Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wawawaw

Depilacja nog całe czy tylko czesciowo ??depilacja intymna tak czy nie ????

Polecane posty

Gość wawawaw

juz sie gubie jak czytam te topiki o depilacji kazdy m inna metode...ja mialam bym pytanie co zrobic zeby po depilacji niewrastały włoski bo piszecie tu ze odrasatajasłabsze a mi wrecz przeciwnie nie tylko mocniejsze ale i ciemniejsze i do tego wrastajace:( co robic zeby tego uniknac jest jakas uniwersalna metoda na to??? a jak wyglada zabieg laserowego usuwania włoskow i ile kosztuje na nogi?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawawaw
pewnie napisze ktos ze zalezy od gustu co ktos lubi ... ja chcialabym sie pozbyc raz na zawsze tych włoskow na nogach ale coz odrastaja i to takie silne .....czasem z zazdroscia patrze jak widze takie slicznie gladziutkie nogi ja mam tylko jeden dzien bo na drugi juz czuje ze powolutku odrastaja i to uczucie tych igiełek jest nieznosne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kilka dni podepilacji stosuję peeling do ciała i jakoś mi wogóle nie wrastają. nie wiem jak to jest z laserowym usuwaniem włosków ale trzeba jest kilka razy powtarzać i jest dość kosztowne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale odrastają ci na drugi dzień po depilacji czy gileniu? po jak po goleniu to w sumie wiele kobiet tak ma jak po depilacji no to rzeczywiście nieciekawie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawawaw
po goleniu maszynka na drugi dzien juz czuje takie małe kłujace :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawawaw
po depilacji mi zaczeły wrastac :( wiec wrociłam do maszynki i sie zastanawiam czy laseremby nie mozna było ale gdzies czytałam ze to bolesne bardzo ale wolalabym troche pocierpiec i miec spokoj na jakis czas tylko pytanie na jaki???? i czy depilacja laseowa nie przynosi jakichs skutow ubocznych??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wela
Laser jest drogi, zabiegi trzeba powtarzać i do tego wcale nie ma się gwarancji usunięcia wszystkich włosów....Czasami trzeba zrobić nawet 5-6 zabiegów w odstępach miesięcznych. Nie można sie wtedy opalać ani używać środków hormonalnych bo mogą powstać przebarwienia na skórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawawaw
a ile kosztuje usuwanie laserem i po jakim czasie moga sie pojawic nowe włoski??? czy ktos stosował ta metode ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno jakie ty masz problemy! kazdej dziewczynie po depilacji maszynka na drugi dzien juz wyrastaja klujace wloski, sa ciemniejsze i mocniejsze, dletego osobiscie nie plecam takiej depilacji. Po usuwaniu wlosow woskiem tez praktycznie kazdej dziewczynie wrastaja wloski wiec czym ty sie martwisz?! A wrastaja bo wosk cieply lub zimny wyrywa wlosy z cebulka i one potem odrastaja slabsze i jest ich mniej. A jak sa slabsze to ciezko jest im sie przebic przez skore i dlatego wrastaja. I Red dress ma racje z tym peelingiem. Mozesz tez jak wrastaja wlosy w czasie kapieli masowac nogi gruba rekawica ruchami kolistymi (ja to robie szczoteczka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamiczka9
A możew spróbujesz depilację pastą cukrową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawawaw
cukrowa ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola2000
a ja uzywam wosku do depilacji juz ladnych pare lat i nigdy nie mialam problemow z wrastajacymi wloskami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamiczka9
Tak cukrową, nie słyszałas? Jest tu kilka topików na ten temat, poszukaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depilacja laserowa
nóg kosztuje średnio 500-700 zł za zabieg, ale to jest koszt samych łydek. Zabieg trzeba powtórzyć około 4 razy, w odstępach czasu co 2 mce, tak więc, po 8 mcach, i min. 2000 zł masz problem z głowy na zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie na zawsze ale na ok 4 lata
potem włosy zaczynają odrastać znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie włosy wrastają
strasznie. peelingi i nawilżanie niewiele pomagają.:o całe lato chodzę w spodniach.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sprobuj z ta szczoteczka tak jak ja, moze ci pomoze (okraglymi ruchami, w czasie kapieli czy odrazu po)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziorrek
Ja mam mały dyskomfort, który wynika z tego, że mam na nogach takie jakby małe plamki szare. Wygląda to tak jakby cebulki włosów pozostawały pod skórą, mimo że korzystam z depilatora! Z daleka nie jest to widoczne, ale z bliska wygląda niefajnie. Poradzcie mi proszę co z tym zrobić!!!!! Z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziorek to sprobuj ta szczotka i uwolniej te kropeczki. Ja tez takie mam i wasnie szczotka mi pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziorrek
djmarta dziękuję za rade choć prawdę mówiąc b.często robię sobie peeling a nie zauważyłam jakiś efektów w tej kwestii. Mimo to dziękuję, a jak znajdziesz jakiś lepszy sposób to proszę o kontakt. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei bardzo polecam plastry z woskiem Veet Easy-Gelwax, są naprawdę super, idealne dla delikatnej skóry, samo zastosowanie ich jest bardzo szybkie i praktycznie bezbolesne, a efekt naprawdę robi duże wrażenie, nie tylko utrzymuje się długo, ale także nogi są przyjemne w dotyku i pozwalają zapomnieć o depilacji na długi czas 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×