Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jeannot

czy można?

Polecane posty

z takim podejściem jak Ty masz to zapraszam do agencji,zapłacisz kaskę i będziesz miał co zapragniesz>...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lefki konefki
ok. zlituję się. Lekcja pierwsza: Musisz dać kobiecie złudzenie, że jest atrakcyjna. Internet dobrze się nadaje do tego bo trudno o zachwyt nad atrakcyjnością fizyczną. więc kobieta myśli,ze jest atrakcyjna intelektualnie i duchowo. To jest pierwszy krok. PS. zmień wpis w swoich danych (Sram na was wszystkich - jest średnio zachęcający)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ktoś chce znaleźć partnera to radzę wybrać się do klubu bo tu można spotkać samych teoretyków. Ewentualnie osoby zdesperowane, a takich wolę unikać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeannot jest dobry w te klocki:-) hahahahaha... jeannot kogo to interesuje czy jesteś dobry???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lefki konefki
ile masz lat Danielu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie cierpię takich \"pewnych siebie i swoich możliwości ogierów\" :P 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 26 lat i nie ma problemu z poznawaniem osób Jednak podtrzymuję swoje zdanie że to wszystko to teoria. Nie neguję jednak twojego stwierdzenia że udało ci się dwa razy. Ale w tym przypadku wyjątek nie potwierdza reguły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lefki konefki
a już chciałam sie zaprzyjaźniać. Mam 28 lat. :) ale wolę starszych, doświadcoznych kochanków, którzy wykazują inicjatywę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lionka
hola hola, kobietki, przystopujcie troche, nie widzialyscie jeszcze fotki jeannota. glowe dam, ze zdecydowana wiekszosc odpowiedzi bylaby wielkim kategorycznym ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz lefki konefki Potwierdzasz moją tezę. Mowa o seksie a ty na dzień dorby się wycofujesz podpierając się bzdurnym argumentem. Jakby te dwa lata cokolwiek zmieniały. Można mieć 30 lat i być cipą w łóżku ale co tam lepiej z góry ukręcić sprawie łeb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lefki konfeti, a jednak chcesz się z kims zaprzyjaźnić? Wbrew temu co wczesniej napisałem nie idę do łóżka z kobieta na pierwszym spotkaniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lionka
a jak ma 40, to co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadbany i to bardzo! Niestety mam wąsy i nawet dla Ciebie ich nie zgolę (na dole też)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoja sprawa! Ale są takie, które uwielbiają jak muska się wąsikami sutki albo wargi (oczywiście te na dole)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .jeannot
napalona dziewczynko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×