Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak to jestttt

laser na cienie pod oczami

Polecane posty

Gość Natalia03542
Witam wszystkich! ;) Ja również jestem zainteresowana tym zabiegiem, ale mam kilka pytań i bardzo prosiłabym o odpowiedz tych którzy coś wiedzą o tym zabiegu ;) 1. Chyba podstawowe pytanie ile kosztuje ten zabieg i ile razy trzeba go powtarzać? 2. Jak długo będę mogła cieszyć się tym efektem w razie wykonania zabiegu ? 3. Czy są jakieś przeciwwskazania ? 4. Oraz jakie są wady tego zabiegu? Czy coś może się nie powieść? Czy mogę mieć później jakieś problemy z oczami lub skórą w okolicy oczu? Z góry dziękuję za pomoc ;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Zapraszam do zapoznania się z moim artykułem ;-) odnośnie zabiegu Madonna Lift - czyli frakcjonowanie laserowe laserem CO2 okolic oczu - powiek zarówno górnych jak i dolnych. Również jest tam umieszczona cena zabiegu w Naszej Klinice. http://www.botokspoznan.pl/news,pl,60.html Zapraszam do kliknięcia na zdjęcie, gdyż starałam się dać je w dużej rozdzielczości, aby było widać efekt - w tym wypadku liftingujacy, aczkolwiek na cienie pod oczami ta metoda również ma dobre zastosowanie. Przeciwwskazania oraz zalecenia po zabiegu i krótki opis dostępny jest natomiast: http://www.botokspoznan.pl/laser-co2.html Mam nadzieję, że opis zabiegu będzie dla Was czytelny i zrozumiały. W innym przypadku proszę o uwagi - postaram się jak najlepiej wytłumaczyć na czym polega zabieg, etc. Pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisia2@
Na cienie pod oczami polecam marke Blane jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romanka @
Polecam wszystkim rewelacyjne dwufazowe serum z linii Dermatopoietin . Likwiduje cienie i opuchnięcia wokół oczu i dodatkowo - co możesz potraktować jako bonus - pięknie wyrównuje powiekę górną likwidując nadmiar skóry. Wygląda to rewelacyjnie - są w necie zdjęcia a ja czekam na ten sam efekt. Moje cienie sa zdecydowanie bledsze a jestem dopiero w połowie kuracji. Preparat na dwa miesiące kosztuję ok 350 PLN i jest mega wydajny. Do kupienia w Szwajcarii albo u nas online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co daje lepsze efekty,laser czy mezoterapia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbujcie karboksyterapii. Zabieg o wiele tańszy i wg mnie bezpieczniejszy niż laser, a daje mega efekt. Moje oczy (robię całe okolice oczu) wyglądają bardzo świeżo i młodo. Korektor pod oczy używam w minimalnych ilościach a jestem dopiero po 5 zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie jaki efekt chcesz osiągnąć: - laser poprawi gęstość skóry i jej napięcie - mezoterapia odżywi skórę i poprawi jej ogólny wygląd Jeżeli nie wiesz co wybrać możesz spróbować Dermapen'a - to połączenie frakcjonowania z mezoterapią. Ale najlepiej byłoby wykonać 3 zabiegi w 3-4 tygodniowych odstępach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty Sandrine zamknij sie. Nic o tym nie wiesz. Twoj doktorek rozjebał mojej kuzynce oczy wiec sie nie wypowiadaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja cienie pod oczami nie zwalczałam laserem, a zabiegiem karboksyterapii. Tak mi doradziła dr. Kalszewska z kliniki Estetiqa. Bardzo polecam :) Cienie pod oczami zniknęły po 4 zabiegach. Teraz moja twarz wyglądała o wiele młodziej i bardziej świeżo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MirellaZ
Laser na cienie pod oczami to jedna z lepszych metod, ale wszystko zależy od kondycji skóry i jeszcze wielu innych czynników - najlepiej wybrać się na konsultację do dobrego lekarza medycyny estetycznej, który doradzi co będzie najlepsze. Polecić mogę w Warszawie klinikę Profemed- korzystałam z ich usług już kilka razy i nigdy mnie nie zawiedli i zawsze doradzali odpowiednie dla mnie zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola8393
Z tego, co kiedyś, gdzieś usłyszałam, wynika że, laser działa prawie na wszystko i wiele rzeczy z jego pomocą można zredukować. Ale na cienie pod oczami jest wiele innych sposobów, które również są skuteczna. Polecam sprawdzić ofertę krakowskiego kliniki SCM estetic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się uporałam z cieniami pod oczami zabiegiem karboksyterapii. Koleżanka poleciła mi gabinet kosmetyczny Dermedika w Krakowie i właśnie ten zabieg. Byłam sceptycznie nastawiona ale efekty są naprawdę super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka

Polecam wybrać się na konsultację do Dermedika w Krakowie, na pewno doradzą co można na to poradzić. Ja do nich chodzę i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×