Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Adaś 21

PRAWDA O DZIEWCZYNACH I ICH MIŁOŚCI.

Polecane posty

Gość Adaś 21

Z własnego doświadczenia wiem, że dla dziewczyn nie liczy się wnętrze tylko wygląd. To jest bezdyskusyjne. Ja nie mam wyglądu czyli o dziewczynie moge sobie tylko pomarzyc. Jestem poprostu gorszy. To, że nie będe nikogo miał, nie będzie przy mnie osoby dla której będe najważniejszy, która zawsze stanie po mojej stronie i to ja będe dla niej tą wyjątkową najwspanialszą osobą. Ok. Rozumiem. Tak jest ten świat skonstruowany. Mój kolega przystojny, wysoki, oczywiście ma dziewczyne, która go baardzo kocha. Niektórzy mniej urodziwi również mają dziewczyny. Ale chyba same dziewczyny przyznają, że z waszej strony zawsze większa jest miłośc do ładnego faceta niż do brzydszego. Że ten brzydszy musi się pogodzic, że chociaż mówicie mu, że go kochacie to jednak on musi miec swiadomośc, że jest gorszy od tego przystojniejszego i ta miłośc jest mniejsza. Ale staram się to zrozumiec. To że tak to wszystko jest skonstruowane. Świat nie jest doskonały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierd....sz a nie rozumiesz!! jakbys nie snil o ksiezniczce tylko porozgladal sie na boki i poszukal dziewczyny ktora moze nie jest pieknoscia ale jest fajna i mozna z nia pogadac to nie siedzialbys teraz i nie jeczal ze swiat jest \"tak skonstruowany\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widzisz Adaś
mój Mężczyzna jest Twoim imiennikiem, kocham Go za to jaki jest a nie za jego wygląd, dla mnie jest najprzystojniejszy, choć nie jest "misterem" I dziś, z perspektywy czasu widzę, że przystojniak nie dałby mi tego, co najważniejsze, czyli poczucia bezpieczeństwa, spokoju o jego lojalność wobec mnie. Z czasem przekonasz się sam, co jest najważniejsze dla kobiet... Mam nadzieję że trafisz na właściwą, czego Ci życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość johnny deep
Co racja to racja. Dla kobiet liczy sie tylko wyglad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak uważasz ponieważ rozglądasz się za dziewczynami w twoim wieku i mlodszymi. To jeszcze \"szczawiki\", kórym narazie imponują przystojni \"macho\". Kiedy zaczną myśleć o założeniu rodziny, mężu który będzie dla nich \"oparciem\" to dopiero popatrzą przychylnym okiem na tych, może nie tak bardzo urodziwych, ale kochających, wiernych i opiekuńczych facetów. Która z nich będzie chciała mieć za męża superprzystojniaka, który będzie miał okazje do \"skoków w bok\" i niewątpliwie będzie z nich korzystał. Poczekaj a sam zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak uważasz ponieważ rozglądasz się za dziewczynami w twoim wieku i mlodszymi. To jeszcze \"szczawiki\", kórym narazie imponują przystojni \"macho\". Kiedy zaczną myśleć o założeniu rodziny, mężu który będzie dla nich \"oparciem\" to dopiero popatrzą przychylnym okiem na tych, może nie tak bardzo urodziwych, ale kochających, wiernych i opiekuńczych facetów. Która z nich będzie chciała mieć za męża superprzystojniaka, który będzie miał okazje do \"skoków w bok\" i niewątpliwie będzie z nich korzystał. Poczekaj a sam zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ///****
jejku ...sorry ale co zapierdoły wypisujesz. Nie, nie wrzystkie oceniają mężczyzn tylko i wyłącznie po wyglądzie, nie dla wrzystkich wygląd jest najważniejszy, a jeśli tak uważają to znaczy, że są puste ...nic sobą nie reprezentują oprócz ładnego "opakowania" i wady wzroku:P Jeśli dla Ciebie wygląd nie ma większego znaczenia, to porozglądaj się dookoła.. Są też tacy mężczyzni/ niestety ale cóż... nie generalizujmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wooooow
Adas21 powiem ci jako kobieta: cie cierpie takich facetow - pierdol ktorzy jak ty nie potrafia nic innego jak tylko uzalac sie nad soba na forum. wez sie chlopie za siebie i pokaz zes facet a nie jakas ciapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tematu
Ale chrzanisz! Jakoś trzeba swoją beznadziejnosć wytłumaczyć, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×