Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dojrzewaący

Co się dzieje z facetem po 40-stce?

Polecane posty

cała prawda o PO :D:D ps. drobne szczególy sie nie zgadzają;) hehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuppppp....
mówię omoim M , co sądzicie o jego postępowaniu??? czy to normalne w tym wieku...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuppppp....
1 raz rozumiem... ale to trwa już z przerwami rok .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ups i klaps
paniusia - :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieje się tak:więcej doświadczenia, więcej kasy, więcej możliwośći, nie goni się juz za wszystkim co ma otwór, można mieć 17 latke jak i 50 letnią atrakcyjna kobietę, swiat leży u stóp.. ale to tylko moje skromne spostrzeżenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzywa na plecach
no i geriawit już trzeba zażywać ,i srodki na prostatę -bo już tylko romanse na kafeterii pozostaną gdzie mozna rżnąc latinolovera,a w realu tv i bambosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mylisz się
grzywa na plecach,geriavit to nie ta epoka.Zazywaja go ludzie po 60,70.Jeszcze niejeden 40-k tak by Cieprzewecowal,ze trudno by ci było drogę do domu znaleść.Ale widze,ze wolisz młodzieńcow z 2 minutowym wzwodem i wytryskiem po trzech suwach :D:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehehehe paniusiu odnoszę wrażenie że bardzo Cie fascynuje postać przedłurzacza.... :-D tyle cytatów... musiałaś dogłębnie wczytywać się w Jego wypowiedzi...hihihi.... skąd więc taki atak?? zresztą sam pseudonim \"paniusia\" mówi sam za siebie... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solidny buchalter
toc gołym okiem widać podszywke pod przedlużacza.Ani paniusia tego nie zauwazyła,ani Ty Czarny Kocie :D Cytat podszywacza przedfurzacza przeniesiony sostal z topiku o murzynkach.:-p I był w oranzu :-p A mówi się ze ze koty maja sokoli wzrok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet po 40-ce potrzebuje coraz większych podniet, aby mu stanął i dlatego ogląda sie za dużo młodszymi... A kobietom takim jak ja pozostają młodsi.. Nie naskakujcie na mnie, wiem, że są wyjątki od tej reguły, właśnie marzę o takim wyjątku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×