Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość napalona dziewczynka

chce mi sie seksu

Polecane posty

Gość napalona dziewczynka

tak bardzo chce zeby ktos mnie popiescil...chocby wirtualnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppppppppppp
spadaj idiotko. takich zalosnych topikow jest juz multum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAWA
a czy ty jestes moze zboczona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie że odległość nie ma znaczenia Chce ci się ruchać to może poszukaj sobie kogoś z Bieszczad albo Suwałk Będzie miał do ciebie podrodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybym chciala kochac sie z kims obcym to moglabym wyjsc wieczorem na imprezke i zrobic to z byle kim.. tylko ze ja tak nie potrafie, dlatego chce po prostu pogadac o tym co mozemy razem robic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
npalona a po co gadać o czymś skoro z góry zakładasz że do niczego nie dojdzie. W takim flirtowaniu jest magia bo człoweik się łudzi że coś z tego będzie. W tym przypadku traci to sens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq
nie słuchaj piedożercy. nie widzisz że to żałosny palant. nikt go na forum nie szanuje bo sie tylko ośmiesza "podaj mi meila" buahahah a co to jest "meil" debilu?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto wie czy do czegos nie dojdzie..:) nie powiedzialam, ze wogole... tylko zamiast szukac na forum kogos kto do mnie przyjedzie i zrobi mi dobrze moglabym isc sobie na imprezke.. a ja nie chce z byle jakim nieznajomym:) najpierw chce sie poznanc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dopasowalibyście się bo ma napisane jebać dupki czy dlatego że ma 18 lat i jest nałgowym onanistą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce pisac na gg... tu jest neutralnie, wiemy o sobie tyle ile chcemy powiedziec, spotykamy sie wtedy kiedy chcemy... nic na sile;) zrozum podalam keidys komus nr gg i mialam nieprzyjemnosci, nie chce tego po raz kolejny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×