Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość już wiem co

dietetyczne spagetti

Polecane posty

Gość już wiem co

dla 1 osoby 5dag makaronu spagetti łyżka koncentratu pomidorowego łyżka pikantnego ketchupu łyżeczka oliwy z oliwek 1 plaster sera żółtego (ja wybieram 20%) bazylia Makaon ugotować , odcedzić , dodać do niego oliwę ketchup koncentrat i ser. Poggrzewać na ogniu do roztopienia sera. Wyłożyć na talerz. Smacznego. Pycha to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewalina
to ja jeszcze dozuce;) wybierajcie brazowy makaron i ryz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska 2k6
a na czym polega jego "dietetyczność"???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewalina
hmm np na tym ze zwykle spghetti ma z 3 razy wiécej kcal , jezeli dozucisz miésko i inne pierdolki, typu grzybki,itp, a tego sié nazbiera..:) no i robisz sobie jedná porcje a nie caly garnek , np dla rodziny z ktorego sobie mozna podjesc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet jak dasz
0,5kg pieczarek to i tak bedzie malo kalorycznie. i bardziej zapcha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja dzisiaj
zjem sobie to spagetti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewalina
grzybki, i inne pierdolki, chodzilo mi o olivki, parmezan, miesko mielone, itp wg uznania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska 2k6
to znaczy, że tak jak myślałam nie ma ono nic wspólnego z "dietetycznością" poza tym, że jest go mało i dlatego ma mało kalorii... idąc tą drogą, można zrobić makaron (50g) z łyżką pesto i będzie jeszcze bardziej (wg tej oceny) "dietetyczne"... a tyje się nie od nadmiaru kalorii, tylko od węglowodanów! takie jest moje zdanie i nikt mnie nie przekona, że jest inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abstrahujac od dietetyczności
mała jest szansa że łyżka pesto oblepi 50 g makaronu spagetti. Natomiat łyżka ketchupu i druga przecieru jak mniemam lepiej sobie poradzi , one są po prostu rzadsze. Chodzi też o smak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zjadłam i dobre jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a pffff
eh.... a grzybki to niby mają duzo kalorii???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym koncentrat pomidorowy nie jest bomba kaloryczna , ma bardzo malo tluszczu i cukru w swoim skladzie mozna go jesc bez oporow , dodac bazylie czosnek lub inne ziolka plus chude mieso -- to tak tak mozna powiedziec ze jest to danie dietetyczne , tym bardziej ze brazowy makaron uzyjemy -- ja robie takie sagetti bardzo czesto -- takze rowniez polecam , smialo bez oporow .. wyeliminowalabym tylko ten ser - chyba ze zatosujecie ser piorko -3 % tluszczu , wtedy rowniez mozecie sie obajdac i w ten sposob , pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faateraaaaaa
albo mozarelle light

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×