Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iksik

MEZCZYZNI NIE DA SIE Z NIMI DOGADAC.......

Polecane posty

Gość iksik

dlaczego mezczyzni tak czesto zmieniaja zdanie i sa tacy małozdecydowani :O czy nie mozna podjac raz decyzji i sie jej trzymac a nie zmieniac co jakis czas jak wiart zawieje... mezczyzni dlaczego nie jestescie tacy stanowczy ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weris
niezdecydowani tchórze przykro mi to pisać ale tak jest , namydli taki dziewczynie oczy, rozkocha w sobie , a pozniej nagle cos mu sie odwidzialo , przestraszyl sie ? boi sie? sam nie wie czego chce.... boi sie powiedziec odchodze i dziewczyna zmeczona obojetnoscia z jego strony bierze brzemie na siebie czyli zrywa pierwsza mimo , ze kocha ... płakac sie chce jak potraficie rozkochac a pozniej tak ranic ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmęczona
A dlaczego kobiety są takie niecierpliwe i roszczeniowe? I pazerne? Dlaczego są takie spięte? Dlaczego wszystko muszą mieć kawę na ławę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weris
a czy to zle , ze chca wiedziec na czym stoja? sa niecierpliwe bo widza co faceci z nimi wyprawiaja najpierw zabiegaja z wywalonym jezorem a pozniej olewaja ... czy to jest fair sie pytam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerabialam
takiego pana co po 4 latach zmeczyl mnie tak swoja obojetnoscia, ze sama odeszlam... do tego wykazywal cechy psychopaty... kocham Cie ... a widzielismy sie juz raz na 2 tyg... wtedy bylam na skraju zalamania, teraz zaczynam odzywac.Polecam przeczytanie ksiazki o zolzach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmęczona
Ja zrozumiałam, że nie o nich chodzi, tylko o mnie. To ja muszę się zmienić. Brać to, czego pragnę, a nie pytać, czy mogę. A jeśli to jest niemożliwe to po prostu odpuścić. Nic na siłę. Wymusic od kogoś deklarację? Poprosić, żeby powiedział? Lepiej dążyć do tego, żeby sam z siebie wyszedł z inicjatywą. Co faceci z nami wyprawiają? To, na co im i sobie pozwalamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmęczona
🖐️masz rację, ale do tego trzeba minimum doswiadczenia z tymi misiami..ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weris
jesli bede ograniczac go w kazdej sprawie to wkoncu mnie znienawidzi a przeciez nie o to chcodzi i zyskam tylko odwrotny skutek do zamierzonego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmęczona
Doświadczenie doświadczeniem, ale to jest też kwestia podejścia do samej siebie i do życia generalnie. Żeby nie zwariować trzeba brać 3/4 żartem, 1/4 serio ;-) Weris, nie ograniczaj, wręcz przeciwnie! Wspieraj, ale nie naciskaj. Niech myśli, że może wszystko i że robi to, co chce ;-) Sposobem, Mościpanno, sposobem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weris
no dobra moge nie ograniczac ale jak ja bede sie z tym czula? nie dosc, ze nie mieszkamy w jednej miejscowosci to tak rzadko sie spotykamy, a on czasem nie pytajac mnie czy mam ochote na spotkanie , umawia sie na weekend z kumplami , a mnie w srodku krew zalewa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weris
i wlasnie bedzie myslal , ze moze wszystko , moje potrzeby przestan sie w tym momencie liczyc , zejda na dalszy plan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmęczona
Przepraszam, ale nie wierzę w związki na odległość. Na czym to polega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmęczona
O swoje potrzeby musisz zadbać sama. Nie oczekuj od faceta, że się domyśli czego pragniesz, czego chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość English Girl
Ja uważam, że im kobieta za dobra dla mężczyzny, tym gorzej jest traktowna...Może to tylko moje odczucie, ale piszę z doświadczenia. POzdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmęczona
English, to na pewno uogólnienie :) Jedno jest pewne - im kobieta jest lepsza dla siebie, tym lepsi są dla niej ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weris
zmeczona uwazasz , ze milosc nalezy szukac tylko we wlasnym obrebie ? milosc pojawia sie nagle i nie oczekiwanie i zdarza sie , ze osoby nie sa z tej samej miejscowosci i wg ten fakt wyklcza , ze moga byc ze soba? jesli moja potrzeba jest to ,zeby chlopak mnie przytulil , a on w tym czasie jest na imprezie z kumplami bo przeciez nie moge go ograniczac to jak mam o to sama zadbac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmęczona
Weris, napisałam wcześniej, że nie wierzę w związki na odległość. Co więcej mogę napisać, skoro w takie układy po prostu nie wierzę? Sama tego doświadczasz. Nie napisałam, że nie wierzę w taką miłość. Ja nie wierzę w takie związki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłonna wiedzy
DO PRZERABIALAM.........Możesz podać dokładne namiary na ta ksiązkę o zołzach (dokładny tytuł i autora). Chetnie bym przeczytała. A może masz ja w formie e-booka? Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×