Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Enter po linku

Zgubne skutki picia wódki

Polecane posty

Zwracam sie do was z prosba o rozstrzygniecie sporu, a wlasciwie nie sporu - to takie przekomarzanie sie bylo :). Zwialismy z maalutka z Ogolnej tu, bo i tak za chwile ktos by nas wykastrowal ;) Wiec, jak to jest po paru glebszych? Wasze doswiadczenia, wrazenia? [25.03] 13:57 Enter po linku Jak ja lubie byc wstawiony ... [25.03] 13:59 maalutka nie mialam pojecia, ze lubisz • • • • • • • • • • • • http://img302.imageshack.us/my.php?image=motyle6hl.jpg głębiej... och tak...nie przerywaj... jeszcze...ach... mmmmm..jeszcze... tylko nie za głęboko [25.03] 14:07 Enter po linku I co Cie dziwi, maalutka?.. Jak kazdy chlop [25.03] 14:10 maalutka wstawiona to lubi być ona wiesz? chodzą takie te, że on wtedy nie może • • • • • • • • • • • • http://img302.imageshack.us/my.php?image=motyle6hl.jpg głębiej... och tak...nie przerywaj... jeszcze...ach... mmmmm..jeszcze... tylko nie za głęboko [25.03] 14:13 Enter po linku Chodza tez takie te, ze wtedy moze akurat dluzej. I glebiej [25.03] 14:20 maalutka no tak, tylko zalezy od wstawienia zgodzę się częściowo, bo z autopsji znam • • • • • • • • • • • • http://img302.imageshack.us/my.php?image=motyle6hl.jpg głębiej... och tak...nie przerywaj... jeszcze...ach... mmmmm..jeszcze... tylko nie za głęboko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dlatego misie mnie pytały czy piję heheheheh nie wiedzialam o co mu chodzi, Enter Słonko nie zauważyłam tego topiku;) czekam na Ciebie i czekam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedfurzacz orgazmów
Tylko się nie śmiejcie...Wspominałem już, że jestem z natury nieśmialy do kobiet i lubię machnać sobie kilka głebszych dla kurażu. Jak wypiję lepiej mi się gra... To było rok temu na walentynki, byłem nieźle wstawiony nawet nie wiem jak wylądowalismy w łóżku. .. Obudziłem się nad ranem z zaschnietym gardlem po omacku poszedłem do kuchni się napić, zahaczyłem głową o wyłacznik, zapaliło się światło, byłem w szoku leżała na podłodze bez majtek, była prawie cała czarna!! tylko biust miała brązowy a i uda, gapiłem się na nią i mogłem wykrztusić słowa. Od tamtej pory nie przesadzam z alkoholem. ...o yeah...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przedłurzaczu nie pij tyle, alkohol wpływa negatywnie na układ krążenia, chodzą takie te, że powoduje zaburzenia erekcji a przy dłuższym nadużywaniu problemy mogą się utrwalić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam kaca
i nie tylko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przedłurzaczu mam rozumieć, że chwalileś się tylko tą murzynką?? ;) Nie lubisz być ja Enter???? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przedłurzacz dobry bajer nie jest zły:) pewnie w Dżibuti nie ma tlenu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilli22
Witam, w sobote sporo wypilismy i spedziłam z moim ukochanym dosc upojna noc,tzn.stosunki były długie i czasami ostre.I wszystko było by pieknie gdyby nie to ze nie moge sie normalnie wysikac bo strasznie piecze powstały chyba jakies otarcia bo moja myszka jest troche czerwona i chyba stad to pieczenie.Zastanawiam sie zatem czy jest jakas masc albo cos innego by złagodzic moje cierpienia??gdyz za kazdym razem boje sie isc do łazienki.dziewczyny poradzcie cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe czy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odgrzebuję
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×