Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość melepetaaaa

czy ktoś schudł dzieki bieganiu????

Polecane posty

Gość melepetaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniuska
Słyszałam,że jovik :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chudłam i to bardzo
pomimo tego, że i tak do najgrubszych nie należę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie schudlam
ale mysle, ze to bardzo mozliwe. Biegam od tygodnia, takze rezultatow narazie nie ma. Z czasem sie zobaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melepetaaaa
JA CHUDLAM I TO BARDZO POWIEDZ ILE I W JAKIM CZASIE?JA OD JUTRA ZACZYNAM I POTZREBUJE MOTYWACJI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja schudłam i to bardzo
biegałam codziennie (ale powinno sie robić jednodniowa przerwę - raz w tygodniu) po 0,5h i w przeciągu około 6 tygodni zrzuciłam 5kg, a zaznaczam, że nie jestem gruba więc dla osoby z nadwagą to powinno być motywacją:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja akurat nadwagi nie mam i chce zrzucić właśnie tak około 4 kg. Ale nia zależy mi na wadze, tylko na tym czy będzie to widoczne na ciele :) A myślę, że bieganie to super sprawa. Tylko czy wytrzymam całe pół h naraz .. tego to nie wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melepetaaaa
NO JA NAPEWNO NIOE WYTZRYMAM ,JA NAWET KIEDY SZYBCIEJ IDE TO LAPIE MNIE KOLKA A CO DOPIERO POL GODZ BIEGU BEZ PRZERWY...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie najgorzej z mobilizacją i znalezieniem czasu:( ale ja tez zaczynam, mysle ze pol godziny wystarczy, bo wiecej nie moge poswiecic, moj cel 4- 5 kg mniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melepetaaaa, ja mysle ze moze 15 min, 5 przerwy i znow 15 min jak nie dasz rady na raz; tez nie mam wybitnej kondycji:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo zacznij od marszów :) Potem biegnij na zmiane, 10 minut biegu, 10 minut marszu. Potem 20 minut biegu i 10 minut maarszu, 25min biegu 5min marszu i na koniec jak już kondycja sie troche wyrobi to 30 minut biegu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biegałam 30 min dziennie- cztery dni w tygodniu schudłam przez okres czterech miesiecy 15kg , juz rok nie biegam a waga stoi w miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dopiero osiągnięcie! to kto biega od wtorku? bo ja mam w pon wf, wiec sobie te dni odpuszcze, musze zrzucic do wakacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super, ale bedziesz tu zaglądac i mnie wyganiac jak mi sie nie bedzie chciało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Był kiedyś w telewizji program 3 x 30 x 130, a chodziło o 3 razy w tygodniu, po 30 minut, z tętnem 130 na minutę. Podobno spalamy tłuszcz dopiero po 20 minutach i przy tętnie ok 130 uderzeń na min (nie wolno robić przerw). Nie jest ważne czy szybko idziesz, czy biegasz (podobno najlepiej truchtać czyli biegać posuwając się do przodu jak w marszu), ważne żebyś doprowadziła tętno do 130 i utrzymywała go ponad 20 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewusia dzięki za info :) Przyda się. Ja nie chce biegać jakoś zawrotnie szybko, tylko tak przęciętnie, nie za wolno i nie za szybko ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melepetaaaa
NO SUPER DZIEWCZYNKI !TO JA OD JUTRA ZACZYNAM!!NIE BEDE JADLA PO 18 I BEDE BIEGAC CODZIENNIE PO POL GODZINKI !!TAA CIEKAWE CZY TO JAK ZWYKLE KOLEJNE OBIECANKI CACANKI...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktos wzywał mnie?????? To chyba micha robi sobie jaja ze mnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAKAJA777
JA SCHUDLAM 20 KG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lemonkowa
ja biegam od jutra.juz to sobie zaplanowalam tydzoen temu. nigdy nie biegalam, ciekawe ile dam rade :) a do zrzutu mam 15kg, do konca czerwca-3miesiace. tez sie przylaczam do topicu o bieganiu !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie bardzo sobie wyobrażam gdzie miałabym biegać - ale sąsiedzi mieliby ubaw. Na razie 2 razy w tygodniu basen i w pozostałe dni aerobik z kasetą. Jak byłam na studiach w Krakowie, to nikogo nie dziwiło, że ktoś biega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja znow, dzis mialam wyczerpujący wf, ale jutro już ide biegac, najbardziej sie boje ze nie dam rady na raz pol godzinki i nic nie spale hihi:P powodzenia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melepetaaaaaaaa
łłłłłłłłłłłłeeeeeeeeee a ja mialam dzis biegac napaliłam sie jak szczerbaty na suchary a tu DESZCZ!!BUU jak nie urok to s.....,jak nie mroz to deszcz...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój kolega z wagi ponad 100 schudł w rok do wagi ok.70kg, teraz jest piękny i wogóle...a biegał z tego co wiem codziennie po ok.1h(w tym czasie chodził szybko, biegał, maszerował,skakał ehhh jednym słowem wszystko co sie dało)..no i sie udało:) Ja zacznę od jutra bo dziś już ciemno na dworku. Rok temu biegałam 2 razy w tyg po 4km..powolutku, bez zadyszki i zmęczenia...no i chudłam zdrowo po 1kg tygodniowo i kilogramy do dzis nie wróciły. Najlepiej biegac w dwójkę...samotnie to się nic nie chce...buziale dla wszystkich i bedę informować jak sprawy się toczą a raczej..hehe biegną... ważę 75,5 kg przy wzroście 170cm. Cel:60kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey! To moze i ja sie do was przylacze i od jutra sprobuje wyjsc i pobiegac (jesli nie bedzie padalo - jak dzis...) MUSZE, MUSZE, MUSZE! Jutro Wam napisze, czy mi sie udalo :) Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×