musiala miec cesarke, ja strasznie chcialam urodzic naturalnie. no i udalo sie, bylo ciezko, ale wszystko mija w jednym momencie - jak ci poloza dziecko na piersiach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak juz zajdziesz w ciaze to przestaniesz sie bac porodu-zaczniesz sie bac o malenstwo zeby bylo zdrowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula32
Ja przy pierwszej ciąży tak panicznie bałam się porodu że wogóle nie dostałam bóli mimo wywoływania.Wkońcu tętno dziecku zaczęło spadać i musieli mi zrobić cesarkę.Za drugim razem byłam wyluzowana i modliłam się o normalny poród i udało się,przeżyłam to i nie żałuję.Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pop
Ja trzesłam gaciami, a na sama myśl o ciązy robiło mi się niedobrze. Teraz mam pół roczną córeczkę i jestem uradowana z jej przyjścia na świat. Poród trwał 20 godzin a mimo to nie było to najbolesniejsze przeżycie. Ból jest niczym w porównaniu z uczuciem topienia sie ( to od ciśnienia). Ne jest lekko miec 20 godzin skurcz co 3 minuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doktorzyca
wszystko ci popęka i będzie bolało,mam nadzieję,że paskudztwa nie złapiesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zarzadaj cesarki, masz takie prawo tylko oczywiscie wtedy jest to zabieg płatny, jesli jest na zyczenie, bo cesarka to ostatecznosc i lekarze boja sie jej wykonywac, u mnie w szpitalu cesarka na zyczenie kosztuje jakies 400 zł, ale słyszałam tez o cenie 1000 zł za cesarke i wiekszej. w 8 miesiacu idz do szpitala w którym bedziesz rodzic i poweidz ze przy porodzie chcesz cesarke zapłacisz i problem z głowy. Ja tam jednak wole naturalnie, moze bardziej sie wycieprie przy porodzei, ale szybciej wyzdrowieje po nim :):):) bo ponoc po cesarce długo sie dochodzi do siebie, wszystko boli itd. zreszat zrobisz jak bedziesz chcoiała, jak juz zajdziesz w ciaze !! to tylko pare godzin strachu, ale spójz ile przed porodem i po porodzie masz radosci, to jest niedoopisania :) powodzenia zycze !! 🌼 papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×