Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pink_bird

i wreszcie sie udaje!!!!!!!!!!!!!!!! -5 kg!!!!!

Polecane posty

Gość pink_bird

dziewuszki kochane,kobiety,drogie odchudzaczki. od dawien dawna jak apmietam wiecznie sie odchudzam..wszytskie diety przerabialam,ciagnelam je do ok 4-5 dni i potem koniec.efekt?ciagle tylam.a teraz sama z siebie,z zakochania i checi bycia atrakyjna na wiosne w ciagu ost 3 tyg schudlam 5 kg.Waze 84kg przy wzroscie 168. jak schudlam?poprostu.Nawet nie cwiczylam.poprostu racjonalna dieta.staram sie bardzo ograniczyc zle weglowodany(chodzi o bialy chleb,bulki),slodyczy zero. nie mam czasu gotowac,smazyc.pichcic.dieta prosta w obsludze dla leniwcow:) przykadowo dzis- I sniadanie :platki owsiane zalane mlekiem zlyzeczka miodu IIsniadanie:2 kromki ciemnego chleba z szynka drobiowa,salata,ogorek goracy kubek-pomidorowa z ryzem 4 kiwi i potem zamierzam jeszcze zjesc kalafior gotowany z kawalkiem kurczaka i wsio :) ktos sie przylacza? zapraszam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Somełan
Dieta kompletnie pozbawiona sensu z racjonalnego, zdrowotnego punktu widzenia :P Dlaczego chcesz polecać coś innym ludziom, jeśli nie jest to dobre rozwiązanie? Jeśli ktoś będzie dziennie jadł 1 czekoladę, też schudnie, ale czy poleciłabyś taki sposób na odchudzanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do somelana
no to przyładowałeś i zgasiłeś dziewczynę. Lepiej ci ? Myślę, że twoja dieta wcale nie jest taka zła, zależy tylko, ile sałaty, ogórka, kalafiora, płatków owsianych. Wyrzuciłabym jednak gorący kubek.Lepiej ugotować szybciutko kapusniak na pekińskiej, czy na 3 dni pomidorową, barszcz czerwony. Dodaj też maślankę lub kefir. Trzymaj się i nie poddawaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej jak ugotowac
ten kapusniak? a pomidorowa albo barszcz? co jeszcze moglabys mi doradzic,nie mam juz sil na to wszystko a jestem otyła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej jak ugotowac
moglbys pomoc mi w ulozeniu jadlospisu na tydzien? ale zalezy mi aby dosc szybko odchudzal:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej kolezanko
moglabys???????mialo byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Somełan
do anonimki ... nie chodzi o to, czy mi lepiej, czy też nie, ale nie rozumiem jednej rzeczy. Po co udzielać rad, jeśli nie jest się pewnym, że są one dobre, pożyteczne i nie szkodzą? Nie wydaje mi się, żeby "różowy ptaszek" czuł się dobrze, gdyby miał świadomość, że bardziej szkodzi tymi radami niż pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pink_bird
wcale mnie nie zgasil..mnie tam pasuje ta dieta,chudne i wcale sie nie czuje zle..jem to na co mam ochote i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też w sprawie kapuśniaku
z pekińskiej? jak go zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do somelan
no to udziel jakiejs budujacej rady i podaj dziewczynie dobre menu odchudzajace,wkurwia fakt takich pomaranczowych krytyk destrukcyjnych,zamiast pomoc to pyszczy i pyszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pink_bird
nie sadze zeby te rady co podalam byly gorsze od przykladowo 13-dniowej diety albo tej na zupie prezydenckiej.nie masz ochoty tego czytac wiec zegnam,wcale cie nie prosze o rady.mnie to odpowiada i do niczego ludzi nie zmuszam-sami decyduja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do somelan
racja,zamiast pomoc tylko lazi po topicach i msci ile wlezie,zaproponuje cos lepszego krytykancie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co w tym
jadlospisie jest takie zle ze mialoby komus zaszkodzic??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Somełan
I: - 100 g twaróg chudy - 50g jogurt (100g - 50kcal) - łyżka oliwy z oliwek - 1\2 bułki grahamki II: - jajko - pomidor - ogórek - 1\2 bułki grahamki III: - kawałek ryby - marchewka IV: - jakiś owoc - 2 orzechy włoskie V: - 100g piersi z kurczaka - 1/4 woreczka kaszy/ryżu - warzywa - pestki dyni, słonecznika VI: na noc - 100g twaróg chudy Wychodzi 1300-1400, co jest absolutnym minimum, może nawet za mało jak na diecie. Smacznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Somełan
12 bułki = 1\2 nie wyświtla tutaj kreski skośnej w prawą stronę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Somełan
znowu :( 12 bułki = jedna druga = pół bułki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Somelan
a jakies menu bez pieczywa?-wlasnie dzieki niemu przytylam:( napisz rowniez jakie bedzie tempo chudniecia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Somełan
Oczywiście możesz te pieczywo wyeliminować i zastąpić je warzywami - tak zdrowiej, aczkolwiek ja lubię do sera i jajka skonsumować bułkę :) Tempo powinno być dosyć szybkie, zważywszy na to, że dieta ta dostarcza tylko 1300-1400kcal. Zapewne jest bardziej wartościowa od monotonnych - kapuścianych i niedostarczających niezbędnych wartości odżywczych - np. kopenhaskiej. Aczkolwiek zalecałbym dołożenie jeszcze paru kcal (do 1600-1700), lepiej spalać powoli a trwale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Somelan
czy stawiac na bialko czy warzywa? to prawda ze bialko odchudza i chroni miesnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Somełan
W posiłku nr.I możesz postawić na warzywa, a w posiłku nr.II bardziej na białko. Jeśli nie dostarczasz białka w regularnych odstępach czasu, to organizm sięga po nie - do mięśni :( Jest jeszcze kwestia tego, że na diecie cud (800-1000kcal) - zmniejszamy ilosć spożywanych kcal - organizm sięga do mięśni jako zbiornika energii oraz spala je, ponieważ są one balastem. Organizm musi wówczas (na diecie) wykorzystywać energię na podtrzymanie funkcji życiowych a nie na utrzymywanie mięśni w dobrym stanie, dlatego pozbywa się ich. Dlatego diety cud są całkowicie nieracjonalne. Inna sprawa to taka, że 50% utraconej wagi w ciągu 2 pierwszych tygodni diety cud to woda !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Somelana
ehs,zaryzykuje i poprosze o ulozenie i wklejenie tu takiego menu tygodniowego[bez pieczywa] bardzo prosze,zauwazylam ze mam do czynienia z ekspertem,ponawiam prosbe o tyg menu za ktore z gory dziekuje dodam ze mam do schudniecia az 16 kg:( ile czasu moze mi to zajac? prowadze siedzacy tryb zycia,praca przy kompie niestety:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój wpis był o 15 27
podam, jak ugotowac taki kapuśniak, troszke później, teraz muszę wyjść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Somełan
Nie propaguję stosowania samej diety, bez ćwiczeń siłowych. Jeśli nie ćwiczysz siłowo, wówczas nie jesteś w stanie minimalizować spalania mięśni. Kolejna sprawa - nie chudniesz dla kg, tylko dla lepszego wyglądu zapewne. Skąd wiesz, że to akurat 16kg? Ktoś może schudnąć na diecie cud 6kg w 2 tygodnie (z czego 4kg to mięśnie i woda) a komuś innemu na wadze może ubyć tylko 3kg w miesiąc (sam tłuszcz) i efekty u tej osoby mogą być lepsze. Dlatego cierpliwość i wytrwałość są jak najbardziej wskazane. Jeśli pytasz ile czasu może to zająć - nie tędy droga. A układać diety to najlepiej samemu sobie, bo nikt inny nie zna swojego organizmu tak dobrze, jak my sami. To nic trudnego. Ja stosuję zasadę, że w każdym posiłku dostarczam białka, tłuszcze i węglowodany - zależnie od występującej po nim aktywności fizycznej. Im bliżej wieczora tym w posiłku powinno być mniej węglowodanów. W tej tabeli: http://tabelekaloryczne.w.interia.pl/ masz podział na B,T,W, więc nie widzę problemu, żeby wybrać produkty, które Tobie odpowiadają i ułożyć sobie jakieś menu. Podstawowa zasada brzmi: - chudniesz wówczas, jak dostarczysz mniej kcal niż potrzebuje Twój organizm. Ale jak wiadomo, umiar wszędzie wskazany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopink
do pink_bird: mi tez mowili ze bezsensownie jem i nie potrafie ulozyc sobie diety. a wyobraz sobie ze na frytkach schudlam 7 kg w 2 miesiace i to bez jojo!! 10 cm mniej w pasie, 5 cm mniej w biodrach. + gladka twarz :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pinka
Kapuśniak z pekińskiej, robi sie ino mig. Podsmażyć na oleju posiekaną cebulkę, posiekać kapustę, (szybko to idzie, bo mało mycia), połączyć, zalać wrzątkiem, posolić, popieprzyć, dodać sok z cytryny i posiekany koper.Łagodniejsza wersja - nie solić, ale ugotować na kostce bulionowej, zaprawić odrobiną mąki zrumienionej na maśle. Łagodniejsza - bo kaloryczniejsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie odchudzam jakis czas na diecie rozdzielnej jezeli chcesz napisz do mnie i podaj gg to porozmawiamy ulozylam sobie jedzenie z pomoca mojej dietetyczki i jest super. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
VGD9m6oBcHueZjWE9gInaPLm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×