Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość melepetaaaa

czy ktoś schudł dzieki bieganiu????

Polecane posty

Gość melepetaaaa
super ze sie dolaczacie!dzis taka brzydka pogoda ale trzymajmy kciuki moze jutro bedzie ladnie,ja dzis sobie troszke w domku pobiegalam i jeszcze pocwicze brzuszki .ja startuje z 68 przy 165 buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O dziewcfzyny wkońcu was znalazłam :P Bo mnie mogłam tego topicku odszukać :) Od jutra pół godzinne biegi - ciekawe co z tego będzie :) Powodzenia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZiewczyny, mam też inny problem :) Od jakiegoś czasu kręcę hula hopem i robie półbrzuszki ... Mój brzuch miał być ładniejszy, zgrabniejszy, ale stał się wydęty :( Może wiecie dlaczego? Jakie błędy mogę popełniać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle ze to mięśnie, ale nie znam sie, to tylko moje teoria, jesli mialas troche tluszczyku na brzuchu to te miesnie pod nim urosły i ich nie widac:P tak serio to nie mam pojecia czemu, do hula hop też sie przymierzałam, ale znalazłam tylko takie lekkie w sklepie z zabawkami, a gdzies przeczytałam ze powinno być takie specjalne cięższe do cwiczen. Jakim ty kręcisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do hula hop to sama mam w domu...ale za cholerkę nie umiem nim kręcić...po 2-5 sekundach mi spada na podłogę i tyle kręcenia.Wczoraj znalazłam w garażu moją skakankę. W zeszłe wakacje z nudów skakałam sobie codziennie przez miesiąc(tylko na tyle starczyło zapału)po 500 razy:)i zrzuciłam 1,5kg, wzmocniły mi sie nogi i ogólnie dużooo energii jakoś miałam. Może czas powrócić do skakanki. Dziś cudna pogoda. Teraz biore się za mycie okien bo po zimie są brrrr...a pod wieczór ide biegać...dzis na poczatek 30min ruchu na świeżym powietrzu...bieg, skoki, troszke marszu.Miłego dnia dla wszystkich forumowiczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie biegaczki (jak na razie czytam -niedoszłe) i ja sie do Was dołączę. Ale od przyszłego tygodnia bo w parku teraz istna powódź, a poza tym postanowiłam sobie, że umyję okna ( to dla mnie najgorsza kara, mogę za kogoś przez miesiąc myć gary byle mnie tylko ktoś od okien uwolnił). A co do hula-hop to można kupić te lekkie i do środka nasypać piasku lub ryżu aby obciążyć i kręcić od rana do nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam zaczać dziś:( ale u mnie leje, moze wieczorem wyjde jak przestanie, buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja biegalam do cukierni
i tylko przytyłam-w tygodniu o 2kg:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kręcę hula hopem z takimi jakby mini grzechotkami :) Możesz nasypać do tego lekkiego grochu. A co do tego, że ktoś tu się wypowiadał, że mu się nie udaje. Może masz za małe to hula hop? Im większą ma średnicę tym łatwiej się kręci :) Ja mogę bez przerwy nawet pół godiny :) Super sprawa. A dzisiaj na pierwszy dzień zaliczyłam 35-minutowy marsz :) I tak czułam nóżki. Jak tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melepetaaaaaaaa
no i co z tego ze sobie obiecalam ze bede biegac????/jak cholernie mi sie nie chce buu wrocilam z pracy zmeczona ,caly dzien biegiem i teraz mi sie nie chce LEŃ ŚMIERDZĄCY!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadal pada:( biore sie za skakanke, bo nie mam jak wyjśc z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melepetaaaa nie tylko sobie obiecalas, ale nam też! do roboty! pzdr:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny :P nie ma że się nie chce! Trzeba i koniec! Postanowienia trzymać się trzeba :) Ja dzisiaj rano sobie pobiegałam w domciu, tak po salonie, troche w miejscu itd. U mnie niestety pada i to dlatego :( ALe biegałam tylko 20 minut. Chociaż zawsze coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madrala nie madraluj
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to musze sie wam pochwalić: przedwczoraj 10 min na skakance - dluzej nie dalam rady bo strasznie lydki bolą, i 100 półbrzuszkow, a dzis wreszcie wyszlam na dwor i narazie wytrzymalam 20 min biegu, ale takiego bardzo wolnego, potem rozciaganie i jeszcze 5 min. Wiem ze to nie dużo ale dla mnie już coś:) a teraz siadam do ksiazek. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melepetaaaaaaaa
kawusia super ze sie zmobilizowalas ,u mnie jak zwykle skonczylo sie obiecankami ale musze sie pochwalic ze codziennie rano cwicze okolo pol godzinki i chodze wszedzie pieszo czyli to tak jakby bieg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawusia - to świetnie :) Mobilizacja to podstawa. Ja niedługo też pójdę sobie pobiegać. Nie wiem czy wy też tak macie, ale w każdym razie ja po biegu jestem taka pełna energii, wesoła i lekka :) Super się czuję :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie, też tak mam, od razu lepiej sie czuje, wlasnie sie zbieram pobiegać bo slonce wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie osoby odchudzające się, dawniej siedziałam tu na kilku wątkach szukając właściwego dla mnie sposobu odchudzania . Przebrnęłam przez wiele diet , preparatów odchudzających … wiem ze jednym pomaga to drugim co innego… wszystkie te próby skłoniły mnie do utworzenia jednego forum o tematyce odchudzania , gdzie stworzy się grupe osób które podejma walke z kg bez narzucania jakiejkolwiek z metod… Wiadomo osoby z nadwaga będą próbowały wszystkiego, dlatego chciałam stworzyc forum gdzie nie będzie tylko jedna metoda odchudzania żeby podzielic się pogladami może zmienic swoja metode jeśli nie idzie nam najlepiej poradzic się tych co osiągnęli sukces… Dlatego zapraszam na forum wszelkie osoby odchudzające się bez względu na to jaka metode preferuja być może pomozecie innym albo ktos doradzi wam Forum dopiero się rozwija otwarte niedawno wiec wszystkie zaczynamy od tego samego … mysle ze najważniejsze ze można zaczac od wzajemnego wspierania… Jeśli znajda się osoby które będą chcialy cos doradzic napisac od siebie opowiedziec o swojej walce lub sukcesie serdecznie zapraszam . Chce stworzyc wielka baze wiadomości na temat odchudzania produktów wspomagaczy jedzenia cwiczenia itd… sama jednak tego nie stworze… Wiec jeszcze raz serdecznie zapraszam na WWW.forum.idealne.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melepetaaaaaa
mae ale jadlas normalnie czy stosowalas jakas diete?i w jakim czasie udalo ci sie tyle schudnac?dziewczynki a co u was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj tak ok. 5kg biegałam prawie codziennie ok godzinki pilnowałam diety, mało słodyczy i poleciało,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, natomiast dzieki akcyzie nieoplaconej - owszem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23 kg w ponad pol roku dokaldnie pol roku i dwa tyg :D biegalam zaczynalam od 5 minut spacer,bo umieralam dusilam sie itd teraz biegam 4 do 5 razy w tyg po godzinie i tyle co do ruchu plus jem zdrowo 1500 kcal dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina13
Witam :) ja biegam rano na czczo interwały , pół godziny w terenie , po pracy z kolei na siłowni 15 min idę pod górkę z tętnem 140 , i pół godz kolejne interwały . U mnie waga nie leci ponieważ trenuję i buduje mi sie masa mięśniowa , więc nie sugeruje się wagą . Ale to co ważne - polecam biegi interwałowe , są one efektywniejsze niż zwykły bieg , ponad to szybciej czas leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja schudłam dzięki bieganiu i suplementowi Slimcea!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa 1990
Oczywiście że tak. Ja biegam od pn do pt po 40 min nawet i godzinkę zależy: ) weekendy robię sobie wolne. Bieganie fajna sprawa laleczki ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja podobnie. Ruch taki jak bieganie jest bardzo dobry i powoduje chudniecie. Jak komuś gorzej idzie to jak koleżanka tabletki Slimcea powinny pomóc przyśpieszyć efekt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×