Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gabryśka

szok .. - 80 kg w 5 miesięcy!!!!!!!!

Polecane posty

Gość gabryśka
ja tez kiedys próbowałam siłowni.. zreszta nie jede3n jedyny raz. jakies 5 lat temu latem były upały , ograniczyłam jedzenie i w 5 tygodzni zgubiłam 11 kg . no i po tym pnad miesiacu stwierdziłam ze czas na ćwiczenia. 2 razy w tygodniu basen o 6 rano!!!!!!!, na basen mam 20 km !!!!!! 23 razy w tygodniu godzina aerobiku z calanetiksem połaczonego i potem jeszcze 45 minut siłowni. nie zapomne wtedy .. rzeczywiscie energii miałam za trzech nawet nie wiem skąd ... ale jak to bywa zwykel .. ćwicząc waga staneła jak zaczarowana. ani kg w dół... za to po kazdej siłowni jak wracałam .. siostra mówiła do mnie że wygladam jakbym była za każdym razem na siłowni zostawiała 5 kg :)))).. ale niestety ..po miesiacu tak intensywnych ćwiczeń .. poprostu padłam ... zajechałam sie . zaczełam jeśc , przestałam ćwiczyc .. i tyle . a kilka miesicy temu .. poszłam na siłownie .. i koniecznie chciałam chodzic na biezni.. instruktor odradzał ze wzgledu na obciązenie stawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabryśka
ale 30 kg w 3 miesiace .. to tez niesamowity sukces ........ i moje marzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gabryski
no,tez bym jeszcze raz tak chciala,ale mysle ze rozsadniej bedzie zrobic tro troche wolniej...chociaz ,no wlasnie moje zycie wyglada tak ze "wszystko albo nic" czyli albo szybko od razu chudne,nawet za cene nie jedzenia czy zameczania sie cwiczeniami albo w ogole sobie daje spokoj,po prostu nie mam cierpliwosci takze jak od razu nie widze jakichs efektow to sie wkurzam i sobie odpuszczam....glupie to wiem,najglupsze jest to ze np nie umiem zakonczyc na kawalku czekolady,tylko bede ja jadla zanim jej calej nie wykoncze,u mnie w domu nie moge miec zadnych zapasow,bo po prostu bede jadla zanim wszystkiego nie wykoncze,bo tlumacze sobie ze musze sie tego jakos pozbyc i od jutra juz nie bede jadla slodyczy NIGDY!!!!heh,nie moge sobie z tym poradzic,nawet jak mi sie udawalo to tylko na bardzo krotka mete w ogole ja niezle pochrzaniona jestem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabryśka
ja musze zmykac z netu .. ale jutro wieczorem napisze tu czy wytrzymałam . najgorszy bedzie pierwszy tydzień .. potem moze jakoś poleci .. zreszta moze w końcu przyjdzie ciepło.. i trzeba bedzie zdjąc kurtki , bluzy itp.... zreszta postanowiłam sobie że to juz ostatni raz tym razem będzie ... zobaczymy . z tym słodkim to chyba wszystkie mamy tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabryśka
pijcie soki warzywne ... one dają uczucie sytosci ./. ja kupiłam nawet na to konto sokowirówke :) ... ale tylko tydzień uzywałam .. teraz stoi sobie i patrzy na mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gabryski
ok,ja tez zmykam to POWODZENIA NAM WSZYSTKIM i mam nadzieje ze spotkamy sie tu jutro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do osoby która
Do jutra dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie co on jadl
jak wygladalo jego dzienne menu ze tak schudl? moglybyscie napisac,posluguje sie jedynie francuskim:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka to dieta
w jez ang jest napisane ze schudl itepe a ja pytam o jego konkretny jadlospis,mhm???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabryśka
w super expresie było napisane tylko że zamienił tłuste jedzenie na warzywa.. i duzo ruchu .. ale to ogólniki. w kazdyym razie jest jak linijeczka teraz po diecie :) szukałam czegokolwiek o nim .. ale nic w necie nie znalazłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabryśka
no dziewczyny - trzymam sie ... od rana sok pomidorowy , , teraz herbata czerwona, i gotuje mieszanke warzywna + kasza. :) potem bedzie sok marchwiowy , a na kolacje serek wiejski z warzywami :) zwazyłam sie dziisaj .. i az sie dziwie że waga to przeżyła .. a jest szklana i aż sie dziw że nie pękła. nie napisze ile wskazałą .. ale będe pisac ile ubywa. trzymajcie sie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabryśka
i jak wam poszło dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jaaa! Wroclawianka walczaca z nadwaga codziennie do 18:P wymyslilam sobie nick!po raz pierwszy bede na czarno! (sotto voce-pol glosem czyli,to moje ukochane perfumy byly) kurcze,dziewczyny,caly dzien sie tak trzymalam a o 20 sobie zjadlam 2 krokieciki z pieczarkami i serem...ale i tak nie jest najgorzej!zero cukru bylo,i wrocilam na piechote z pracy (1,5 godziny) najgorsze jest to ze caly czas jestem taka jakas slaba i przez to nic mi sie nie chce,ten spacer to wymusilam na swoich nogach ktore teraz sie zbuntowaly i bola chcialabym sobie zrobic niedlugo 2 tygodniowa glodowke,ale musze sie do tego przygotowac....a krokiety jakos sie w te przygotowania nie komponuja niedawno kupilam nowa sokowirowke,moze w koncu zabiore sie za picie warzywnych mieszanek bo czuje ze brakuje mi witamin a jak tam u was? bo nikogo znajomego z wczoraj nie widze:) pozdrawiam was deszczowo acz wiosennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabryśka
ja to samo .. ładnie sie trzymałam do 21. potem zjadąłm chałwe i ptasie mleczko :((((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIMIczka82
Hej. Wiecie co to nie jest tak że po 18 nie wolno nic jeśc-ważne jest aby około (lepiej więcej niz mniej) 2 godziny przed snem juz nic nie jest. Oprócz tego żeby na kolacje jeśc rzeczy lekko strawne nie jeśc tego co ma węglowodany (wysokie IG) lepiej jeśc białko na kolacje. Przecież to jest normalne ze jeśli ktos chodzi spac późno to nie zje ostatniego posiłku o 18 bo potem będzie skręcał z głodu - i wkońcu zje całą lodówke. A jeśli czujecie się długo zmęczeni, senni to możecie mie zbyt niski poziom glukozy, warto zrobi badania krwi - gdyz wtedy nie powinno sie niewelowa w zbyt dużym stopniu weglowodanów. Polecam Wam diete plaż południa - je się do syta i nie odczuwa głodu a sie chudnie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabryśka
no .. ja nie zjadałam z głodu tych słodyczy . tylko ze zwykłego łakomstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabryśka
chyba zaczne od 1.04 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie osoby odchudzające się, dawniej siedziałam tu na kilku wątkach szukając właściwego dla mnie sposobu odchudzania . Przebrnęłam przez wiele diet , preparatów odchudzających … wiem ze jednym pomaga to drugim co innego… wszystkie te próby skłoniły mnie do utworzenia jednego forum o tematyce odchudzania , gdzie stworzy się grupe osób które podejma walke z kg bez narzucania jakiejkolwiek z metod… Wiadomo osoby z nadwaga będą próbowały wszystkiego, dlatego chciałam stworzyc forum gdzie nie będzie tylko jedna metoda odchudzania żeby podzielic się pogladami może zmienic swoja metode jeśli nie idzie nam najlepiej poradzic się tych co osiągnęli sukces… Dlatego zapraszam na forum wszelkie osoby odchudzające się bez względu na to jaka metode preferuja być może pomozecie innym albo ktos doradzi wam Forum dopiero się rozwija otwarte niedawno wiec wszystkie zaczynamy od tego samego … mysle ze najważniejsze ze można zaczac od wzajemnego wspierania… Jeśli znajda się osoby które będą chcialy cos doradzic napisac od siebie opowiedziec o swojej walce lub sukcesie serdecznie zapraszam . Chce stworzyc wielka baze wiadomości na temat odchudzania produktów wspomagaczy jedzenia cwiczenia itd… sama jednak tego nie stworze… Wiec jeszcze raz serdecznie zapraszam na WWW.forum.idealne.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×