Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jdhjdjhj

krostki na penisie

Polecane posty

Gość majsdfsdf
w krakowie nie, ale znam świetnego w chrzanowie. nazywa się józef kozak. naprawdę świetny specjalista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie łam się. Najważniejsze to jak najszybciej idź do lekarza i zacznij to leczyć. Nie eksperymentuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damiansky:-)
Mialem takie pecherzyki na pyrdku i bylem bardzo zmartwiony. poszedlem do lekarza, dali mi krem...i po 3 dniach pozbylem sie dziadostwa... probowalem krem z allegro i wielkie G mi dal:) Polecam goraco masc Warticon. skutecznosc gwarantowana... bylem w szoku ze masc tak potrafi dzialac... myslalem ze czeka mnie jakies mrozenie lub inne zabiegi. A Obylo sie bez tego i wizyty w polsce:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysiek szczepański
mój ojciec tez tak miał często pomagałem mu w samoobsłudze pod pretekstem że sie zabrudził ja pokaze ci zdjęcie mojego bo sam o niego niedbam czekam aż uschnie i odleci w siną dall t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz Byra przędzel
może po prostu sobie utniesz ja tak zrobiłem i nie załuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ta maść szałwiowa jest bez recepty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialem podobny problem, dlatego poszedlem do specjalisty. Okazuje sie, ze to jakas forma grzyba, ktory dobrze rozwiaja sie wlasnie w takim srodowisku. Nie ma jednak co sie martwic, wystarczy przepisana masc stosowac 2x dziennie i juz po 3 dniach widac, ze krostki wyraznie znikaja. Przy okazji wizyty polecam juz sie przebadac, korzystajac z okazji. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie grudki sa obrzydliwe , i nie wymyslaj bajek ze poteguja doznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×