Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mniszka07

jestem podniecona jak nigdy.mam cholerną ochotę na seks

Polecane posty

z moim chłopakiem:P...ostatnie dni to dla mnie po prostu jakis koszmar....nie mogę przestać myśleć o nim, o nas...wciąż wyobrażam sobie że się kochamy...dziś nawet gdy jechałam w tramwaju i przypominałam sobie jego...ciało...moment gdy mnie rozbiera...gdy mnie liże po brzuszku...przechodziły mnie normalnie dreszcze podniecenia... mój problem jest następujący-pragnę go jak nigdy a nie mogę się z nim kochać bo okres przedłuża mi się już do 9 dni(nigdy tak nie miałam)...to najprawdopodobniej od tego że zaczęłam łykać tabletki antykoncepcyjne:/... on co dziennie mi piszę czy możemy się spotkać...ja piszę że nie bo mam okres NADAL!:o boję się że będę krwawić cały miesiąc.... nie dosyć że jestem pobudzona jak NIGDY W ZYCIU to jeszcze mam się z nim spotykać...ze świadomościa żę do niczego nie dojdzie...że nie może mnie delikatnie pieścić jak zawsze... że nie moge go w sobie poczuć...bez tej cholernie krępującej świadomości że przecież krwawię! każde spotkanie z nim(a były na razie 2 od kiedy okres jest a powinno go nie być:o )to dla mnie nieziemska tortura...nie wiem co mam ze sobą zrobić???:( tylko proszę nie jedźcie mi...wiem że to bezsensu że o tym piszę ale chciałabym z siebie wyrzucić tą frustrację:) pozdrawiam wszystkich drogich forumowiczów i forumowiczki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitajec
ale laske mozesz mu zrobic:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a żeby pogadać
to sie spotkac też nie możecie? bo masz okres? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście że możemy pogadać:) nie jestem nimfomanka nastawioną jedynie na \"konsumpcję\"(choć ostatnio mało mi brakuje żeby się nią stać;))...ale gdy z nim jestem jestem tak podniecona że się cała trzęsę...to dla mnie katusze:) mogę mu zrobić laskę....owszem...ale to mnie raczej nie zaspokoi;) zresztą dla niego to tez jest cięzkie przezycie bo on woli kończyć we mnie niż w chusteczkę:P cholera zaraz mnie rozniesie....mnie podniecają nawet jego durne smsy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsdfs
a nie moze ci minetki walnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość końdon
Kochana dobry koń to i w błocie pociągnie . Przełam wstyd i pourzywaj sobie na jego fujarce (chyba masz prysznic w domu) zawsze możecie się kochać na stojaka pod nim tj. prysznicem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie chcę szybko, szybko i po sprawie...chcę tak jak zawsze z zajebistą minetą, z delikatnym dotykiem jego języka(zaraz dojdę:)...nie kocham sie w czasie okresu...to dla mnie krępujące i umnijsza doznania...choć moje doznania ostatnio zdają się nie umnijszać ani na moment...nic nie jest w stanie mnie odciągnąć od myśli o seksie z nim...boże...ostatnio gdy go dotykałam i czułam jak jego członek pulsuje, jak bardzo jest podniecony....byłam w stanie osiągnąć orgazm od samego widoku:) chyba zaraz ooszaleję..... napalona--> oczywiście że nie:) kocham go całym sercem i jeszcze do niedawna nie było mowy o seksie bo byłam dziewicą a i tak było mi z nim nieziemsko...po prostu ostatnio tak mnie jakoś pobudziło...moje libido poskoczyło stukrotnie. sama jestem zaskoczona bo nie wiem co się dzieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsdfs
to masz fajnie bo ja nawet nie mam komu wylizać cipy.Nie mam dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość końdon
No to pozostaje tylko sztuczny przyjaciel alkowy kupisz takiego w pierwszym lepszym sexshopie.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsdfs
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oboje nie mamy fajnie. ty nie masz komu wylizać a u mnie nie ma co wylizywać bo krew się leje:o :( :P pozostaje tylko skoczyć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bądź cierpliwa, okres musi się skończyć! A potem... wiesz jak bedzie smakować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsdfs
ja mam gorzej .Nie ma kogo przytulić , nie ma kto za jajka potrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsdfs
ja mam gorzej .Nie ma kogo przytulić , nie ma kto za jajka potrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem czy okres mi się skończy....moje tabletyki anty mają to do siebie że moge plamić nawet cały miesiąc...a tego już moja skołatana dusza(lub powiem wprost-pochwa:P ) nie wytrzyma:( już trwa 9 dni i nie wygląda na to żeby miał zamiar się kończyć...ja pieprzę co za pech:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniszka 07.
bylam dziewica ale jak raz zapakowal mi swojego wielkiego czarnego umorusanego kupą penisa to wariowalam!teraz tylko siedze z lapą w cipsku i wyjadam ser spod muszli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej mniszka
wiesz co sa takie ziola, nie pamietam jak sie nazywaja .....o juz wiem chyba kruszyna ...(czy kora jakas) - w kazdym razie one zmiejszja totalnie okres, a jak sie wiecej wypije to zatrzymuja..spytaj sie w aptece... moja kolezanka brala, bo jej anemia grozila.. to jest bezpieczne spoko sie czula...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tampon do cipki i jazda robi Ci minetke:D Proste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuchamMniszke07
z nami koniec, ja chce się ****ać a nie czytać wywodów na temat twojego krwawiącego c****a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wicek
Do założycielki tego forum no to masz ty problem ale na wszystko znajdzie się odpowiedź trzeba ci dobrego korka między nogi żeby ci się przestała lać krew mogę ci pomóc jak będziesz chcieć a po za tym lubię krwawą rybę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marekttt
Moja dziewczyna też tak ma. Jak zadzwonię do niej że zaraz przyjadę to zaczyna cała się czasc i spodnie robią jej się mokre. Bardzo się kochamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qian Saga

Stosunek podczas okresu to obchydna rzecz, która może zniechęcić partnera do ciebie i przyokazji spowodować u ciebie sfrustrowanie i skrępowanie. Nie wiem co inni widzą w tym normalnego, Poczekanie paru dni aż okres się skończy cie nie zbawi skoro to trwa już 9:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qian Saga

haha odpowiadam 13 lat po całym zdarzeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×