Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gtwnastopie

krzywo stoi

Polecane posty

Gość gtwnastopie

no normalnie pierwszy raz dotykałam meskiego przyrodzenia... i mam tkie pytanie: czy to normalne ze podczas erekcji w spodniach stoi krzywo? no normalnie całkiem na bok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmuj się:) niektórzy faceci tak mają i już... może ma tak od zawsze(wersja optymistyczna) a może od częstego onanizowania się:P (wersja realistyczna;)) tak czy inaczej wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtwnastopie
no nie! i co? on juz nigdy nie bedzie prosty?? :( za obcisłych spodni nie mial...i nie sadze zeby czesto sie mastrubował... to nie było za fajne ze tak zupelnie na bok byl... nigdy nie bedzie prosty?? ;( :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtwnastopie
ale lipa.....ktos sie jeszcze z czyms takim spotkał? :( i nawet nikt mnie nie pocieszy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Titillted
zgadzam się z przedmówcą...raczej nie będzie stał prosto chyba że nastawisz go siłą-jak kość w ramieniu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtwnastopie
troche krzywo to jeszcze rozumiem...ale on byl calkiem na bok...twardy a na bok... centralnie...na prawo bodajze, moze to od ucisku bo lezał na mnie... a co by było gdyby do czegos wiecej doszło... sa jakies pozycje dla zupełnie krzywych? ;] :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtwnastopie
a moze uderzył sie mocno kiedys? nie no ale i tak nie dopuszczam do siebie mysli ze moze wiecznie stac na bok...co to za stanie w ogole :( a moze nie był jeszcze dostatecznie podniecony i nie stanął mu tak porzadnie zeby sie naprostowac? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtwnastopie
to fajnie masz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuptap up
up dziewczyna ma problem..ja nie wiem co powiedziec... moze ktos sie wypowie inny jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobno
krzywy sie robi od walenia konia jedna reka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtwnastopie
ale on nie mastrubuje sie czesto! no ale skoro tak mówicie to moze powiedzielibyscie jeszcze czy jezeli to na serio od tego to czykiedys bedzie normalnie? jakie moga byc jeszcze inne przyczyny? mówie jeszcze raz:on nie był troche krzywy... tylko całkiem na bok :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aAa krzywo stoi
bhahaha ale przykre :P nie masz innych problemów? krzywo stoi..hahah :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuptapap
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głupota odpowiedzi kwitnie
jak zwykle. Założycielko topicu (jeśli to nie prowokacja): 1. Całkiem spory procent facetów ma niewielkie skrzywienie penisa w stanie wzwodu (na boki, w dół lub w górę). 2. Zjawisko to jest spowodowane niesymetrycznością ciał jamistych w członku (one są odpowiedzialne za erekcję, napełniają się krwią podczas podniecenia). 3. Jeśli skrzywienie jest niewielkie, nie powinno być żadnych problemów przy współżyciu. Co najwyżej trzeba będzie znaleźć najbardziej sprzyjające dla Was pozycje i tyle. 4. Jeśli skrzywienie jest duże, może utrudniać lub nawet (w skrajnych przypadkach) uniemożliwiać stosunek. W skrajnych przypadkach konieczna jest operacja (trudna i niebezpieczna). 5. Jakie skrzywienie ma Twoj facet nikt Ci przez net nie oceni. To się okaże dopiero, jak spróbujecie się kochac. Jeśli Twój chłopak już miał przed Tobą jakieś partnerki, to po prostu zapytaj, jak im szło. Chyba sobie ufacie na tyle, że możecie szczerze rozmawiać o takich sprawach... 6. Gdyby się okazało, że są problemy nie do przeskoczenia... No to już tylko konsultacja lekarska. Ale nie sądzę, by coś takiego było konieczne, to rzadkość. 7. OD ONANIZMU NIE SKRZYWIA SIĘ PENIS! CO ZA CIEMNOGRÓD! Ale "elaborat" walnęłam. :D Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głupota odpowiedzi kwitnie
Teraz doczytałam, że piszesz że jest mocno skrzywiony, zupełnie na bok... Kurczę, to trudna sprawa. Na forum nikt Wam nie pomoze, ale poszukaj specjalistycznych stron i forów (wpisz w wyszukiwarkę np.\ "skrzywienie penisa",A w ogóle to wydaje mi się, że powinnaś zacząć od rozmowy z chłopakiem na ten temat, a nie od forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A wg mnie
Jeśli kutasek jest trochę krzywy to tylko jego zaleta. Cudownie w środeczku pieści tam, gdzie prosty członek nie sięga. Mnie było lepiej z facetem który miał krzywego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtwnastopie
uffff...... ale mi ulzyło! Dzieki wielkie!!!! :* Juz bylam zdolna uwierzyc ze to od mastrubacji bo zadna madra osoba nie chciała mi nic innego powiedziec... jeszcze raz wielkie dzieki... porozmawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susi
a Ty wyczułaś ze mu "krzywo stoi" przez spodnie czy widziałaś "na żywo" że jest krzywy? :> bo majtki często uciskają i dlatego jest wykrzywiony. a bez majtek stoi prościutko. wiem ze skomplikowalam ale mam nadzieje ze rozumiesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtwnastopie
nie ma opcji "wyczulas na zywo" a tak było ;) dzieki i pzdr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do głupota....
oczywiście że może się skrzywić od częstej masturbacji...mam na myśli taką naprawdę częstą....więc nie gadaj głupot że to niemożliwe:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam przypadek
skrzywienia penisa od masturbacji. Spowodowane jest to nieodwracalna zmiana w rozmieszczeniu cial jamistych w czlonku. Niewesola sprawa. Pomocna moze bec jedynie zmiana nawyku i onanizm z uzyciem drugiej reki. Takie praktyki trzeba prowadzic przynajmniej przez 2 lata ze stala czestotliwoscia (przynajmniej co drugi dzien)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sratatata
ta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×